Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

Tato komedie, která může soupeřit s dnes již tak profláklými Prcičkami, popisuje pět různých párů (je tam i jedna trojka), jak se snaží o TO. Ale narozdíl od Prciček se prakticky vše, co jsme zde viděli, může skutečné stát. Ono je to spíš takový instruktážní video, u kterého se ale zaručeně pobavíte. Já jsem tam místy až vybouchl smíchy. Každý pár jde na to jinak, u každého vše probíhá jinak a u každého to taky končí jinak. Takže na konci si uděláte obrázek od všech a řeknete si: Tak to ale fakt je. Mě to chytlo a až do konce jsem z obrazovky nespustil oči. 4* jak vyšitý.(7.9.2010)

Je to úsměvné, někdy až překvapivě pravdivé, ale rozhodně dobře natočené, přímo k jádru věci. V tomto případě spíše k jádru sexu :) Kolik párů, tolik různých situací, které někteří z nás dobře osobně znají a o to více vás ten film pobaví a možná i chytne. Rozhodně nejde o nablblou komedii jako Prcičky. Pokud si odmyslíme kontroverzní téma, tak se vlastně jedná o příjemnou konverzačku. Supr film!(6.8.2010)

Za lehce perverzním titulem se skrývá nabuzovací sonda do postele několika párů, ve které si každý najde vysněnou a jste-li klikař už absolvovanou roli. Kromě obligátního zasunování a dalších směšných pohybů se mi díky bohu dostalo mnohem víc. Láska nevyřčená a vykřiknutá, pryžový dárek k narozeninám v hlavní roli, slečna "neuspokojená" a její herecký partner a tak trošku absurdní trojjízda mě úspěšně uspokojili. Nasnáším když "je to" jenom o sexu, a tohle nebylo. Kvalitní pojetí toho, jak mít kvalitní sex se vší tou omáčkou okolo. Duševní orgasmus jsem z toho sice neměla, ale i tak tohle číslo stálo za to!(28.7.2009)

I když je název všeříkající nejedná se o žádnou trapnou rádobykomedii, kde jde hlavně o TO jedno. Na druhou stránku jde v tomto filmu opravdu jen o TO. Pětice příběhů o mladých párech, kteří se snaží mít perfektní sex. Ať už jde o kamarády, ex-pár nebo první rande. Všechny příběhy se odehrávájí během jedné noci a víceméně v jedné (té nejdůležitější) místnosti. Každý z párů má svou metodu jak se k sexu dopracovat a taky jak ho provozovat a popravdě některé podoby sexu jsou zde značně bizardní. Celý snímek vyniká především skvělými dialogy a je obsazen výbornými (neznámými) herci s kterými se dokáže každý stotožnit a díky tomu vypadají všechny postavy uvěřitelně. Možná až na toho masturbujícího týpka v křesle:)(3.3.2009)

Skvěle vybraní herci do jednotlivých rolí! Okolnosti oné jedné noci, kdy si jdou všichni za sexem, motivace a postoje každý jedný postavy, to všechno tu je vyobrazeno tak bezvadně, že jsem jim to snad i chvílema věřil... Obzvláště vypečenej je tu týpek, co se chce dívat, jak mu s holkou cvičí někdo jinej .)(27.9.2010)

• - Film byl natáčen v 5ti ložnicích. (Baffer)

• - Film byl vybraný na Mezinárodní Filmový Festival v Torontu 6.7.2007, což byly 30. narozeniny režiséra Martina Gera. (Baffer)

• - Martin Gero a Aaron Abrams napsali scénář za 6 měsíců. Jednotlivé verze si posílali přes e-mail. (D3VIL)