DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +příjemní herci, odpočinková zábava, dobrá hudba, zápletka, reklama mi nevadila -možná až příliš jednoduché, docela nepovedené erotické scény/// Tak tohle mě bavilo, vážně. Takový oddechový film jsem potřeboval vidět. Je to občas potrhlý, někteří herci hrají jakoby to bylo jejich poprvé, ale nevadí. Dobře jsem se bavil. Potěší Sandra Nováková, Dominika Kadčáková a další herci./// Celkem 73%///(5.7.2009)

• dopitak

Jako hodně českých filmů poslední doby - výborný námět - prosperující firma musí z nějakého důvodu zkrachovat, což se jako na potvoru ne a ne podařit - totálně zazděná scénářem, výběrem postav a zejména dialogy. Grafika a texťáka bych zavřel do vazby, dokud dobrovolně nepodepíšou závazek, že už nikdy před kameru potažmo před českého diváka nevlezou. Sandra byla milá jen v jediné scéně, kdy nebyla vidět a její jásání silně připomnělo roztomilou radost Petra Bajzy z Bylo nás pět, když otec Vendelín dovezl z města pomeranče (aby taky ne, když mají ten hlas v rodině). Vydra je prostě už zKameňákovatej (ale i tak ho mám rád, už za tu vlasteneckou radost při jednom hokejovém MS, kdy u nás po představení zjistil, že naši hokejisté vyhráli, vytáhl z kufru auta trubku a radostně zahrál na parkovišti národní hymnu). Janžurová asi v nejhorší roli, co za svůj dlouhý herecký život přijala. Michal Novotný, náš kutnohorský Romeo, kterého větší část gymplu upřímně nenáviděla, protože to byl vejtaha a frajírek, většinu filmu jenom blbě čumí do kamery. Vašut s Kleplem se jen mihnou, aby mohla být jejich jména na plakátu - což nakonec není tak špatné, lepší, než aby v tom doopravdy hráli. David Kraus hezky zpívá a jako zpěváka ho taky docela beru, ale tady hrál slizoun slizouna a ještě blbě. Celkově nad vším vynikají některé nikam nevedoucí dialogy, u kterých se možná i osypete.(12.4.2009)

• Fingon

Největším zlem tohoto filmu není to, že by se na něj nedalo dívat, ale naopak to, že se dá sledovat velmi pohodlně. Skutečně, přes veškeré zápory na straně scénáře (zhruba v osmdesáté druhé minutě film přestal a já se divil, proč už jedou titulky) či nasvícení (klasické telenovelovsko-katkovské přesvěcování prakticky všech scén) nebo všudypřítomný product placement (ale nic není tak příšerné jako Arginmax v Účastnících zájezdu) se na to dá dívat poměrně snadno a divák odchovaný více či méně nekonečnými seriály našich celoplošných komerčních televizí (či našich televizí obecně, ať to pořád neschytává jen Nova, mohla by si o sobě moc myslet) s tím pravděpodobně nebude mít problém. Problém ale nastane, pokud by se dožadoval přídavku.(27.4.2009)

• eraserhead666

"Strejdo, to jsou looseři, ne blbci!" Tenhle film na mě spadl takřka z čistého nebe, vůbec jsem nevěděl, že existuje a možná proto jsem byl i mírně překvapen. Jít na to do kina, asi bych byl hodně zklamanej, ale takhle se na to oddychově kouknout doma, to zas tak špatný není. I jsem se párkrát zasmál, sice herecky nic moc, ale zase mě těšilo dívat se na neokoukané tváře. Abych tomu filmu moc nekřivdil, nebojím se prohlásit, že je to zcela srovnatelné s některými posledními kousky režiséra Hřebejka (samozřejmě za méně peněz, ale zápletkově, dějově, či humoristicky/komediálně to srovnatelný je - a bez profláklých skoro pořád stejných hereckých ksichtů).(11.6.2009)

• Sandiego

Film, který si zaslouží obdiv za to, jak dokáže s rozpočtem srovnatelným s filmem Normal vytvořit film zcela zaměnitelný s televizní produkcí (dokonce až s epizodou nekonečného seriálu). Opravdu v televizi by se film vyjímal lépe, stejně jako všechny Kotíkovy dosavadní díla. Kromě nepochopení co to znamená distribuční film se i zcela míjí snaha o crazy komedii, jelikož se zde nenajde jediný vydařený vtip, alespoň něco málo reklam má něco do sebe. Po herecké stránce nic moc, ale o dno ve většině případů nejde, jen mi je líto, že Janžurka musí teď brát za vděk podobné role, je sice roztomilá, ale to co zde musí předvádět je hodně pod její úroveň.(29.4.2009)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)