• Master19

Jendou jsem se zasmál ("flek" na košili), takže jedna hvězdička, ale jsem zklamán. Mizerné herecké výkony (herci za to nemůžou, prostě nebylo co hrát), odfláklý střih, děj vystavěný na product placementu... Když jsem u předchozího filmu Martina Kotíka věřil ve vzrůstající tendenci jeho filmů, musím přiznat, že jsem vsadil špatně. Celkově hodně slabé a z toho jejich "radostného trojčení" mě je zle ještě teď...(22.4.2009)

• eraserhead666

"Strejdo, to jsou looseři, ne blbci!" Tenhle film na mě spadl takřka z čistého nebe, vůbec jsem nevěděl, že existuje a možná proto jsem byl i mírně překvapen. Jít na to do kina, asi bych byl hodně zklamanej, ale takhle se na to oddychově kouknout doma, to zas tak špatný není. I jsem se párkrát zasmál, sice herecky nic moc, ale zase mě těšilo dívat se na neokoukané tváře. Abych tomu filmu moc nekřivdil, nebojím se prohlásit, že je to zcela srovnatelné s některými posledními kousky režiséra Hřebejka (samozřejmě za méně peněz, ale zápletkově, dějově, či humoristicky/komediálně to srovnatelný je - a bez profláklých skoro pořád stejných hereckých ksichtů).(11.6.2009)

• hellstruck

Na české poměry velice slušné, ale to je právě to. Proč bych měla českým filmům odpouštět jen proto, že jsou "české"? Proč musíme mít tak příšernou kinematografii, příšerné herce a.. Copak by na naše díla asi tak pověděli tvůrci z Hollywoodu, to nechci vědět. Když na začátku filmu napíší "filmová komedie", tak čekám, že se budu neustále smát a ne to, že se jen párkrát pousměji. Originální námět, sympaťák Langmajer, ale jinak otřesný scénář, herecké výkony a především příšerná hudba, díky které jsem měla chuť celý tenhle průšvih vypnout. Asi to s českými filmy už opravdu vzdávám ...Ale abych jen nekritizovala, oceňuji zápletku, která nám docela zajímavě vyvrcholila. Dobře vymyšleno.(19.12.2011)

• Fingon

Největším zlem tohoto filmu není to, že by se na něj nedalo dívat, ale naopak to, že se dá sledovat velmi pohodlně. Skutečně, přes veškeré zápory na straně scénáře (zhruba v osmdesáté druhé minutě film přestal a já se divil, proč už jedou titulky) či nasvícení (klasické telenovelovsko-katkovské přesvěcování prakticky všech scén) nebo všudypřítomný product placement (ale nic není tak příšerné jako Arginmax v Účastnících zájezdu) se na to dá dívat poměrně snadno a divák odchovaný více či méně nekonečnými seriály našich celoplošných komerčních televizí (či našich televizí obecně, ať to pořád neschytává jen Nova, mohla by si o sobě moc myslet) s tím pravděpodobně nebude mít problém. Problém ale nastane, pokud by se dožadoval přídavku.(27.4.2009)

• dopitak

Jako hodně českých filmů poslední doby - výborný námět - prosperující firma musí z nějakého důvodu zkrachovat, což se jako na potvoru ne a ne podařit - totálně zazděná scénářem, výběrem postav a zejména dialogy. Grafika a texťáka bych zavřel do vazby, dokud dobrovolně nepodepíšou závazek, že už nikdy před kameru potažmo před českého diváka nevlezou. Sandra byla milá jen v jediné scéně, kdy nebyla vidět a její jásání silně připomnělo roztomilou radost Petra Bajzy z Bylo nás pět, když otec Vendelín dovezl z města pomeranče (aby taky ne, když mají ten hlas v rodině). Vydra je prostě už zKameňákovatej (ale i tak ho mám rád, už za tu vlasteneckou radost při jednom hokejovém MS, kdy u nás po představení zjistil, že naši hokejisté vyhráli, vytáhl z kufru auta trubku a radostně zahrál na parkovišti národní hymnu). Janžurová asi v nejhorší roli, co za svůj dlouhý herecký život přijala. Michal Novotný, náš kutnohorský Romeo, kterého větší část gymplu upřímně nenáviděla, protože to byl vejtaha a frajírek, většinu filmu jenom blbě čumí do kamery. Vašut s Kleplem se jen mihnou, aby mohla být jejich jména na plakátu - což nakonec není tak špatné, lepší, než aby v tom doopravdy hráli. David Kraus hezky zpívá a jako zpěváka ho taky docela beru, ale tady hrál slizoun slizouna a ještě blbě. Celkově nad vším vynikají některé nikam nevedoucí dialogy, u kterých se možná i osypete.(12.4.2009)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)