VOD (1)

Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Trailer

Vančura

Děsivě špatný film, na který jsem náhodou narazil před pár dny v televizi a kvůli mé oblíbenkyni Sandře Novákové risknul zhlédnutí. Pořádně jsem se nevzpamatoval dodnes. Protivně debilní dialogy i herecké výkony, product placement kam se podíváš, totální absence vtipu a hlavně jakékoli smysluplnosti celého filmu. Ne, u tohoto filmu skutečně moc netuším, proč byl vlastně natočen, kromě komerčního hlediska. Nesmírně mě vyčerpal, unavil, znechutil, otrávil a k smrti znudil. Celé je to jakási nepovedená óda na sterilní svět klimatizovaných kanceláří a dobře oblékaných kravaťáků, ke kterému se tady tak trochu vzhlíží, ale co z toho, když je to celé tak strašně nudné a pitomé. Měla mě varovat již přítomnost Vydry v jedné z hlavních rolí, který spolehlivě vymetá to nejhorší, co se u nás v posledních letech natáčí. Jedna hvězda z milosti a ohledu ke kameňácké trilogii, která jako jedna z mála tento film co do úpadku hravě překonává. ()

Tommassi3 odpad!

"Vždyť před nima budu vypadat jak úplnej idiot !!" - "No, tak tohle komentovat nebudu.." Ono to snad ani není třeba.. Nicméně mi to nedá..;) Zejména je třeba říci, že ačkoliv Pánská jízda v jistém smyslu slova fungovala coby sitcomová série scének a nesnažila se nic zásadního satirizovat či dokonce kritizovat, zde už tvůrci jen dokazují své naprosté neumětelství a šokují mimo svůj původní záměr soudného vůči televiznímu a bulvárnímu mytí mozků imunního diváka snad jedině tou nechutnou skutečností, co všechno lze dostat na plátna kin.. Odpudivá pohádková ko(ko)tí(kov)ina nabere hned po startu ten podbízivý novácký rozjuchaně populistický směr, z něhož nesleví ani na chvíli, a tak je jeden ve finále šťastný, že se režisérovi bůhvíproč stále daří do svých projektů zlanařit tolik herecky způsobilých, díky nimž se tahle obludnost jeví alespoň částečně koukatelnou bez nějaké větší újmy na zdraví.. Martin Kotík sice stále ještě není nesoudný Magnusek, byť ten až dětinský zápal, nadšení a chuť jim mohou ostatní jen závidět, znovu ovšem ukazuje na sílu kvalitního scénáře, který zkrátka nejsou schopni napsat ani za zlatý prase.. Ale proč u nás dnes již v podstatě nemáme dobré, natož mladé, scénáristy, až na pár čestných výjimek, to vám zkrátka Nepovím.. ()

becki_tu odpad!

Vy nám taky, pane Kotík! Jeden z nejhorších českých počinů za poslední roky, kde jsou náznaky toho nejprimitivnějšího humoru utopeny v záplavě product placementů, strašných hereckých výkonů a ubohého televizního vizuálu ala Velmi křehké vztahy. A tohle prosím pěkně atakovalo rekordy návštěvnosti v českých kinech... ()

jitrnic

Přibližně stejně vtipné-nevtipné a stejně lacině natočené jako Všechno nejlepší!. Tentokrát měl Martin Kotík k dispozici o něco lepší scénář - má sice řadu hluchých míst, ale dialogy jsou poměrně povedené a hodně drží tenhle film nad vodou herci. Že jsou Janžurová s Langmajerem skvělí herci netřeba připomínat, líbili se mi i Zadražil a Hampl, u kterých doufám, že se brzy dočkají pořádné role. Ostatní hrajou špatně, ale přijatelně. Určitě na Vy nám taky, šéfe nechoďte do kina, je to dobré jako večerní televizní relax s nohama na stole. ()

Guzo

Pokud pominu některé takřka nulové výkony herců a to, že ten scénář taky mohl být líp propracovaný, jedná se o místy nadprůměrné dílo z české tvorby za poslední dobu, což ale opravdu moc neznamená :( Jinak všudypřítomné reklamy mi ani trochu nevadily, proč by měly? dodatek: Martin Kotík točil Pánskou jízdu? Tak snad bude tahle tendence postupného zlepšování i nadále pokračovat :) ()

• Film se natáčel v Praze. [Zdroj: filmovamista.cz] (SONY_)
  • V závěru filmu, kdy zaměstnanci oslavují výhru nad Mrázem, má Tereza (Sandra Nováková) rasta copánky a na sobě tričko a džíny. V předchozím a následujícím záběru copánky nemá a oblečení má také jiné. (Rutt)
  • Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (ČSFD)