poster

Bezstarostný sex

 • Kanada

  Young People Fucking

 • Kanada

  Young People F*cking

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Martin Gero

Hudba:

Todor Kobakov

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kratoc
  ****

  Je to úsměvné, někdy až překvapivě pravdivé, ale rozhodně dobře natočené, přímo k jádru věci. V tomto případě spíše k jádru sexu :) Kolik párů, tolik různých situací, které někteří z nás dobře osobně znají a o to více vás ten film pobaví a možná i chytne. Rozhodně nejde o nablblou komedii jako Prcičky. Pokud si odmyslíme kontroverzní téma, tak se vlastně jedná o příjemnou konverzačku. Supr film!(6.8.2010)

 • Thomassi
  ****

  Tato komedie, která může soupeřit s dnes již tak profláklými Prcičkami, popisuje pět různých párů (je tam i jedna trojka), jak se snaží o TO. Ale narozdíl od Prciček se prakticky vše, co jsme zde viděli, může skutečné stát. Ono je to spíš takový instruktážní video, u kterého se ale zaručeně pobavíte. Já jsem tam místy až vybouchl smíchy. Každý pár jde na to jinak, u každého vše probíhá jinak a u každého to taky končí jinak. Takže na konci si uděláte obrázek od všech a řeknete si: Tak to ale fakt je. Mě to chytlo a až do konce jsem z obrazovky nespustil oči. 4* jak vyšitý.(7.9.2010)

 • Herráček
  **

  Věc která především mladší populaci zaujme už jen svým názvem.. A provedením nejspíš taky... Jen si nemyslím, že by se v tom dal najít nějaký hlubší podtext... V tomhle filmu bych se nedíval na herectví, protože tady se ani moc hrát nemuselo... Režijně se asi taky moc vyřádit nešlo... A tak to prostě musel táhnout scénář... Kterému se to ne vždy dařilo... To, jak se nejdřív všichni tvářili znuděně a po pauze najednou že si to strašně užívají... Nevím... Snad jediné překvapení v podobě třetí části u mileneckého páru... Jinak to nejspíše nemá co nabídnout... Leda tak příjemný večer s vaší drahou polovičkou...(14.1.2010)

 • Frajer42
  ***

  Ale ano, poměrně vtipná taškařice. Nazval bych ji "sexuální stereotypy v kostce". Film, řekl bych, takřka dokonale shrnuje všechny fáze vztahu a současně i stíhá prezentovat více typů lidí. Na to, že má snímek necelých 90 minut, tak se do něj vešlo dost. Začínající režisér je poměrně šikovný. Klidně bych se v budoucnu nechal pozvat na něco dalšího. V mých očích, co se týče vtipnosti, zvítězila jednoznačně jediná trojce, která vždy dané fázi nasadila korunu. Na pobavení super záležitost. Nebojím se doporučit. Ideální ve dvou.(15.8.2015)

 • bouncer
  ***

  Původně jsem si myslel, že to bude povrchní, pubertální a prvoplanovité (no název tomu docela odpovídá), ale nakonec se z toho vyklubala celkem fajn komedie, která je trochu hlubší než na první pohled vypadá a každý si v ní může najít něco sobě blízkého. Docela mi to připomnělo snímek PO SEXU, taková fajn konverzačka s několika příběhy točící se kolem sexu, ale žádný velký zázrak.(23.1.2009)

 • - Film byl natáčen v 5ti ložnicích. (Baffer)

 • - Martin Gero a Aaron Abrams napsali scénář za 6 měsíců. Jednotlivé verze si posílali přes e-mail. (D3VIL)

 • - Film se udržel v kanadských kinech více než 15 týdnů. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace