Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

Přiznám se, že sem se o film začal zajímat až když sem viděl na moviezone fotku tý zrzavý holky v podprdě co tam hraje :D Ale dostalo se mi mnohem víc než jen pěknejch holek. Nejsem ještě tak starej abych to dokázal posoudit, ale řek bych že 5 příběhů z YPF dobře vystihuje situace ze života a sem si jistej, že by se mohli doopravdy stát. Třeba příběh ex páru a páru byl trochu slabší, trojka byla docela vtipná, scénka se zrzkou se mi líbila hlavně kvůli ní, ale nejvíc mě zaujal příběh dlouholetejch kámošů. Ten byl nejvýstižnější a prostě bych si tohle dost dobře dokázal představit ve skutečnosti.(31.8.2008)

Distribučný názov je zavádzajúci, táto sympatická komédia práve rieši tie komplikované záležitosti bezprostredne súvisiace so samotnou kopuláciou. Veru tie dialógy okolo toho, tak trochu i zo života, nemajú chybu. Aj toho zobrazeného sexu je tak akurát. Jednoducho, pre mňa milé, malé filmové prevapenie.(19.12.2010)

Lehce perverzní avšak chytře udělaná konverzační komedie bez souvislého děje ukazující průběh sexu v šesti krocích (začátek, předehra, sex, pauza, orgasmus, doznívání) mezi kamarády, milenci, ex-partnery, spolupracovníky (muž-žena) a spolubydlícími (muž-žena a ještě jeden muž). Občas budete mít určitě chuť na sex, občas budete možná mírně znechuceni (happy birthday baby!) a občas se budete hodně moc smát. Díky krátké stopáži se naštěstí nestihnete nudit. Podle názvu bych očekával trapnou teenagerovskou komedii, dostal jsem pravý opak, což jsem nečekal ... 4*(28.2.2009)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 10/10/// +celý film (děj, dialogy) se odehrávají v posteli, většina postav zaujme, každá je jiná, každá má jiné problémy, dialogy jsou zábavné, některé situace komicky trapné -žádný zásadní nedostatek nevidím, možná mohli do filmu víc investovat a vybrat známější herce, i když ono by to možná kazilo atmosféru/// Zajímavý film. Takový už jsem dlouho neviděl. Je to taková studie partnerských, mileneckých, přátelských a sousedských sexuálních vztahů. Celé je to dost odlehčené různými neshodami, peprnými dialogy a faux pas scénami, kdy si zaručeně říkáte, tak na jeho místě bych opravdu být nechtěl. Z pozice diváka se na to ale dobře kouká, což není k zahození./// Celkem 73%///(1.10.2010)

Pěr rozlišných chutí o šesti chodech: začátek, předehra, sex, pauza, orgasmus, doznívání. Máme tady kamarády, milence, ex-partnery, spolubydlící a spolupracovníky na prvním rande. A všichni chtějí mít kvalitní sex. Milá, zábavná kanadská oddechovka, která mi svým námětem připomíná americký povídkový film http://www.csfd.cz/film/239036-after-sex/%3Ca%20href=/# , ale přiznám se, že tenhle kousek mi chutnal o něco víc. Připadal mi takový "upřímnější".(13.2.2009)

• - Film se udržel v kanadských kinech více než 15 týdnů. (D3VIL)

• - Martin Gero a Aaron Abrams napsali scénář za 6 měsíců. Jednotlivé verze si posílali přes e-mail. (D3VIL)

• - Slovo "fuck" zazní ve filmu celkem 178krát. Sprostých slov je pak ve filmu celkem 258. (Baffer)