Po katastrofalnim hodnoceni jsem cekala nejakou prisernost, kterou ani nedokoukam, ale kupodivu me to celkem chytlo. Sestava znamych tvari vcelku podarena, pribeh usel, jedine, co me vytacelo, byla priserna hudba, fuj tajbl! A pobavilo me par nepodarenych strihu :).(22.5.2010)

• imf

Asi jsem se zbláznil, ale uznám Kotíkovi vydřenou třicítku za absurdní reklamní vložky a snahu o zkopírování zápletek odjinud. Ten film se pod kopanci do žeber (přisadil si snad každý ze štábu) snaží naznačit, že má potenciál. A možná je to i tím, že jsem si konečně uvědomil, že na rozdíl od Trošky a některých smrtelně vážných pokusů z české dílny se můžu prostě jenom bavit nad tím, jak to jde celé do háje. Vy nám taky, šéfe, je mnohem zábavnější než Anglické jahody. Škoda, že je to v kategoriích, které nelze měřit čísly. :) (30%)(20.11.2008)

By ma zaujímalo, koľko Mr. Kotík a spol. dostali $$ za odprezentovanie všetkých tých nadnárodných spoločností. Ale ináč oddychovka v ktorej som prvý raz zbadal a zaľúbil sa do jedného zariadenia - domácej pípy. Tú proste musím mať ešte skôr ako domácu pekáreň. Slabšie 3, celkom to ušlo.(13.5.2009)

• hippyman

film o reklamách plný reklam, vlastně taková devadesátiminutová reklama na reklamy, paradoxně snad ještě horší, než jakým se snaží ve snímku být... no, trochu jsem se do toho zamotal :) a to jsem doufal, že to na mě nezanechá následky... komerce a ošklivkokatkoidně-křehkovztahoidně-ulicoidní look čišící z každé vteřiny, no brrr!!! (opět) naprostá sra*ka, pane kotíku... 20%(27.4.2009)

• argenson

Celkem odvážný tah tvůrců napasovat hned do úvodních titulků upozornění, že uvidíme filmovou komedii. Já jsem viděl epizodu nedobrého televizního seriálu z kancelářského prostředí.(15.10.2012)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)