poster

Garfield šokuje

 • USA

  Garfield Gets Real

 • Slovensko

  Garfield šokuje

Animovaný

USA, 2007, 70 min

Producenti:

John Davis, Ash R. Shah
(další profese)
 • Jamal
  *

  Garfield mě opravdu šokoval.... bohužel zase negativně. Nejvíce jsem byl paf z té jakési grafiky, která byla opravdu opravdu příšerná a spíše mě odpuzovala. Gagy na plátno opravdu nejspíše nepatří.... i když stále věřím, že se to opravdu někomu povede... jednou. Zasmál jsem se všeho všudy asi dvakrát. Antihrdinové nebyli ani žádnými hrdiny. Děj prakticky žádný. Takže jestli máte spoustu času a nervů, tak si to klidně pusťte, ale já osobně nedoporučuji.(1.7.2008)

 • DinoRaptor
  *****

  Nevím jak vás ale mě tento film celkem příjemě překvapil. Bavil jsem se od začátku do konce.(31.5.2010)

 • kajda.l
  *

  Garfielde, šokoval jsi mě. Humor i animace na vrcholně odpudivé úrovni, nad tímto "dílem" zapláče i předškolák.(3.7.2010)

 • Okara
  **

  Tak ta animace se absolutně nepovedla, po celou dobu mě iritovala. A vtipy suché, větší šanci se zasmát najdete snad i v historickém filmu z Východního Německa. Jediný, co se povedlo u garfielda na filmovém plátně, je dabující Čech. 30%(8.5.2012)

 • NinadeL
  ***

  Nakonec, ačkoli jsem viděla tuhle novou trilogii ve špatném pořadí, docela se mi zažrala pod kůži. Viděno dětskými očima a viděno za doprovodu dětských očí - o nic horší, než nejnovější filmy s Casperem. Čili scénář až nečekaně nápaditý, ovšem na animaci nutno přivyknout a nečekat žádnou klasiku. Docela ROFL je už ta základní devíza, že se Garfield a posléze i Odie a spol. dostanou do reálného světa, když za jejich first life je vydáván život herců novinových stripů. Jim Davis stvořil vlastní fikční duplicitní svět o tom, co se děje v jeho hlavě, když sám kreslí… First life má ostré kontury, ten reálný je bez nich. Symbolika?(18.12.2010)

 • - Film měl jít do kin původně v říjnu 2007, jeho premiéra však byla posunuta na listopad. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace