Peklo z hlubin Země (TV film)

Disaster Zone: Volcano in New York

Zóna ohrozenia - Vulkán v New Yorku

Zóna smrti: Sopka v New Yorku

Akční / Sci-Fi / Katastrofický

USA, 2006, 90 min

• paascha

Nevím, proč jsem se na to díval, asi proto, že jsem něco dělal na počítači a potřeboval jsem jen český zvuk jako kulisu. Pak jsem zvednul oči právě, když nějaký dědek, který křičel na psa, otevřel dveře do kůlny a hopla na něj láva. Poprskal jsem si celý notebook, stůl, župan, knihovnu, koberec, skoro i televizi...strašná sračka(28.6.2010)

• DjMetal

Ten plagat vyzera super. Akoze dej v pohode, ale ta grafika a nedokonalost.boze no cosi strasne.lava ktora vysla z potrubia a tomu zeleznemu potrubiu sa nic nestalo, no akoze super. vobec si nedali zalezat na grafike.to ma sklamalo.a viacej este ta debilna kamera.stale sa musi rusat ako ´´live´´. neviem o co sa pokusali,ale bolo to debilne na oci.a to co je na plagate sa vobec nestalo.par krat tu ´´lavu´´ ukazali a konec. par ohnikov tam bolo.(24.11.2009)

• dexempa

Scénář je docela dobrý a ničím se neliší od jiných béčkových filmů s katastrofickou tématikou. Hlavní hrdinové hrajou kupodivu opravdově, co bylo ale trapné - ojedinělé záběry na nechutnosti typu vyteklá střeva a hrozná kamera. Také snaha o dobré efekty byla opravdu jen snaha. No co, aspoň se občas zasmějete.(1.2.2010)

• baclajean

Presne takéto filmy by azda bolo hriechom hodnotiť viac než jednou hviezdičkou, počnúc hereckými (ne)výkonmi, cez okatú a podpriemernú grafiku, až po fakt, že takýchto snímok je plné vrece a žiadny z nich neprináša nič špecifické v porovnaní s tými ostatnými. Ešte jedna otázka: hrala vôbec Alexandra Paul v nejakom dobrom filme?(18.1.2014)

• MickeyStuma

Pod New Yorkem se objevila sopečná činnost. No, nakonec v rámci fantazie proč ne? Jenom ale kdyby veškeré odehrávající se události v rámci tohoto faktu měli alespoň nějakou logiku. To, co nám tvůrci prostřednictvím tohoto snímku předvádějí, je něco naprosto nepředstavitelného. Živá kamera a neustálý dějový tah na dramatičnost velice špatný scénář prostě nezakryje. Špatné digitální efekty jsou na TV produkci už takřka samozřejmostí, takže nijak nepřekvapí. Zkrátka, tento rádoby katastrofický filmový počin je se vším všudy tak špatný, že nestojí ani za řeč.(20.6.2015)