Emmino štěstí

Emma's Bliss

Romantický / Komedie / Drama

Německo, 2006, 95 min

• embecka

Aj ako kulisa pri varení je to fakt otrasné. Hlavná hrdinka je doslova mrochta od prasiec a nemá to ani happyend ako všetky tieto nemecké sračky. To by ste mali vedieť, si myslím. Nech nemáte - nie, že prehnané očakávania - ale radšej vôbec žiadne.(21.12.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,743,833(11.6.2010)

U Maxe (Jürgen Vogel) lekari najdou rakovinu slinivky brisni a Max ukradne auto i s nakradenymi penezi jeho kamose z autobazaru. Ma nehodu na Emmine (Jördis Triebel) statku a objevi radost ze zivota .... . Dal tohle nebudu prozrazovat. Hodne emocialni film hlavne na konci. Oba herci vyborni. Skvelej scenar. Opravdu lahudka Der Film 2.(13.10.2007)

Láska má mnoho podob, může zahořet na různých místech, za různých situací a mezi rozdílnými lidmi .... jako v tomto příběhu.(14.3.2013)

Asi tak,na to že to je od němců dá se na to kupodivu koukat i se zasmát.(29.8.2013)

Film asi brzy zapomenu, není ničím "objevným", ale skvělé herecké výkony a velmi hluboké emoce, které to ve mně vyvolalo díky nehollywoodskému pojetí (obávám se, že scénář by v rukách většiny amerických režisérů skončil tragicky) stojí rozhodně za shlédnutí.(1.10.2014)