Pripravte sa na horúce peklo. Nikto si ešte nevie predstaviť, aká veľká panika môže vypuknúť v tak veľkom meste ako je New York práve vo cjvíli, keď sa mestom začne šíriť poplašná správa. A už naozaj nikto si nevie predstaviť, čo sa stane vtedy, ak sa správa potvrdí. Len náhodou objavia kopači tunela nový vulkán, o ktorom nikto dovtedy nevedel. A možno by sa ani nikdy nedozvedel, ak by ho ilegálne pokusy neprebudili k životu. Zdá sa, že vulkán je čoraz aktívnejší. Vec je však o to horšia, že jeho najväčšia sila je uprostred Manhattanu... (oficiální text distributora)

Phobia

V sebeobraně jsem usnula zhruba v půlce, díkybohům. Katastrofický film na úrovni rakouské TV produkce - mizerný v každém myslitelném ohledu: nesympatičtí neherci, žalostné triky, dementní scénář, režie dobrá tak pro školní představení, prostě typická srajda pro komerční televize. Překvapuje mě, že to nešlo v sobotu v hlavním vysílacím čase jako "Megafilm". Pokud se výtvor ve své druhé polovině hodně zkvalitnil, mohlo by to být i na 25%. ()

baclajean

Presne takéto filmy by azda bolo hriechom hodnotiť viac než jednou hviezdičkou, počnúc hereckými (ne)výkonmi, cez okatú a podpriemernú grafiku, až po fakt, že takýchto snímok je plné vrece a žiadny z nich neprináša nič špecifické v porovnaní s tými ostatnými. Ešte jedna otázka: hrala vôbec Alexandra Paul v nejakom dobrom filme? ()

paascha odpad!

Nevím, proč jsem se na to díval, asi proto, že jsem něco dělal na počítači a potřeboval jsem jen český zvuk jako kulisu. Pak jsem zvednul oči právě, když nějaký dědek, který křičel na psa, otevřel dveře do kůlny a hopla na něj láva. Poprskal jsem si celý notebook, stůl, župan, knihovnu, koberec, skoro i televizi...strašná sračka ()

DjMetal

Ten plagat vyzera super. Akoze dej v pohode, ale ta grafika a nedokonalost.boze no cosi strasne.lava ktora vysla z potrubia a tomu zeleznemu potrubiu sa nic nestalo, no akoze super. vobec si nedali zalezat na grafike.to ma sklamalo.a viacej este ta debilna kamera.stale sa musi rusat ako ´´live´´. neviem o co sa pokusali,ale bolo to debilne na oci.a to co je na plagate sa vobec nestalo.par krat tu ´´lavu´´ ukazali a konec. par ohnikov tam bolo. ()

MickeyStuma odpad!

Pod New Yorkem se objevila sopečná činnost. No, nakonec v rámci fantazie proč ne? Jenom ale kdyby veškeré odehrávající se události v rámci tohoto faktu měli alespoň nějakou logiku. To, co nám tvůrci prostřednictvím tohoto snímku předvádějí, je něco naprosto nepředstavitelného. Živá kamera a neustálý dějový tah na dramatičnost velice špatný scénář prostě nezakryje. Špatné digitální efekty jsou na TV produkci už takřka samozřejmostí, takže nijak nepřekvapí. Zkrátka, tento rádoby katastrofický filmový počin je se vším všudy tak špatný, že nestojí ani za řeč. ()