poster

Liga spravedlnosti

 • USA

  Justice League

 • USA

  Justice League of America

  (pracovní název)
 • USA

  Justice League Mortal

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Justice League

 • Nový Zéland

  Justice League

 • Kanada

  Justice League

 • Velká Británie

  Justice League

 • Irsko

  Justice League

 • Austrálie

  Justice League

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 120 min

Komentáře uživatelů k filmu (519)

 • verbal
  **

  Liga vypatlanců ve složení Ochrnutý netopýr aka Antonín Vejn/Stárk, paní Šišoidová aka Kapitánka Homokokotová, trapný náctiletý bukanýr aka neprcavý Spájdrgej, Negrokop aka Antonín Stárk 2, švidravý rybomuží gogokulturista aka Transisthor a samozřejmě mirkodušínovský metrosexuál z planety Kryplon, jenž si obléká elasťáky pod slipy, tupě mlátí těžce odfláknutého parohatého animáka a jeho hejno pekelných masařek v natolik promakaném digitálním mrdníku, že ho místy snad musely postprodukčně domalovávat pastelkama přímo na celuloid postižené děti poté, co Ben Ledrfejs poslal studiu fuckturu a už nezbylo ani na zaplacení internetů k torentovému upirátění Sony Vegas. Prostě Assvendžrs ryloudyt spatlaní v Můvimejkru a uslintaně blahoslavený downí výsměch odkazu Kryštofa Nolana.(20.11.2017)

 • Tom Hardy
  ***

  Dítě dvou otců, na kterém se docela výrazně odráží to, jak se oba snažili přiblížit vzoru toho druhého (Snyder měl za úkol točit odlehčeně po vzoru Whedona a Whedon po převzetí otěží chtěl držet styl Snydera). Výsledkem není zdaleka tak velký kočkopes, jak by se nabízelo, ale film bez výraznějšího rukopisu, v němž jen občas prolétne jiskra obou autorů (v dobrém i ve zlém). Jednoznačně nelze Lize spravedlnosti upřít slušné tempo, současně ale zoufale postrádá momenty hodné zapamatování. Zklamáním je také úvod, v němž se (už potřetí!) představuje v akci Wonder Woman, zatímco "medailonky" nováčků po hříchu absentují. Hudba, jediná věc, kterou DC Marvel válcoval, se vzdala výraznějších motivů a začala (stejně jako marvelovky) jet necharakteristický a nerušivý podtext. Chyba, VELKÁ chyba. Emoce nejsou z nejblbějších, ale pořád je to víc chtěné než funkční. A vzhledem k obřímu rozpočtu bych rozhodně čekal méně zrůdné digitální zamaskování knírku Henryho Cavilla. Ale aby bylo jasno - ano, je to lepší a zábavnější než Batman v Superman a alespoň tu zápletka celkem dává smysl (v rámci možností). Jen se tým potřebuje líp sladit. Příští Liga spravedlnosti už by mohla být fakt dobrá.(15.11.2017)

 • Cervenak
  **

  Dve hviezdy za dve polky zadku Gal Gadot v kožených gatiach. Ufff. Už asi po 20 minútach som si len prial, aby sa k nim pridal aj Deadpool a začal si z toho robiť pi*u. Z tej zúfalej recyklovanej zápletky, z nekonzistného deja, z trápnych hrdinov, z hereckých výkonov, z hnusných trikov, ktoré vyzerajú ako od UPP za tri milióny euro, ba dokonca aj z tých pokusov o humorné hlášky. A na konci by naštartoval motorovú pílu so zubmi z kryptonitu a nadobro by ukončil toto tragikomické WB / DC plahočenie.(24.12.2017)

 • Djkoma
  ***

  Roztříštěné, opulentně digitální, rádoby vtipné a barevné. Kdysi jsem doufal, že DC se stane protikladem Marvelu ne nutně v kvalitě svých děl, ale v jejich dospělejším pojetí (méně srandy, méně barev, temnější tóny, hlubší charaktery -> navíc se skvělým castingem). To se vlastně nikdy nestalo a i přes zábavnost (a v kině i působivost) Man of Steel a Wonder Woman jde DC spirálou smrti, z které se už asi nevyhrabe. Nebo ano? Bude pomyslný přechod od Snydera k Whedonovi pokračovat a filmový svět DC se změní? Uvidíme. Za mě Liga spravedlnosti uhýbá směru BvS a předchozích filmů a i přes náročnou (post)produkci prostě mělo jít o dílo kvalitativně úplně jinde. Když pominu postavy, které často nemají ani pořádný prostor a hloubku, je tu i hudební stránka, která šla úplně stranou (kde je záměrně přepálený motiv WW? Supermana? Kde je hudební charakter, který filmy od Marvelu nemají...). Příběhově ani není pořádně co hodnotit, jen doufám, že někdy bude možnost vidět Snyderovu verzi (petice už je na světě, tak uvidíme, nedávám tomu příliš šancí). K ději vlastně mám jednu poznámku - spoiler - je patrné, že konec BvS odkazuje na naprosto odlišný proces vzkříšení Supermana, ale dobře, když už se však vrátí do děje, většina jeho chování je vytržená jak z jiného filmu, taky se to dá zkousnout, ale že je celá JL naprosto slaboučká a jen Superman zachraňuje finální bitvu je nejen popření celého konceptu "musíme být tým, jednotlivec to nezvládne". Čekal jsem, že JL bude horší film, v kině se na to rozhodně koukat dalo, ale bohužel stejně jako ostatní komiksové filmy je to spotřební zboží, které na mě ve výsledku má asi stejný vliv jako popcorn v kině -> buď je se to dá jíst nebo to je jak žvejkačka, ale prostě to nějak dáte a zbytek vyhodíte při odchodu do koše... PS: od jedné pasáže v Man of Steel všechny DC filmy jako by nepočítali s existencí obyčejných lidí, ta vylidněnost světa dopomáhá k tomu umělému pocitu z jejich filmů, pokud to je celé záměr, pak to prostě většina nepochopí (a neocení).(29.11.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $300miliónovTržby USA $212,872,996Tržby Celosvetovo $615,472,996Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Vyprchaní úplne rutinný Zack Snyder, veru mal sa na to radšej vykašlať, než takýto polotovar vypustiť do sveta. Dosť mi to pripomína ako sa Michael Bay postupne utopil v sérii Transfomers ale tam bol ešte aspoň ten trblietavý vizuál a triky. Tak toto bolo fakt na silu zbúchané. Dejovo povrchné, bez zápalu, ani návrat nádeje z S na hrudy neohúril. Máme tu ďalšieho komiksového paroháča Steppenwolfa ničiteľa planét, ach jaj a jeho hejno otravných svetlušiek. Trikovo prevažne tak slabé ako akýkoľvek béčkový film, natočený za pár šúp, doslova sledujeme len digi bordel a pokiaľ to fakt malo tak nabitý rozpočet, tak to je dosť nepekné fiasko. Pár krát sa tu dá zasmiať, oči potešia krivky Wonder Women ale pozitívnych vecí tu moc človek nenájde. Dokonca aj hudobný doprovod je nevýrazný, hlavne keď sa tu zľahka nesie motív z Burtonovho Batmana. Neviem čo sa deje ale DC Comics sa dostáva do čoraz väčších sračiek, že to tak musím povedať. Ich loď sa potápa. Neviem či vôbec budem mať niekedy sily na opätovné pozretie tohto nepodarku. Oproti tomuto mala aj komiksovka Wonder Women svoju úroveň. DC padá na dno a asi už ťažko sa z neho vyhrabú. /videl v kine: 50%/(16.11.2017)

