poster

Fantastický mazel

 • Hong Kong

  Chang jiang qi hao

 • Hong Kong

  長江七號

 • Hong Kong

  Cheung Gong 7 hou

 • anglický

  CJ7

 • Slovensko

  Fantastický maznáčik

Drama / Sci-Fi / Rodinný / Komedie / Fantasy

Hong Kong, 2008, 85 min

Režie:

Stephen Chow

Hudba:

Ying-Wah Wong
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  ***

  Až tak fantastické to nebylo, ale Chowův podpis to nese velkou měrou. Jenže ty gagy a vtipné scény co se do tohoto snímku snažil vecpat, se tam moc nehodily, ne do tohoto typu příběhu. Je to celé takový mix žánrů, ale nic není udělané pořádně. Nejvíce to obstojí asi jako rodinný film, jako komedie tak max na jednu hvězdu. Jako scifi taky nic moc. A jako drama za ten závěr možná i ke třem hvězdám. Škoda, že je to tak přeplácané a nebyl zvolen jeden směr, kterým se v tomto snímku chtěl autor ubírat. 5/10(15.7.2010)

 • Fr
  ****

  Když je člověk poctivý, je na překážku, že je chudý…. Předem podotýkám, že je to velice zvláštní film, který ocení nejen příznivci ,,ujetýho“ humoru S.Chowa, ale také ti se smyslem pro škodolibost. Pokud myslíte, že spadáte do této kategorie (a ideální je, jste li takový doma všichni) máte o zábavu postaráno. Upozorňuji, že ,,drsnost“ některých scén je ve filmu pro děti možná snad jen v této části světa (a stále se přitvrzuje). Překvapivý je fakt, že přes všechny ,,zvláštnosti“ se děti chovají normálně a moralizování nevyznívá hloupě. Snímek prostřídá snad všechny možné žánry a když jej srovnám třeba s Mimzy nemám za sebe (a děti) co řešit. Tak jestli s oblibou u večeře zabíjíte šváby a nebojíte se, že vaše děti začnou prolézat smetiště, aby našli CJ7 (a setkali se s těmi mými), upalujte do půjčovny!(6.9.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $207,378Tržby Celosvetovo $47,301,471║ Nápad a potenciál by to malo ale je to tak strašne nevyvážené, rovnako tak chýba väčšia tendencia dobrej zábavnosti, lebo skutočne zábavných scén je minimum, režisér Stephen Chow sa postavil až moc rutinérsky k tomuto projektu. /50%/(13.1.2009)

 • Soweek
  ****

  No musím říct, že mi Stephen Chow zničil zbytek dnešního dne. Ne ovšem ve smyslu špatného filmu, ale čekal jsem něco podobného jako Kung Fu melu či Shaolinský fotbal(kdo by to nečekal, že?). Naladěn na humornou vlnu se mi dostalo krásně smutné pohádky, u které jsem málem uronil slzu. Tohle bylo snad to nejroztomilejší zvířátko co jsem kdy viděl:-)(13.4.2008)

 • MM_Ramone
  **

  Titul s hlúpym distribučným názvom "Fantastický maznáčik" mi dlho doma zapadal prachom. No ale predsa len som sa odhodlal ho vložiť do prehrávača. Hneď na začiatku ma zamrazilo, keď som videl v úvodných titukoch tie ázijské klikyháky. Nie som zrovna priaznivcom filmov z Ázie. Skôr naopak. Za roky som si ku nim vypestoval celkom silnú averziu. A táto infantilná rodinná sci-fi komédia mi ju ešte viac prehĺbila. Zhliadom som ďalšiu šikmookú pičovinu s mimoriadne trapným humorom. **(31.10.2016)

 • - Tiova syna Dickyho ve skutečnosti hraje dívka Jiao Xu. (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace