Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

Astaroth12

Začiatok na cintoríne bol parádne schopný aj z gore omáčkou.Ja som sa bavil a vy nie?Može byť,že nie takýto fekálny humor veľa ľudí neocení aj ja som taký ale tu bol docela svieži a má v sebe najmenej trápnosti ako som u Tromi zvyknutý.Trápnosť tento krát prehrala 6:3 nad dobrým vtipom hurá!!!!!!Film disponuje parádnymi zábavnými dialógmi a to by som ani nečakal.Aj gore efekty boli niektoré veľmi vydarené.Bolo tu aj viacero vynikajúcich nápadov a to som strašne prekvapený. Príbeh je totálne jeblí a v tom je úžasný. ()

dr.horrible

TROMA... Videl som od nich asi tri filmy a všetky som - aj v dobrej nálade - hodnotil odpadovo. Keď niekto priznáva, že je béčkar, alebo amatér, je mi to hold sympatické. Kaufmanov problém je, že sa v tom vyžíva. Lacný humor, trápne pesničky, nevkusná erotika a fekality, kam len oko dovidí. Teda ja nezvyknem vypínať filmy uprostred, ale keď by som (za necelú polhodinu) všetky tie telesné tekutiny ešte prekusnúť dokázal, pri zhruba piatom detailnom zábere na obéznu, chlpatú, osranú riť v priebehu nejakých päť minút, to už mi vážne došli nervy. TROMA a jej záchodový humor. Nikdy viac. ()

TERRORDROME

V úvodnej scéne na cintoríne vylezie zo zeme ruka, vojde chlapovi do zadku a vyjde ústami. To aby každý hneď skraja vedel o čom ten film bude. O hovne, doslova! Ďalšia Tromácka várka plná srania, prdenia a kuracích zombíkov. A tentoraz je to muzikál. Zábavnosť pesničiek je kolísava ale taký duet Yachanina so samotným Kaufmanom je mimoriadne chytľavý. Morbídne obézny maskot Tromy Joe Fleishaker tu konečne schudne, aj keď len vo filme, proste ho roztrhne na hajzli počas prúdovej hnačky. Nemal žrať to vajce posadnuté indiánskym duchom. Nechutnosti, prdy, črevá a záchodový humor ktorý ide tristovkou proti dobrému vkusu a usiera si na plnú hubu zo všetkého čo je kontroverzné a neprístojné. Je tu aj chlapík s metlou v riti, moslimka ktorá vypije steroidy a vylezú jej oči, hovoriaci hamburger do ktorého vojde duch zabitého chlapca a kňaz ktorý vyháňa démonov pomocou DVD s Melom Gibsonom. No a nechýba ani neodmyslitelná autohavária ktorú sme mali možnosť vidieť v každom Kaufmanovom filme od počiatku 90-rokov. Nadupaná úchyláreň, ale Toxie 4 bol predsa len lepší. ()

darkrobyk

Německé fekální fetiš porno! Tromu mám rád a tenhle kousek mě opravdu potěšil. Sice jsem se u toho neválel smíchy po zemi, ale vnitřně jsem se opravdu bavil. Ano, k takovému filmu patří sprosté písničky a hození cenzury do záchodové mísy. Snad i komentář by měl být vulgární, čehož se většinou snažím vyvarovat. Takže - kozy, prdele, ptáky a hovna si užijete vrchovatě!...a mám to za sebou. Závěrečný zombie masakr je plný zelených a rudých gejzírů, utrhaných končetin a vyvržených vnitřností, ale hlavně neskutečných nápadů, které vás nutí smát se opravdu naplno (připouštím, že slabší nátury u toho mohou zvracet, ale pro ně film opravdu není) - rozzuřené ptačí hlavy místo ňader jsou jen jedním z mnoha. Odkazy na Vetřelce, Věc či Mouchu mne potěšily stejně, jako na celý subžánr zombie filmů... ()

Brain-D

Dodíval jsem si říkám si průměr, takovej extra humus od Tromy (asi zrovna ten největší). Ale projedu ještě některé scény a zjístím, že to bylo vážně skvělé a hodně nabouchané vtipné gore horové béčko s poťouchlým Jasonem Yachaninem, který byl strašně vtipný. Někteří to tu přisuzují k braindead, není to opravdu mimo mísu. Kdyby se například Lloyd Kaufman a Peter Jackson (když začínal nejlépe) dali do kupy tak by se okamžitě zrušili žebříčky nejprasáčtějších a nekrvavějších filmů, protože tihle dva by vytvořili utlimatni masakr. ()

• Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)
  • Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)
  • Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (Wade)