• Zazie

Divné postavy, divné situace, divné dialogy, prostě celkově divný film. Jen ty písničky Tomáše Kluse jsou pěkné.(22.12.2011)

Tak trochu neprávem podhodnocený film, který tahá ke dnu ostatní pokleslá tvorba kontroverzního režiséra. Velmi křehké vztahy v roce 1968? Ano i ne. Vladimír Drha sice neobjevil Ameriku, každopádně ale nelze ani tvrdit, že by jeho umělecký konvoj cestou ztroskotal, prostě proplul už dávno objevenými námořními trasami s lodí, jež sice nedovezla čaj a kávu, z jejíhož podpalubí ale tvůrci postupně vyložili (byť nepřirozenými pastelovými barvami) vymalovaný obraz roku 1968...(22.12.2011)

• Praxis

Vopruz a ubíjející nuda. Hlavní zápletka s milenci je opravdu otřesná, vedlejší zápletka s rodinou pořád jen kouřící a chlastající jakbysmet. Aspon ten Rus, i když stejně nic moc...Písničky ušly, škoda neustálého kolovrátku. Drho, zase jdi pokračovat s VKVčkama...(24.8.2009)

• korbitch22

co taky lze čekat od režiséra,jehož největším úspěchem je režie dementních VKV.neskutečně zabitý potenciál,utopený kvůli naprosto příšerné a mizerné režii,odporně hrajících i vypadajících herců,kteří jsou tak nesympatický,že byste jim neprodali ani kolečko salámu.mizerně poskládané komediální drama,které není ani komediální a ani dramatický,sorry ale když celý film je úplně vohovně,nezachrání te to tím,že na konci zabijete malé dítě,tím to tvůrci pohřbili ještě hloubš.tento film nedosahuje ani televizní kvality,natož se opovážit dát do kin.jedinou hvězdu dávám za skvělého viktora preisse,který drží film těsně nad hladinou odpadu.(1.1.2010)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +ústřední melodie je celkem chytlavá, překvapil Ivan Lupták a rovněž ostatní mladí herci, potěšil Vladimír Brabec, romantický trojúhelník byl zajímavý -slabší zpracování a celkem mizerné obsazení (Tomicová, Divíšková, Boudová...) prostě hrůza, rovnež otravné rodinné scény/// Obával jsem se, že to bude horší. Nakonec je to skoro za 3* a to už je slušný na film od kterého jsem očekával to nejhorší. Příběh mě celkem zaujal, ovšem je to ideální pouze do televize. Z kina bych odešel./// Celkem 48%///(23.8.2009)

• - V průběhu celého filmu popíjejí postavy pivo z lahví, které se však vyrábějí a prodávají až dnes. Dříve bylo pivo v lahvích, které měly jiný tvar s kratším hrdlem a delším tělem. (Pepy)

• - Natáčení se účastnil i Randal Kleiser, režisér Pomády. (AngelAngie)

• - Pro postavu vojáka lebeděva našli režisér a producenti na zahraničním konkurzu herce Alexeje Bardukova, který je ve své zemi označován za ruského Brada Pitta. (Elisebah)