• HappySmile

Nápad dobrej, chvilkama to byla dokonce sranda, ale jinak většinu času nuda, nuda, nuda. Bohužel byl příběh podaný takovým vleklým, nudným a nezajímavým přístupem, že těch pár světlých chvilek (reklamy, které byly skoro všechny opravdu na hlavu) úplně zaniklo. Jediné, co mě asi tak zaujalo, byla úvodní (závěrečná) písnička.(1.5.2009)

• hellstruck

Na české poměry velice slušné, ale to je právě to. Proč bych měla českým filmům odpouštět jen proto, že jsou "české"? Proč musíme mít tak příšernou kinematografii, příšerné herce a.. Copak by na naše díla asi tak pověděli tvůrci z Hollywoodu, to nechci vědět. Když na začátku filmu napíší "filmová komedie", tak čekám, že se budu neustále smát a ne to, že se jen párkrát pousměji. Originální námět, sympaťák Langmajer, ale jinak otřesný scénář, herecké výkony a především příšerná hudba, díky které jsem měla chuť celý tenhle průšvih vypnout. Asi to s českými filmy už opravdu vzdávám ...Ale abych jen nekritizovala, oceňuji zápletku, která nám docela zajímavě vyvrcholila. Dobře vymyšleno.(19.12.2011)

• JFL

Televizní pohádka o tom, že dobrý a poctivý člověk vítězí nad zlotřilci, která končí s typicky českým hospodským plivancem na politiku. Pozoruhodné pouze jako experiment, jak televizní humor nefunguje na plátně, které diváka nelobotomizuje jako televize, případně coby novácký film, jehož hlavní padouch se podobá bývalému řediteli Novy. Jinak dno absolutního zoufalství oděné do všech myslitelných klišé české TV kultury a korunované závěrečnou postelovou scénou (je vidět, že hodnota porevoluční valuty nahoty a sexu dodnes nevyprchala).(19.11.2008)

• zdenny

Jana Zadražila mám rád ve Velmi křehkých vztazích. Ale zde jen dokazuje, že je to herec jedné role - zdá se. Celkově jsou herecké výkony, pokud se jim tak dá říct, velice chabé, absurdní až tragické. Vydra to sám nevytáhne. Námět je dobrý, proto jsem si myslel, že si s ním česká komedie bude umět pohrát. Nikoli. Film nakonec vypadal jako epizoda z tisícidílného seriálu - třeba Redakce.(5.5.2009)

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +příjemní herci, odpočinková zábava, dobrá hudba, zápletka, reklama mi nevadila -možná až příliš jednoduché, docela nepovedené erotické scény/// Tak tohle mě bavilo, vážně. Takový oddechový film jsem potřeboval vidět. Je to občas potrhlý, někteří herci hrají jakoby to bylo jejich poprvé, ale nevadí. Dobře jsem se bavil. Potěší Sandra Nováková, Dominika Kadčáková a další herci./// Celkem 73%///(5.7.2009)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V závěru filmu, kdy zaměstnanci oslavují výhru nad Mrázem, má Tereza (Sandra Nováková) rasta copánky a na sobě tričko a džíny. V předchozím a následujícím záběru copánky nemá a oblečení má také jiné. (Rutt)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)