• Big Bear

Film poplatný době vzniku, který se snažil na ,,cosi'' ukázat. Bohužel to dělal pitomě, polopaticky a s neherci (sorry paní Ivo Janžurová). Celé to bylo tak nějak zbytečné, stejně jako ukázaná bradavka Sandry Novákové v poslední minutě této rádoby komedie. Kdosi tu napsal, že se to dá celé v pohodě přežít ač je to blbost. Ale proč proboha přežívat u něčeho co se dá vypnout? Hvězda za snahu. *(22.7.2013)

• FilmFan24

Tak dlouho jsem odolával, až jsem neodolal...a o nic bych býval nepřišel, kdybych tento skvost z domácích luhů a hájů neviděl. Vesměs strašlivé "herecké" výkony srovnatelné s jakýmkoliv Novou produkovaným televizním seriálem, kde občas zazáří sympatický Jan Zadražil v hlavní roli šéfa, který má firmu svého strýce (standartně dobrý Václav Vydra) přivést k bankrotu. Že jsem si tuto "komedii", která mě tak akorát hnula žlučí nebo čím, nenechal raději ujít...(10.2.2010)

• becki_tu

Vy nám taky, pane Kotík! Jeden z nejhorších českých počinů za poslední roky, kde jsou náznaky toho nejprimitivnějšího humoru utopeny v záplavě product placementů, strašných hereckých výkonů a ubohého televizního vizuálu ala Velmi křehké vztahy. A tohle prosím pěkně atakovalo rekordy návštěvnosti v českých kinech...(10.6.2009)

• LordSnape

Film je prvních třicet minut docela solidně vtipný, když tam nastoupí ta parta dementů, co navíc pěkně přehrává nebo neumí vůbec hrát, ale pak s prozrazením přichází Kotík vlastně i o celou pointu a už se veze. Ze všech aktérů umí hrát asi jen Langmajer, kterýho moc nemusím, ale tady se mi jako jediný zamlouval.(2.2.2012)

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +příjemní herci, odpočinková zábava, dobrá hudba, zápletka, reklama mi nevadila -možná až příliš jednoduché, docela nepovedené erotické scény/// Tak tohle mě bavilo, vážně. Takový oddechový film jsem potřeboval vidět. Je to občas potrhlý, někteří herci hrají jakoby to bylo jejich poprvé, ale nevadí. Dobře jsem se bavil. Potěší Sandra Nováková, Dominika Kadčáková a další herci./// Celkem 73%///(5.7.2009)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena.

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)

• - V závěru filmu, kdy zaměstnanci oslavují výhru nad Mrázem, má Tereza (Sandra Nováková) rasta copánky a na sobě tričko a džíny. V předchozím a následujícím záběru copánky nemá a oblečení má také jiné. (Rutt)