 • RedAK
  *

  SUPERMAN ŽIJE! SUPERMAN ŽIJE! Hahahahah, a máte to! Komiksové filmy a komiksy obecně byly odjakživa mimo můj okruh zájmů, stejně jako osobní hygiena nebo ženské orgasmy, a dlouhá léta jim moje blazeovaná jednorázová konzumace nepřinesla víc než tři pizdy. Původně jsem chtěl k tomu obrovskému množství ročně zfilmovaného a recyklovaného leporela použít tradiční příměr s měněním ponožek, ale pak jsem si vzpomněl, že jsem hovado a slipy s fuskama běžně nosím po nezbytně dlouhou dobu – zpravidla dokud se přírodně nerozloží –, takže tento srovnávací manévr zazdím lapidárním: je toho jak sraček. Rok 2017 však byl v mnohém přelomový; nejenom že jsem zjistil, co je to klitoris, ale taky jsem začal komiksovkám sázet čtyřky a pětky stejně často jako je tělocvikářka sázela do mý žákovský. Začaly mě bavit a začal jsem se v nich orientovat (totéž mohu prohlásit o svých sexuálních partnerkách) a může za to pouze on: Marvel. Marvel je začal dělat zábavně, nevážně a konečně se odpoutal od té kýčovité vyčpělé šablony se zhrzenými Ničiteli světů, planet, mléčných drah, vesmírů, jsoucen, smyslů, podstat, další a další hovna a vůbec čehokoliv s nádechem absolutna. To DC neumí, DC dokonce neumí ani konverzační humor a tak všechny džouky ve filmu vyzní jako anekdota o klobásách vykoktaná brejlatým panicem s masitým uhrem na čele směrem ke čtyřem pornoherečkám. Výše zmíněný Ničitel světů není žádný výplod mé zfetované makovice, ale regulérní občanské jméno ústředního záporáka, kterému vožralí animátoři z DC přimíchali k jedničkám a nulám taky nějaký pětky, rozinky a úplně debilní repliky. Co tam dělal J. K. Simmons je mi stejnou záhadou jako co tam dělal Batman, Flash a ten zbytek kreténů, kromě toho, že tam poskakovali před zeleným plátnem jak pičusci. Vlastně ani nevím, proč tomu nedávám odpad!, nejspíš kvůli tomu, že si konečně do detailů dokážu představit, jak mistrovsky lížu tu rajdu Adamsovou.(31.12.2017)

 • KarelR
  ***

  Liga spravedlnosti je v podstatě horší verzí tři roky starého animáku Liga spravedlivých: Válka. Na Zemi útočí paradémoni a jejich zlověstný šéf, což rozpoutá menší apokalypsu, která dá dohromady ústřední tým a nasměruje ho k dalším dobrodružstvím. Jenže zatímco animák dokázal být opravdu našlápnutý a zábavný i v 76 minutách (Batman vs. Green Lantern!), Snyder se ve dvou hodinách jen kodrcá skrz generickou týmovku, v níž mají největší dopad dvě scény s Billym Crudupem. Zbytek jsou jen ucházející digiorgie, které vedou odnikud nikam - a to přitom chtějí stihnout tři originy, budování vztahů i velkolepé řežby v Atlantidě a na Themysciře, z čehož vlastně funguje jen to poslední. Neříkám, že mi to docela neutíkalo a že tu není pár fajnových momentů. Na první hranou Justice League je to ale bída, z níž mi utkvěla v hlavě jen kupa hezkých wallpaperů.(15.11.2017)

 • novoten
  ***

  Úsvit spravedlnosti trpěl začátečnickými chybami, ale v jeho velkoleposti a až úsměvné touze obsáhnout či zasáhnout jedním filmem celou generaci příběhů jsem mu dokázal mnohé odpustit. Liga si ale ze svého předchůdce nebere žádné ponaučení a naopak je ve všem horší. Zvláštní efekty se buď ztrácí ve tmě nebo působí při finální velebitvě až ostudně nedopečeně, dialogy Clarka a Lois jako kdyby vypadly z nejrozpačitější přesládlé fanfiction a představení Aquamana i Cyborga pomocí shrnujících dialogů ve své překotnosti diváka více zmate, než že by cokoli osvětlilo. Pár Whedonových dolepených hlášek nezakryje fakt, že tahle týmovka působí rozpačitě téměř na všech frontách a nebýt geniálního Ezry Millera a neselhávajícího mesiáše Cavilla, katastrofa by byla dokonána. Když si vzpomenu na výtky vůči záporákům z většiny Marvelovek a pak se podívám na až trapně generický vývoj Steppenwolfa, je mi za tu salvu výtek, které se snese několikaletým snahám DC na hlavu, docela nepříjemně stydno. Tady vede cesta vzhůru už jenom přes sólovky. Samozřejmě za předpokladu, že tímto ona cesta neskončila.(15.11.2017)

 • tron
  ***

  „Alfréd, pošli Nightcrawlera.“ – „Už som sa bál, že to nepoviete.“ Nedám tomu 80%. 80% som dal Mužovi z ocele, Wonder Woman aj Batman vs. Superman. Tomuto nedám. Prestrihané, nie príliš celistvé, na jednej strane sympaticky jednoduché a priamočiare, ale na druhej strane to značne komplikujú rôzne čudné mená (Steppenwolf, Darkseid), blbé kocky a zvláštna ľudsko-amazonsko-atlantídsko-božsko-greenlanternovská história ako z Pána prsteňov. Z postáv ma najviac oslovil Aquaman. Jeremy Irons po pľaci zábavne behá výlučne v kanadách, ale to nestačí. Wonder Woman fajn, s Aquamanaom by som jej doprial vlastný buddy movie. Akcia je prekvapivo nudná a nezáživná, ale ku koncu chytí dych. Chýbali mi výrazné hudobné motívy, hlavne u Wonder Woman. Divné kostýmy. Línia so Supermanom vcelku originálna (každopádne, potitulková scéna z Batman vs. Superman po tomto nedáva zmysel), niektoré vtipy vyšli (hlavne pravdovravné laso, zákerne použité na Aquamana, keď sa nepozeral), niektoré scény dojemné. Flash striedavo trápny a striedavo zábavný. Cyborg zbytočný. Potitulkové scény biedne. Batman, hoci sa mi v crossoveri so Supermanom páčil, je tu v podstate za neschopného blbečka, ktorý výrazne zaostáva za špeciálnymi schopnosťami obdarovanými kolegami (čo až parodicky udiera do očí v scéne bitky pri pomníku, na ktorej záver zadychčane a veľmi trápne dobehne, kým ostatní tam prileteli). Záporák vyzerá dobre, ale správa sa ako neskutočné klišé. Fakt nechápem, kde všetci tí filmoví magori chcú potom žiť, keď túžia všetko zničiť, zdevastovať a nastoliť peklo. Cinemax TN 2017(30.11.2017)

 • Slasher
  *

  Někde jsem komentoval, že to nebude horší než AVENGERS, no a měl v podstatě pravdu - je to stejně špatný digitální hovno a konečná pro celou značku. I moje oblíbený postavy tu nefungují, záporák jak importovaný z videohry, plochý a úplně o ničem. Momou a WW nechat, podle mě skvěle obsazený Affleck vypadá smutně že v tom musí hrát (a dle zpráv zoufale hledá batmaní exit), Flash dává tón připosraný dětský komedie a Cyborg vyloženě do počtu a barevnosti zívačka. Nástup DC vůbec nebyl tak zlý a měl správně temný punc, ale SUICIDE SQUAD a tohle už se jen snaží zavděčit davu, být cool, uzemňuje své tvůrce a ústí v generickou nepovedenou nijakost.(16.11.2017)

 • EvilPhoEniX
  ***

  No nevím asi jsem už přesycený, ale tyhle drahé digitální bordely, které jsou všechny poslední dobou na stejno kopyto mě přestávají bavit. Docela mi vadí, že poslední dobou v každé komiksovce je záporák z vesmíru ( Zlatý kapitán amerika 2) a Batman vs Superman se držel docela na uzdě, dokud to na konci opět nevyvrcholilo v digitální madness, ze kterého bolí hlava. Wonder Woman, Superman a Aquaman jsou super, Cyborg s Flashem otravně nezajímaví a Batman toho příliš nepředvedl. Záporák je umělý a klasicky o ničem i s celou svojí armádou. Akce příliš záživná není ( mám raději bitky a přestřelky než lítání ve vzduchu) a humor se povedl jen zřídka. Nenudil jsem se, ale spokojený také nejsem. 60%(30.11.2017)

 • Skejpr
  ***

  Film sype, nestihne nudit a funguje situační humor (obecně je hodně znát, co dělal Snyder a co dělal Whedon, na scénáři i záběrování filmu) a je to jediná klika, protože postavy mají jen základní charakteristiky, příběh drží pohromadě silou dobré vůle a logika si již tradičně bere dovolenou. A ano, v porovnání s v postatě čímkoliv od Marvelu je to pořád mimořádně lame. Veškeré postavy kromě hlavních hrdinů jsou vedlejší a mají maximálně tři scény.Boj o záchranu lidstva symbolizovaný jednou čtyřčlennou rodinkou je jen třešínka na dortu. Stopáž do dvou hodin je naprosto zásadní rozhodnutí, které film dělá snesitelným.(15.11.2017)

 • Psema
  *

  První blockbuster za 300 milionů sepsaný, natočený a produkovaný chovanci Jedličkova ústavu. Gratulace Warnerům, že stihli ve 120 minutách dojebat desítky let komiksový historie ve filmu, kterýmu nepřijde divný mít v sobě postavu Aquamana, nikoliv však scény s vodou. Anebo prezentovat celé lidstvo jednou ruskou rodinkou někde na chánovském sídlišti. Kdo tomuhle barevnému shluku odpornýho CGI marně prahnoucím po náznaku děje lípne cokoli většího než 2*, je podobně retardovaný jako tvůrci tohohle opusu. Ten je tak nebetyčně dementní, že ho snad po 40 letech v hibernaci našli studioví hlavouni uvnitř šuplíku Rogera Cormana. Way to go, frajeři!(15.11.2017)

 • Mertax
  ***

  Nepřipojuji se k nekonečným nářkům českých kritiků a diváků, kteří Ligu spravedlnosti považují za neskutečně slabý a mizerný film, dokonce prý horší než Batman vs. Superman. Casting hrdinů je velmi zdařilý. Jason Momoa sice už asi potřetí hraje nemluvného a drsného hrdinu s černými očními linkami, ale na Aquamana se hodí. Zamrzí však, že se jeho postava z části a hlavně dost rychle promění v superhrdinu, který infantilně pokřikuje. Tuto úlohu totiž perfektně ztvárňuje Ezra Miller coby nezkušený a dětinsky nadšený Flash. Cyborgova postava bohužel nemá příliš prostoru a Batman působí spíše jako bohatý manžel, který všem platí dopravu a vybavení. Další slabinou je ohavně digitální záporák a také to, že zábavná epizodka se zlým S (který se příhodně probere nahoře bez) končí až příliš brzy. Přesto je však LS dobrá zábava na jedno odpoledne – režisér se konečně zbavil tmavých filtrů a příběh se netočí jen kolem jedné či dvou postav a je tu i nějaký humor. Film plní svůj cíl, kterým je v duchu klasických komiksů vyprávět prostý příběh o hrdinech, kteří zachraňují druhé. Žádná nadstavba, žádné komplikovanosti. Nebylo snadným úkolem ve 120 minutách představit tři zcela nové postavy, první akt filmu je tak de facto jen sledem nesouvisejících epizodek. Avšak je opravdu třeba propracovanější motivace týmu a je nutné, aby každá postava měla svůj vlastní film, kde by se představovala? Jak praví klasik, tak s velkou silou přichází velká zodpovědnost, a proto se hrdinové musí seskupit, zanechat své (mnohdy neuspokojivé) životy stranou a prostě zachránit svět. P.S. IMAX filmu přidává pár procent, to se však nedá říci o 3D efektu, který téměř ničím nezaujme. [Kino, IMAX 3D s titulky](30.12.2017)

