Reklama

Reklama

Fantastický mazel

  • Hongkong Chang jiang qi hao (více)
Trailer

Ti je chudý stavební dělník, který se ze všech sil snaží udržet svého synka Dickyho na prestižní soukromé škole. Přestože Ti dělá co může, aby mu zajistil příležitosti, které sám nikdy neměl, Dicky si ve třídě připadá jako odstrkovaný a přehlížený outsider, protože nosí obnošené oblečení a na rozdíl od ostatních spolužáku nevlastní nejnovější elektronické hračky. Jednoho dne Ti najde na skládce tajemného “plyšáka“ a spěchá s ním domů za Dickym. Přestože podivný chlupatý tvor na první pohled nevypadá jako obyčejná hračka, když si s ním chlapec začne hrát, ukáže se, že je mnohem, mnohem víc! Tohle není jen průměrná akční figurka, ale živý „mazel“ oplývající výjimečnými schopnostmi. Dicky vezme veselého mimozemšťana do školy, aby ho ukázal spolužákům a konečně na ně udělal dojem. Jenže svéhlavý fantastický mazel má vlastní představy o zábavě a situace ve škole se záhy beznadějně vymkne kontrole... (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (89)

blackJag 

všechny recenze uživatele

Poslední dva filmy Stephena Chowa jsem málem nepřežil. Tak mě zničily. Tohle mne ale nechytlo. Nebavilo. Natočené to není zle, jenomže po spektakulárním gejzíru gagů v SHAOLIN FOTBAL a KUNG-FU MELA je FANTASTICKÝ MAZEL jen nudná, rodinně zaměřená, neškodná směska, která nedokáže pobavit způsobem, jaký bych čekal. A pro pouhé náznaky blahem vrnět nehodlám. Zklamání. 40% ()

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem film s dabingem, a to je teda něco:D Nejvtipnější ten malej podnikatel!! A zabíjení švábů, to je síla, tim bych se doma bavit nechtěl. No, takže zpět k filmu - přijde mi to jako průměrná zábava. Je to především pro menší děti, starším nebo dospělým divákům to podle mě nemá moc co nabídnout. Ale děti si k mému hodnocení můžou klidně hvězdičku nebo dvě přidat:) Své publikum si film najde. ()

Reklama

Soweek 

všechny recenze uživatele

No musím říct, že mi Stephen Chow zničil zbytek dnešního dne. Ne ovšem ve smyslu špatného filmu, ale čekal jsem něco podobného jako Kung Fu melu či Shaolinský fotbal(kdo by to nečekal, že?). Naladěn na humornou vlnu se mi dostalo krásně smutné pohádky, u které jsem málem uronil slzu. Tohle bylo snad to nejroztomilejší zvířátko co jsem kdy viděl:-) ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +výborná a příjemná hudba, roztomilá potvůrka, rodinný příběh, několik úžastných scén -ta potvůrka toho zas tolik nenadělá, chybý tomu romantika (mohla tu klidně být), je to dolcea kraťoučké/// Ze všeho nejvíc se tento filmík podobá americké fantasy The Last Mimzy, který je náhodou velice povedený. Fantastický mazel trošku ztrácí na tom, že je o mnoho jednodušší. Přesto že koncept je stejný. Jedná se o rodinný fantasy filmík určený především dětem. Jen s tím rozdílem, že tento je azijský a nabízí tedy trošku odlišnou podívanou, navíc šmrncnutou o vychytávky Stephena Chowa. Prostě ten Shaolin fotbal nebo Kung fu melu v něm najdete. Takže trošku škoda, že to není víc rozvedený a tvůrci nám toho neukážou víc. Takhle se jedná je o slabé 4*, ale o to nejde. Film je to pěkný a ve scénách kdy hraje melodická hudba dokonce úžasný./// Celkem 71%/// ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to dosť dobrá rodinná sci-fi komédia od Stephena Chowa. Má pomerne dobrý príbeh o chlapcovi, ktorý so svojim otcom žije veľmi chudobným životom, ale aj tak ho má otec nadovšetko rád, učí ho dobrému správaniu a aj napriek podradnej práci pomocného stavebného robotníka mu platí školné na súkromnej škole, aby aspoň syn dopadol lepšie, než on sám. Ale aj chlapec túži po tom, čo ostatné deti, hlavne nových hračkách a rešpekte, keďže spolužiakom a niektorým učiteľom je len nasmiech, no jeho život sa výrazne zmení, keď jedného dňa nájde na smetisku zvláštny predmet a čoskoro zisťuje, že je to vlastne malý mimozemšťan. A pomocou neho chce už konečne zmeniť svoj život. So spracovaním som dosť spokojný, síce komédie s malými deťmi v hlavných úlohách moc nevyhľadávam a hlavne kvôli tomu nevyhnutnému dôrazu na rodinné hodnoty, čo sa síce týka aj tohto filmu, ale tentoraz to dopadlo až prekvapivo dobre. Dej síce až na jednu, dve výnimky vôbec ničím neprekvapí, takmer všetko ide tak, ako sa aj od filmu s týmto príbehom očakáva, ale našťastie všetko funguje presne tak, ako aj má. Takže film si väčšinu času udržuje vysokú úroveň zábavnosti, výborne funguje aj tá rodinná, prípadne dramatická rovina, sympatické hlavné postavy, k tomu výborne zvládnutá postava mimozemšťana, ktorý je v každej svojej scéne perfektný a ešte viacero vydarených doplnkov, ako dvojica nadrozmerných spolužiakov alebo príjemná učiteľka. Výnimkou je jedine tá desaťminútovka v strednej fáze s týraním mimozemšťana, toto sa mi vôbec nepáčilo, ale našťastie to opäť zachraňuje zvyšok filmu. Veľmi spokojný som aj po stránke humoru, pri rodinných komédiách väčšinou moc nefunguje, ale tentoraz sa tu nájde množstvo skvelých vtipných momentov, hlavne vybuchujúce okuliare, klobúk v tvare mimozemskej lode, takmer všetky scény s obrou spolužiačkou, smial som sa často. S hereckým obsadením som spokojný, výborný Stephen Chow, až na tú krutú desaťminútovku mi ideálne sedela aj postava chlapca a veľmi dobré všetky výraznejšie vedľajšie postavy. Réžia a technická stránka sú na tom dosť dobre, slušná vizuálna stránka a to aj všetky efekty, k tomu výborne fungujú všetky emócie, tu nemám či vytknúť. Takže kvôli typu komédie som práve od tohto filmu až tak moc nečakal, ale nakoniec som veľmi spokojný, až na tú desaťminútovku tu v rámci žánru nemôžem nič vytknúť. 77% ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

  • Tiova syna Dickyho ve skutečnosti hraje dívka Jiao Xu. (Raztubyl)

Reklama

Reklama