Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 2
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Je Fletcher v titulcích ve filmu uveden jako režisér?protože Whedon u ligy není, ale vím jak to myslíš a souhlasím

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Přidejte už toho Whedona do kolonky režie proboha, nevím na jaký info se tu ještě čeká. Např. Fletcher je u Bohemian Rhapsody taky uveden, tak proč ne Whedon u JL?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

movieband

Nekonečná písnička že? Máš pravdu, všichni máte... Jak říkám, já už ho opustil a neřeším, nad tou tuposti jsem mavnul rukou, ale tohle mě prostě úplně bilo do očí a překvapilo a prostě jsem musel to dát vědět.. Jinak už zase tu tupost řešit nebudu, jelikož nejhorší je válka s tupcem, je předem prohrana

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Ratemus

Kamaráde, nerad to říkám, ale mám dojem, že u Tebe má ten chlapík pokoj zadarmo. Vybodni se už na celou jeho slavnou demenci a nech ho žít. Jeho pravdu a to, že opravdu v diskuzích působí jako 12-ti letý kluk, mu stejně nevezmeš. A jediné, co to udělá je, že se tu zaserou řádky myšlenek na jeho existenci.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Ano znehodnotil, to že film není perfektní neznamená že je odpad, jen. Uze být fajn, průměr nebo cokoliv dalšího jiného než odpad nebo perfektní, takhle pro mě hodnotí jen idioti a je mi jedno koho tím urazím... O to ale nejde, jde o to co woodsman udělal co popisuji níže, to je jen ukázka naprosté demence... Ale co, vždyť od něj je to naprosto typické

na příspěvěk reagoval movieband

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jednak, právě jsi znehodnotil systém hodnocení Rotten Tomatoes. :D A přijde mi to naprosto pochopitelné, pokud hodnotíš tak aby tu měl film tolik % kolik bys u něj rád viděl, protože přece jedno hodnocení minimálně posouvá s tou finální hodnotou, ale pokud někdo chce aby měl film víc nebo míň, je nejefektivnější dát 5 nebo 0, čistě pro ty posuny.

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Na jeho obranu, woodsman hodnotí jenom buď 5 hvězd nebo odpad, jako když na jiných stránkách je možné hodnotit jen palcem nahoru nebo palcem dolů. Takže jeho rozdíl mezi pěti * a odpadem je jiný než u většiny uživatelů.

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

buliban

Jasně že znám ale jak říkám, prostě mě to překvapilo a musel jsem se o to s vámi podělit protože tohle už nemá s fanouskovstvim nic společného, to je čirá tupost

buliban

buliban (hodnocení, recenze)

Ratemus

je vidět, že jsi ještě neslyšel moudro, které Ti ušetří spoustu nervů a času jak tady, tak v realu. "Je velmi těžké vyhrát debatu proti inteligentnímu člověku, ale je nemožné ji vyhrát proti blbci." .......neztrácej čas bojovat proti tomuhle větrnýmu mlýnu :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Hosanku, to není tvůj případ, tobě se ten film líbil a to hodně viz přímo tvůj komentář. Líbilo se ti to na plný počet a pak odpad jen proto že bude SC... Takže se ti to najednou už nelíbí? Neztrapnuj se zbytečnými výmluvami, je to fakt trapný

na příspěvěk reagoval buliban, Darren98

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

movieband

Když zapnes film v titulcích úvodních je snyder, na to peníze v rámci dotacek za 50 milionů už prostě nebyly, aby změnili jméno

na příspěvěk reagoval Darren98

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Mě spíš zaráží, že je tu pořád jen Snydetovo jméno na postu režiséra a není tam dopsaný Wheddon.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Sigebert

Ale obejdu, na jeho profil nechodím ale ajednou to jinde někdo řekl a já se musel přesvědčit a prostě jsem nemohl uvěřit vlastním očím... Jinak je to vše už dávno za mnou ale tohle mě úplně uzemnilo. Toho člověka už nemůže po tomto brát nikdo vážně.. Teď to víte a já už zase končím

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Sigebert

Já toho nechal dávno, ale najednou jsem narazil na to že tomu dal odpad a prostě jsem se o to musel podělit.. A zrovna to byl opět woodsman shodou okolností

na příspěvěk reagoval Sigebert

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Je skutečně zajímavé a nanejvýš úsměvné a vlastně naprosto typické, že Woodsman, který byl z filmu naprosto unesen a všechny hnal do kina v době premiéry, měl ještě donedávna zde pět hvězd, film se mu tak strašně líbil, než samozřejmě přišly tržby najevo ale stále to měl na pěti hvězdách. Nyní má odpad a všichni víme odkud vítr vane.. Větší prodejnou děvku nelze najít. To si neumíš stát za svými názory? Zde první komentáře v době premiéry 16.11. Justice League je epicky zabavny komiksovy film fakt tam bolo dost humore velmi som sa nasmial hlavne pri Flashovy ten si kradol sceny isto sa to bude pacit aj kopu marvel fans . Superman badass paradny uz len kvôli scenam s nym pojdem este 2 krat . vela ludi sa boji ze tam je vela postav a ze kazdy bude mat malo priestoru podla mna mal kazdy akurát pekne tam bolo vela veci vysvetlených ale ludia co nevideli filmy predtým tak budu mat trochu problem . Zaporak bol dobry daval bomby ale ked prisiel Supik no tak mohol ist tak rubat drevo s tou sekerou :D skvela hudba efekty topove cyborg tiez vizeral paradne a nezabudnite cakat v kine su tam 2 sceny 1 je funny a ta 2 hlavne DC fanusikovia odpadnete :D a uz nerieste rezenzia zdvihnite tie tlste rite a bezte do kina sa presvedcit aky je to dobry film . jedine zle je to ze museli strihat co ma trochu sere ja som chcel aspon 3 hod film dufam ze neskvor sa dozvieme ako mala celkom vizerat vizia Dia Zacka Snydera zevraj jeho konec mal byt otvoreny 17.11. ludia jebte na nazori a recenzie niakych pseudo retardov ktori si nieco kompenzuju a chcu pospinit DCEU je to paradny film ceskoslovenske recenzie boli vzdy odpad choj sa pozret na zahranicne tam su fakt dobře kurva yes kurva yesssssss toto je filmik ten superman ach super pecka som unaveny zajtra napisem viac a ludia serte na niake cisla zoberte sa a chojte do kina urobit si nazor sam po kine som sa z marvel fanusikom rozpraval a velmi sa mu to pacilo Mne prostě přijde legrační to jak mění strany... Kam vítr tam plášť

na příspěvěk reagoval Sigebert, woodsman

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama