Forced Entry

všechny plakáty
Horor / Pornografický
USA, 1973, 83 min

Psychicky a sociálně narušený vietnamský veterán, který pracuje u benzínové pumpy, postupně přepadává, znásilňuje a vraždí ženy, které u pumpy tankují. Extrémně brutální XXX porno film, který střídá pornografické výjevy s dokumentárními záběry z vietnamské války a vraždami. Nechvalně známý explotation thriller/horror. (Flipnic)

rykardo

Costellův dlouhometrážní debut a současně kousek, kterej to všechno odstartoval..., tim " to " mam na mysli celou tu vlnu porno-rough thrillerů, které si svoji kontroverzní pověst vysloužily hlavně svojí otevřenou prezentací explicitních sexuálních scén v kombinaci s fyzickým násilím a ( povětšinou ) ženskou degradací a jež se staly doslova fenoménem v sedmdesátých letech minulýho století zejména v Americe... jako příklad WATER POWER aka ENEMA BANDIT, UNWILLING LOVERS, TAMING OF REBECCA a jiné. FORCED ENTRY je opravdu hodně hrubej, zlej a nepříjemnej XXX-exploiter, kterej na optimismu člověku rozhodně nepřidá a po jehož zhlédnutí budete chtít skutečně ze sebe všechen ten hnus nějakym způsobem dostat...a senzitivnějším jedincům se silným sklonem k depresi tenhle kousek rozhodně nedoporučuji !!! Ano, hodnoceno v rámci filmovýho kumštu, jednoznačnej odpad, kterýmu dám přesto dvě ** za to, co se mnou dokázal tenhle film udělat..., mám totiž takový nejasný podezření, že to byl právě FORCED ENTRY, kterej uštědřil mému filmovému vkusu tu osudovou ránu do zátylku a kterej tím od tě doby zůstal jaksi mírně pokřiven :-):-):-):-) ()

pornogrind

Předem chci poděkovat zvrator(ovi), kterej si tenhle kousek nedávno přidal do filmotéky a mě tím nezištně pomohl. Připomenul mi tím film na kterej jsem se už kdysi chystal, ale postupem času jsem na něho zapomněl. Nyní je teda rest dohnán a já mám Forced Entry zasebou. Nutno dodat, že jsem celkem zklamanej. Podle zdejších komentářů jsem čekal šílenost, humus, špínu, prostě nekoukatelnej extrém. Ve finále mi to ale nepřišlo, že by to bylo zas až takový zvěrstvo. Myslím si, že jsem viděl daleko horší flicky. Samozdřejmě - záběry z vietnamské války jsou krutý sami o sobě. Zbytek filmu tvoří porno záběry, znásilňování a vraždy. Forced Entry rozhodně není kousek pro normální lidi. Konečně vím odkud má italská grindcore kapela Cripple Bastards foto na přebale svýho CD - Almost Human. ()

dr.horrible odpad!

Jediné, čo tu ako-tak za niečo stojí, je hudba v záverečnej scéne. V nejakom normálnom filme by mohla možno pôsobiť aj desivo, alebo proste tak jak mala. Tu ale desivo nepôsobí nič, nič neplní svoj účel. Vážne scény sú na smiech, erotické na zhnusenie, herci na odstrelenie. Brak nehodný ani nadávok. Pravdepodobne najhorší film, čo som doteraz videl. PS: V 54-tej minúte je možne niekoľkokrát za sebou vidieť mikrofón a raz dokonca zavadí o Reemsovu hlavu. ()

Slasher

"He was taught to kill. Rape was his own idea!" Pumpař, násilník a veterán z Vietnamu v jedný osobě asi trpí nějakým post-válečným syndromem a tak mu nezbývá, než ventilovat svoje zvrhlý choutky na ženských obětech a přitom aspoň sem tam zapomenout na to ťamanský peklo. Zajímá vás jak? Přijde s nožem nebo pistolí a rve jim svýho žilnatýho ptáka do huby, případně do zadku, s tím že do nich přitom hustí svoje blbý kecy./ Tahle jednoduchá, ale přesto působivá násilnost úspěšně mixuje dobový porno, prostřihy z Vietnamu a v pozitivním slova smyslu dobře prasácký zvukový doprovod. Je to filmová špína, ale co... Za prvé jsem se bavil, za druhé to má něco do sebe. Jen škoda těch hnusných hippie kurev na konci:) (screeny) P.S. Král sedmdesátkových porno thrillerů! Ocení téměř NIKDO :D ()

Flipnic

Tak tohle je opravdu síla ... Jeden z nejhnusnějších a nejoplzlejších exploitation filmů, jaké jsem kdy viděl. Musím uznat, že i já, zarytý příznivce exploitation flicků a horrorů jsem od tohoto "filmu" dostal pěkně na prdel ... Tohle prostě není žádná sranda, žádná zábava, žádné filmové umění jako takové ... Film se mi opravdu těžko hodnotí. Z ranku starých exploitation je to zas něco jiného. Ten, kdo nevychytával scénu znásilnění v Irreversible (2002), ať na tohle nikdy nekouká ... Bude se po něm cítit stejně odporně, jako po výše zmírněném francouzském majstrštyku. Staré kultovní exploiťáky( Last House on the Left (1972), I Spit on Your grave (1978) a Thriler En Grym Film (1974) a podobné) ve srovnání s tímto selhávají a krutosti honkongské CAT III produkce v podstatě (až na některé perly) také. Jedná se v podstatě o pornofilm, starý oplzlý, odporný, těžce amatérsky natočený. V hlavní úloze sledujeme neustále nechutného nesympatického, neustále od oleje špinavého a spoceného hnusáka, kterému prostě hrabe z vietnamské služby tak drsně, že si vyhledává u něj nakupující ženy a pak je znásilňuje a poté vraždí. Znásilnění jsou dlouhá, pornografická a neúnosně krutá. Vraždy jsou pak již završením, které nejsou nijak "extremly gory", ale jsou vyloženě ranou do zátylku. Do toho všeho neustálé prostřihy s dokumentárními záběry z vietnamské i jiných válek jsou opravdu těžkým kontrastem a člověku se z toho všeho nakonec zvedá opravdu žaludek. Například když se jedné z obětí vystříká na zadek, sledujeme záběry zabitých vietnamských dětí atd. ... Ne, tohle NENÍ běžný exploitation ... Je to něco více i méně. Je to oldschoolový těžkotonážní XXX pytel, který asi opravdu málokdo ztráví. Jen málo filmů se mnou zamávalo jako tento ... Je to ta největší, nejdrsnější a nejamatérštější špína, jakou jsem zatím viděl. A to z něj dělá opravdu něco skutečně vyjímečného. V rámci žánru 4* (něčemu tak odpornému 5 prostě nedám, navíc technické zpracování je strašně špatné), v rámci filmového umění ten nejhorší odpad a stoka, jaká vůbec může být!! Raději se tomu navždy vyhněte ... ()

• Foto z filmu se objevilo na titulní straně přebalu cédéčka „Almost Human“ od italské grindcorové kapely Cripple Bastards. (pornogrind)