• Sfinkter

Jedná se o nejlepší film Martina Kotíka, na který bych se upřímně podíval znovu. Nechápu, proč Jan Zadražil tolik používal grimasu Jirky Macháčka a jednou se hodně podobal Mikulášovi Křenovi v Samotářích. Asi jen podvědomí :) Originální nápad, moc umělý konec. Ale smál jsem se, hurá. Budu si ale pamatovat asi jediné - zdá se, že Michal Hruška má talent.(22.3.2010)

• JFL

Televizní pohádka o tom, že dobrý a poctivý člověk vítězí nad zlotřilci, která končí s typicky českým hospodským plivancem na politiku. Pozoruhodné pouze jako experiment, jak televizní humor nefunguje na plátně, které diváka nelobotomizuje jako televize, případně coby novácký film, jehož hlavní padouch se podobá bývalému řediteli Novy. Jinak dno absolutního zoufalství oděné do všech myslitelných klišé české TV kultury a korunované závěrečnou postelovou scénou (je vidět, že hodnota porevoluční valuty nahoty a sexu dodnes nevyprchala).(19.11.2008)

Snad jediná povedená česká osvěžující komedie která, naštěstí pro mě, zvolila jednu z nejúspěšnějších typů komedií, a to ironickou. Sarkasmus tryská z každé scény a v pozadí s trubkou a mnoha hláškami vytváří tu pravou atmosféru typickou pro komedii v pravém slova smyslu. Co se týče hereckých výkonů, tak Vydra to ze začátku táhne nahoru, ostatní průměr, až na Langmajera, ten mi přišel, že si tam jen po kafíčku zaskočil z povinosti odříkat pár vět. 75%(11.8.2012)

• BMAJTZ

Jak to vidím já, tak tenhle film sráží k zemi hned několik věcí. Totální televizní look je snad to nejhorší co jde v televizi vidět. Jsou to klasicky kulisy typu Ulice a podobných sraček na které se normálně v televizi koukat nedá. Druhou věcí jsou herci neherci, kteří vzali role jenom kvůli tomu, aby na ně někdo nezapomněl. Jinak si dovolím tvrdit, že se o kariérní sebevraždu v pravém slova smyslu opravdu nejedná. Je tu pár vtípků, které si dovolím označit za povedené, ale oproti tomu celých 20 minut na konci je otázkou nervů diváka zda je schopen ještě na něco takového vůbec koukat. Ať už je to jak chce pár hlášek se zde dobrých našlo s vyloženě jsem se nenudil. Na poli komedií je to samozřejmě hrůza hrůzoucí, ale když si řeknu co se v dnešní době dostává na televize z tuzemské produkce musím konstatovat aspoň jistou zábavnost. Co jsem ale nepochopil byla závěrečná postelová scéna, která je ve filmu jenom kvůli tomu aby navnadila diváky kteří ji očekávali z traileru. Tak asi tak.(5.7.2011)

Ačkoliv to jistě je docela jednoduchý a obyčejný film, já jsem se docela bavil, především úvodních 15 minut jsem se vskutku nasmál a i zbytek filmu nebyl nijak uvalený. Film ani zdaleka nedosahuje "kvalit" Kameňáků a zaslouží si solidní hodnocení. A partička kolem šéfa, který má za úkol přivést firmu k bankrotu, se velmi činila a byla zdrojem nejedné vtipné scény. Já jsem s výsledkem spokojen. Hudba: Tomáš Polák(5.7.2011)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)