Garfield šokuje

Jim Davis (komiks)

John Davis, Ash R. Shah

Rob Neal
  • Pierre

I když byly doby kdy bych toto dobrodružství mohl vidět 5krát denně tak s odstupem času vidím, že tato úmělina je jeden velký krok vedle. Nudný a jedovatý příběh, který kromě konkurzu na komiks nemá pořádný vtip a klad. K tomu cizí postavičky a příšerná grafika. Možná je to hodnocení přehnané, ale co vlastně pochválit?? Nic mně nenapadá. Soráč Garfielde ale tohle je fakt slabota slabot.(5.2.2016)

• MorraEddie

Garfield jako novinový komiks,proč ne. Garfield jako seriál pro děti,proč ne. Garfield jako hraný film,hm no proč ne. Garfield jako animák na plátna kin? to už opravdu ne. Příšerná grafika,jakoby byla kreslená mou rukou a to vám můžu odpřisáhnout,že je to vážně síla. Jasně vím,že je to dělaná pro děti,ale já se na to snažil dívat s nadhledem a vyšla z toho jedna hvězdička a psychická újma na dlouhou dobu.(29.12.2012)

• wobufet

Ačkoli je nápad vcelku zajímavý, proveden je bídně. Než se vůbec Garfield s Odiem do lidského světa dostanou, musíme přetrpět rádoby gagy jiných komiksových hrdinů (pro mě neznámých) a postav studia. Když už to vypadá, že se děj rozhýbe, vždy ho něco zbrzdí. I samotný příběh je velice slabý a předvidatelný. Ono, od Garfieldova filmu se toho v poslední době nedá moc čekat.(9.12.2007)

• HappySmile

Hnusná příšerná animace! Doslova urážka Garfielda, který je výborným komixem a jak ukazuje tento film a taky předchozí pokusy o zfilmování, komixem by měl i zůstat a o podobné šílenosti by se už neměl nikdo pokoušet! Úplně to zkazilo ducha celého Garfielda a dost pochybuju, že se to bude aspoň těm dětem líbit... možná úplně těm nejmenším prckům, i když ti určitě dají přednost Teletubbies, ti jsou oproti tomuhle pecka... Zápletka nebyla špatně vymyšlená, ale její zrealizování a animace ji úplně položily! Garfiled šokoju je opravdu příhodný název... šokovaná jsem z toho byla dost...(31.1.2009)

• Galadriel

Garfield jednoduše na plátno nepatří. Jim Davis se nechal unést a přestože jeho komixy si drží stále velmi vysokou úroveň, tenhle film je jen krůček od odpadu. rozjuchaný děj, který musí připadat stupidní snad i 6-ti letému děcku, navíc kdejaká 5 let stará hopsačka má lepší grafiku než tenhle výtvor. Ještě že to má jenom 70 minut, víc už bych asi nevydržela.(22.2.2008)

• - Film měl jít do kin původně v říjnu 2007, jeho premiéra však byla posunuta na listopad. (HappySmile)