poster

Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 22 min

Režie:

Vojtěch Kotek

Hrají:

Miloň Čepelka
 • Cafú
  *

  Hvězdička je za tu krajinu a kameru. Jinak tohle dílo jednoho nejmenovaného protekčního dítěte se absolutně minulo vším, co se dá považvat za rozumně strávený čas.(28.10.2007)

 • Stegr
  **

  40% - Co tohle mělo znamenat? Pár hezkých nápadů tam sice bylo, ale přesto jsem z tohoto dokumentu hodně zklamaný...(25.10.2007)

 • DaViD´82
  *

  "Cimrmanologové" na éxpedíci do cízokrájných zákoutí... Pokus o ozvláštnění nezajímavého pseudodokumentu. Ovšem zůstalo pouze u pokusu, jelikož naroubování cimrmaní složky je násilné, nenápadité a velmi trapné. Expedice Altaj by však neobstála ani sama o sobě. Je totiž popřením všeho co by dokument měl obsahovat a nabízet. Samotný nápad není úplně zlý a záznam výpravy této expedice mohl být i dobrý... Ale bohužel tomu tak není. Je našeho génia nehodné, že jeho jméno se zneužívá i k takovýmto ubohostem.(25.10.2007)

 • otík
  *

  Syn dlouholetého cimrmanologa Václava Kotka (herec Vojtěch Kotek - Snowborďáci - na databázi je chyba) spáchal svou první režisérkou akci a natočil pro Divadlo Járy Cimrmana dokument o pobytu Cimrmana na Altaji. Že se jedná o hodně podivný dokument a také bohužel hodně nudný, je jasné z celkového hodnocení na databázi. Také já se bohužel nebavil a je smutné, že když se Cimrman dostane ven z divadelního prostředí, většinou je z toho hrozná kravina. Koho by zajímalo více o natáčení tohoto dokumentu, doporučuji krátký článek mladého Kotka v časopisu Televize 43/2007, str. 8.(25.11.2007)

 • igi B.
  odpad!

  To jsem z toho tedy jelen... Tohle je zase ale lumpárna po česku... :-( . . . Co má tohle homevideo společného s Cimrmanem? I jako dokumentární film je tohle >dílo< naprosto o ničem. Proč se k téhle srajdě nechal využít Miloň Čepelka, Cimrman suď. Ale jedno je jasné - prachy dělaj člověka. Prostě si jen pár chytráků udělalo výlet za veřejnoprávní peníze. Docela by mě zase zajímalo, kolik tahle sračka stála... Každopádně je něco shnilého v té televizi šašské. Tak lidičky, když už platíte ty koncesionářské poplatky, vymyslete si nějakou píčovinu z dovolené, třebas "Cimrman v Bibióne - teď tu byl" ... nebo tak něco, natočte to, prolezte prdelí nějakému kumpánovi na horách kravčích, otočíte krupicu a bude... I když vlastně ne - před váma tam byl nějaký kokotek... .-/(24.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace