Externí recenze k filmu (7)

 • FanMovie.cz (Tereza Domínová) ***

  "T.M.A. každopádně není a nebude špičkový horror, ale přitom je to docela zábava. Za to nakrmení zvědavosti ohledně toho, jak nahlíží na tento žánr klasik Juraj Herz, vstupenka stojí." (více)

 • Filmo.cz (Petr Semecký) ***

  "Ve srovnání se současnou hollywoodskou produkcí (nepočítaje Raimiho Stáhni mě do pekla) jde stále o vydařenou žánrovku, která má své mouchy (a že jich je), ale přesto funguje lépe, než většina mdlých vyvražďovaček z produkce Michaela Baye." (více)

 • Filmweb.cz (Štefan Titka) ***

  "Problémem T.M.Y. ale je Herzova snaha do filmu vecpat úplně všechno, co jen trochu zavání hororem. Chytá příliš zajíců najednou a témata, která rozehrává, se po čase zašmodrchají tak, že se v nich člověk stěží orientuje a jejich potenciální síla se tak vytrácí. To se týká zejména domu, hlavní…" (více)

 • LaCultura.cz (David Bulawa) *

  "Herzovi se bohužel T.M.A. nekontrolovatelně roztekla do všech stran, jako jednotný film nefunguje tak, jak má. Je ale nesmysl to házet na hlavu jen Jurajovi, hrát si se stíny, zvuky a vytvářet zlověstné podhoubí pro temné příběhy pořád zvládá na jedničku. Chce to ale MNOHEM lépe napsaný scénář a…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) *

  "Na T.M.Ě. se nedá pochválit opravdu nic. Vizuálně vypadá jako filmy typu Někdo tam dole mě má rád, tedy jako filmy, které si banda nadšenců točí po večerech někde ve sklepě. Příběhově, atmosféricky a vůbec hororově však na tyhle podomácku vytvořené kousky nemá ani zdaleka. Malinkou pochvalu si…" (více)

 • Tiscali.cz (Jan Jaroš)

  "Režijní uchopení je těkavé a nejisté, co chvíli se trochu ohlíží po záchytných bodech, které diváka vyděsily. Jenže čím víc chce Herz strašit, tím více se ocitá v područí nechtěné směšnosti. Vznikl film, který nectí pravidla žánru, což by ještě nemuselo vadit, ale s naznačenými posuny bohužel…" (více)

 • 25fps.cz (Ondřej Šír) **

  "V šuplících českých scenáristů najdeme bezpočet látek, které čekají na ty správné režiséry, či spíše na producenty, kteří realizaci tun popsaných papírů zaplatí. V poslední době jsme ale svědky otevírání tajemných zásuvek a netušíme, že v mnohých z nich se skrývá víc než 230 voltů." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace