Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

Charles Ireland

Scénografie:

Mark Hofeling
  • Eawy

No nebol to najhorší hudobný film na svete.....Dal sa.....Príjemné boli hlavné postavy....(10.11.2008)

• carly

tie dievčatá sa mi páčili. aj ten tanečník sa mi páčil. aj tie exteriéry sa mi páčili. ten film už sa mi páčil menej. taký moc americký, jasne víťazný a nie práve sympatický.(30.5.2008)

• Ad4mson

Pitomé americké dyliny, imbecilní modelové, odpornej závěrečnej song.... No neni to sračka náhodou?(30.7.2010)

• Dudek

Galleria, Chanel, Dorinda a Aqua to jsou hlavní postavy snímku Gepardí kočky 2. Jak vám to zní? Ať je váš názor jakýkoli, věřte, že stejné pocity budete mít i u filmu. Smějete-li se, je určen pro vás; připadáli vám to šílené, dejte filmu šanci; trapné, ruce pryč. Nečekal jsem žádnou velkou legraci, vlastně jsem pochyboval o tom, že se zasměju, ale příjemná ukázka napovídala alespoň o příjemném zabavení na pár minut. I přes nulové nároky jsem byl překvapen slabostí tohoto filmu. Příběh připomíná pokus o uvaření čaje z již několikrát vylouhovaného sáčku. Tvůrci si vzali špetku z vetšiny součastných populárních snímků, vše dali dohromady a pokusili se to obohatit o působivé lokace a zajímavé charaktery. Jenže vážení, tohle nemůže chytnou nikoho. Příběh o tom, jak se dostat na vrchol, lásce, bla, bla, bla... je sice fajn, což je jedna věc, ale je třeba mu dodat nějakou formu a jasně si říct, komu je tahle věc adresována. Téma může zapůsobit napříč věkovými kategoriemi, ale pochybuji, že samotné zpracování oslní byť jednoho jediného člověka. Setkání se starými příteli, prohlídka nových modelů, hodně řečí a málo děje, samá vata může v romantickém příběhu pobavit dospělé, jenže ti nemají potřebu se dívat na podobnou slabotu s infantilním dějem. Jak jsem řekl, tohle není film pro nikoho.(5.12.2007)

• 5150

Oddechovka, u které musíte bezpodmínečně vypnout mozek. Potom se zejména na holky v akci hezky kouká a rovněž písničky jsou fajn.(14.12.2007)