 • TeeAge
  ***

  | Rozpočet: 300 miliónov $ | Tržby: 651.2 miliónov $ | Je toľko vecí, ktoré by sa dali vytknúť a zároveň pochváliť, ale podobne ako je trh prehustený šablonovitými komixovkami, rovnako by bolo zbytočné opisovať dokola klady a zápory, a rozdieli medzi DC a Marvel. 3 veci ale vyzdvihnem: 1. Najväčšiou nevýhodou Justice League je, že prichádza 5 rokov!!! po konkurenčných Avangers (medzičasom naviac vyšlo toľko komixových filmov, že nás už zo základu len máločo prekvapí). 2. Zack Snyder je vyžmýkaný režisér, stal sa z neho ešte väčší suchár, než býval, a štúdio si to malo včas všimnúť, nie až v polovici projektu (nové spracovanie DC univerza má budúcnosť len bez neho - prvý a posledný film, ktorý pod jeho rukou fungoval, bol Man of Steel, ale len kôli Cavillovi). 3. Miešať do projektu Whendona bola zúfalosť nahrubšieho zrna, a som presvedčený, že celku to len uškodilo, ajkeď jeho prácu mám rád. 4. Benovi Affleckovi som dával vždy ďaľšiu šancu, že to v sebe má, len to musí niekto vydolovať - už v to neverím - je to definitívne herecké poleno :D --- Justice League má dobré vlastnosti, a mal všetko k tomu (okrem režiséra a predstaviteľa Batmana), aby bol skvelým filmom. Cavill môže charizma rozdávať, Gadot potvrdila svoje kvality z Wonder Woman, a ostatný skvelo sekundujú. SPOILER: Pasáž s oživením Supermana bola pre mňa najsilejšiou časťou, a myslím si, že na tom scenár mohol trošku viac vyťažiť, tak isto, ako na predstavovaní nových hrdinov, ktoré bolo podarené, ale skratkovité - opäť zanedbané. Premárnená Príležitosť s dvojitým velkým P. --- | CineStar Černý Most, Praha, 15.11.2018 |(15.11.2017)

 • Rimsy
  ***

  Tyhle první dojmy asi překvapí málokoho. Po všech těch průšvizích by byl snad zázrak, kdyby z Ligy spravedlnosti vylezlo něco nadstandardně dobrého. A tak tu máme jen další DC nedochůdče, které ze všeho nejvíc připomíná loňskou sešlost Batman vs. Superman. Tentokrát se trochu koherentněji držíme pětice (respektive šestice) ústředních klaďasů, jejich dávání dohromady a následné bitkaření je však zoufale nepřekvapivé a nezábavné. Akce se opět utápí v digitálních orgiích, takže nefyzické souboje s amorfními příšerkami ani tentokrát nemají šťávu. Dvouhodinovou stopáž jsem ocenil, prosekání určitě neuškodilo, jen je trochu škoda, že to, co zůstalo, je stále celkem zbytečné nebo rovnou hloupé. Hrdinové nic smysluplného nedělají a Flash je se svým podivným vykrucováním a nevtipnými vtipy vyloženě otravný. No prostě, jak jsem psal, příjemné překvapení to není…(27.12.2017)

