Garfield šokuje

Jim Davis (komiks)

John Davis, Ash R. Shah

Rob Neal
  • MorraEddie

Garfield jako novinový komiks,proč ne. Garfield jako seriál pro děti,proč ne. Garfield jako hraný film,hm no proč ne. Garfield jako animák na plátna kin? to už opravdu ne. Příšerná grafika,jakoby byla kreslená mou rukou a to vám můžu odpřisáhnout,že je to vážně síla. Jasně vím,že je to dělaná pro děti,ale já se na to snažil dívat s nadhledem a vyšla z toho jedna hvězdička a psychická újma na dlouhou dobu.(29.12.2012)

• Pierre

I když byly doby kdy bych toto dobrodružství mohl vidět 5krát denně tak s odstupem času vidím, že tato úmělina je jeden velký krok vedle. Nudný a jedovatý příběh, který kromě konkurzu na komiks nemá pořádný vtip a klad. K tomu cizí postavičky a příšerná grafika. Možná je to hodnocení přehnané, ale co vlastně pochválit?? Nic mně nenapadá. Soráč Garfielde ale tohle je fakt slabota slabot.(5.2.2016)

• HappySmile

Hnusná příšerná animace! Doslova urážka Garfielda, který je výborným komixem a jak ukazuje tento film a taky předchozí pokusy o zfilmování, komixem by měl i zůstat a o podobné šílenosti by se už neměl nikdo pokoušet! Úplně to zkazilo ducha celého Garfielda a dost pochybuju, že se to bude aspoň těm dětem líbit... možná úplně těm nejmenším prckům, i když ti určitě dají přednost Teletubbies, ti jsou oproti tomuhle pecka... Zápletka nebyla špatně vymyšlená, ale její zrealizování a animace ji úplně položily! Garfiled šokoju je opravdu příhodný název... šokovaná jsem z toho byla dost...(31.1.2009)

• Jamal

Garfield mě opravdu šokoval.... bohužel zase negativně. Nejvíce jsem byl paf z té jakési grafiky, která byla opravdu opravdu příšerná a spíše mě odpuzovala. Gagy na plátno opravdu nejspíše nepatří.... i když stále věřím, že se to opravdu někomu povede... jednou. Zasmál jsem se všeho všudy asi dvakrát. Antihrdinové nebyli ani žádnými hrdiny. Děj prakticky žádný. Takže jestli máte spoustu času a nervů, tak si to klidně pusťte, ale já osobně nedoporučuji.(1.7.2008)

• xerno

No nevím, někdo se tu asi spletl. Ale možná taky ne. Horší je snad jen teletubies, už jen kvůli tý grafice a "humorným" zvukům. On by to nebyl špatný film, ale to by se musel hodně radikálně změnit scénář a grafické pojetí, takhle je to pro děti do 7 let. Taky by se musela změnit editace a režie, pak by to bylo dokonalý, ale příběh jako takovej zase tak špatnej nejni. 2* dávám jen z dobroty, že se to líbí malým dětem, který na hodinku zabavíte:)(20.6.2008)

• - Film měl jít do kin původně v říjnu 2007, jeho premiéra však byla posunuta na listopad. (HappySmile)