• WoWoW

Já si myslel, že hloupých filmů jsem se u nás v Čechách s nástupem seriálů zbavily. Chyba je pravdou, pořád někdo dokáže zplodit film, který vypadá jak další díl VKVéček nebo Ordinace v růžové zahradě. Scénář bych napsal taky, režie podle mě skoro nebyla potřeba a herci, no všichni už mají za sebou určitě lepší role a výkony. Jednoduše odpad jako když tiskne.(22.5.2010)

• Jara.Cimrman.jr

"Nikdy jsem si nemyslel, že budu vděčnej za tak neschopný zaměstnance. - V tomhle je na nás spoleh." Vždycky jsem si přál být královsky placen za to, že jistými kroky dovedu firmu nějakého zazobaného strýčka k bankrotu. Nezaměstnaný rádobyherec Leo si splnil můj sen a s přirozenou naivitou managerského novice i jednu pomstychtivou fintu vymyslel. To je fajn, protože jsem přitom okusil jistou porci zábavy a ani velké množství "nenápadných" reklam na sponzory mne nevytáčelo natolik, aby se mi počet tepů za minutu limitně přiblížil k nepříčetnu.(11.5.2016)

Tak neviem, tušim som dáky divný.....bo ja som sa príjemne bavil pri sledovaní tohoto nenáročného, milého i vtipného snímku ktorého čaro sa nedostaví hneď, ale treba si chvíľočku počkať.....nie je to veľdielo, nie je to film s dákou hlbokou pointou či myšlienkou....ale vždycky nejde len o toto....ja to vidím ako ideálny film na rozptýlenie a oddych.(21.4.2009)

• JFL

Televizní pohádka o tom, že dobrý a poctivý člověk vítězí nad zlotřilci, která končí s typicky českým hospodským plivancem na politiku. Pozoruhodné pouze jako experiment, jak televizní humor nefunguje na plátně, které diváka nelobotomizuje jako televize, případně coby novácký film, jehož hlavní padouch se podobá bývalému řediteli Novy. Jinak dno absolutního zoufalství oděné do všech myslitelných klišé české TV kultury a korunované závěrečnou postelovou scénou (je vidět, že hodnota porevoluční valuty nahoty a sexu dodnes nevyprchala).(19.11.2008)

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +příjemní herci, odpočinková zábava, dobrá hudba, zápletka, reklama mi nevadila -možná až příliš jednoduché, docela nepovedené erotické scény/// Tak tohle mě bavilo, vážně. Takový oddechový film jsem potřeboval vidět. Je to občas potrhlý, někteří herci hrají jakoby to bylo jejich poprvé, ale nevadí. Dobře jsem se bavil. Potěší Sandra Nováková, Dominika Kadčáková a další herci./// Celkem 73%///(5.7.2009)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)