 • Gilmour93
  ***

  Na střeše gothamské budovy stojí Barry Allen a vrchní komisař místního policejního sboru. Kolem letí Batman a řekne: „Hele, Flash Gordon.“ Zhruba tolik vtipu pobrala postava otravně přehrávajícího Ezry Millera i vzlyk, že hlavní bad guy chce zase zničit svět. Panebože, je to podle prostých pravidel komiksu, to znamená lokální padouch vs. lokální hero, nebo globální padouch vs. globální hero (či jako v tomto případě koalice hrdinů), takže pozastavovat se nad tím, je jako stěžovat si na tasení koltů ve westernu či hekání v pornu. Spíše mi vadily rozpačité snahy o vyvolání emocí, absence nějakého výraznějšího momentu (v oživení Kal-Ela se skrýval potenciál) a přehnané digiorgie u chladírenské věže, při kterých jsem si s hrůzou vzpomněl na Já, Frankenstein. I přes to okolnostmi vynucené dvojí otcovství to zase tolik nesmrdí rybinou a netopýřím trusem, ale pokud dobře víte, proč má Superman u sebe v rakvi fotku Kevina Costnera na rybách, tak se musíte zákonitě ptát: „Kde je Snyder?“ Něco mi říká, že s obtiskem tragické životní zkušenosti v duši se nám vrátí ještě silnější. Možná to zní cynicky, ale už se nemohu dočkat..(24.11.2017)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Ty vole. Fakt už se na to vykašlete. Je mi trapně za vás a už ani není zábavný se tomu smát.(15.11.2017)

 • Kaka
  ***

  Všichni víme, že Batman vs Superman nebyl zdaleka božský. Ale byl velkolepý, dějově široký a ambiciózně rozmáchlý. V tom se Marvel nechytá ani omylem. Bohužel napodruhé místo vrcholu přichází pád. Nejen že Snyder ubral z plynu - zmizela temnota i kulervoucí akce, ale v polovině film plynule přepíná na Whedonovku a začíná se hláškovat ala Avengers. Což v temném komiksu, který se bere často docela vážně působí přímo idiotsky. Rovnou přeskočit hlavního digi záporáka s charizmatem 0 a celý scénář ohledně záchrany světa. Ano, opravdu chtěl zase někdo zničit svět za pomoci magických artefaktů. Tentokrát kostek. Zůstávají tedy jen hlavní hrdinové, kteří jsou fajn zvlášť i dohromady, ale scénáristická kupa sraček kolem jim nedává prostor příliš vyniknout a naopak vytahuje ty sekundární role ne tak důležitých postav (Lane, Crudup, Nielsen). Oproti "jedničce" kvalitativní sešup dolů a nic proti Jossu Whedonovi, ale když si režisér srandokapsů vezme do parády pompézní a řádně temné intergalaktické drama-materiál, vznikne z toho přesně takovýhle digipatvar jako teď tady.(20.11.2017)

 • johnn333
  *

  Šílený zoufalství. Jednotlivý scény to skládá nahrubo za sebe, bez jakýhokoliv vnitřního náboje, obsahu nebo gradace, aby to opakovalo stejný chyby jako BvS, takže se opět (pokolikáté už v tomto univerzu?) skládá dohromady tým, aby v něm krátce a nuceně vzniklo napětí (ten Superman, proboha) a na konci se mohli všichni porvat v digibordelu. Nejhorší je, že z toho přímo kape ta bezradnost a nekomfortnost všech zúčastněných, kteří neví, co si s tou rozklížeností počít. Působí to skoro, jako že si někdo ve střižně jen tupě odškrtával screentime každý postavy, a jen co zazvonily stopky, přeskočil k další, i když to třeba nedávalo smysl. Co tam dělal J. K. Simmons nebo Amber Heard nevím doteď, proč si hrdinové nechali ukrást Mother Box na parkovišti také ne. Proboha. Proboha! 30%(15.11.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace