poster

Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 22 min

Režie:

Vojtěch Kotek

Hrají:

Miloň Čepelka
 • otík
  *

  Syn dlouholetého cimrmanologa Václava Kotka (herec Vojtěch Kotek - Snowborďáci - na databázi je chyba) spáchal svou první režisérkou akci a natočil pro Divadlo Járy Cimrmana dokument o pobytu Cimrmana na Altaji. Že se jedná o hodně podivný dokument a také bohužel hodně nudný, je jasné z celkového hodnocení na databázi. Také já se bohužel nebavil a je smutné, že když se Cimrman dostane ven z divadelního prostředí, většinou je z toho hrozná kravina. Koho by zajímalo více o natáčení tohoto dokumentu, doporučuji krátký článek mladého Kotka v časopisu Televize 43/2007, str. 8.(25.11.2007)

 • xerno
  *

  Něco tak odporného bych od Miloně Čepelky - mého nej. herce- nikdy nečekal !!! Co tě to proboha popadlo ?! můj nej. cimrmanolog a udělá takovou prasárnu ! Hle musím z pochval na ´´Ze hry do hry´´ najednou přejíd do těžkopádných archaismů. Něco takového jsem opravdu nečekal !!! Už jenom ten titulek: Byl Cimrman v Altaji? A kde je Altaj? Žije tam vůbec někdo? Ale rozhodně tam je krásně! - věřim tomu, že je tam krásně, ale to ostatní jsou akorát komerční pindy. Proč proboha nemohl alespoň ten čepelka zůstat normální ?! Docela ztrácim chuť jít se podívat k nim do divadla, ačkoli je to něco úplně jiného, než nějakej takovejdle rádoby dokument. Měl by ses stydět Čepelko, můžu ti nadávat, můžu tě hanět, ale to je asi tak všechno, co s tím můžu dělat - to je prostě fakt, že jsi tam hrál, ale opravdu to neznamená, že ho odepíšu z oblíbených, jelikož všechny jeho předešlé výkony byly výborný a i mistr tesař potřebuje prachy a tak si ho utne, je mi to fakt líto, tu jednu hvězdu ještě oželím i když nepochopim, proč sem zatahovali zrovna Cimrmana, když to není ani trochu vtipné:-?(2.11.2007)

 • Philoun1
  ***

  Ale no tak zas tak hrozný to nebylo sice sem taky nepochopil význam, ale nějakej tam určitě byl, navíc se mi to zdálo zručně natočeno a bylo to celkem originální a domorodci se o Cimrmanovi zmiňovali (bylo slyšet jeho jméno v jejich hatmatilce) takže o něm museli něco vědět samozřejmě, že jim to řekl štáb, ale i to se počítá.(25.10.2007)

 • D.Moore
  *

  Čekal jsem něco ve stylu Stopa vede do Liptákova, dočkal jsem se něčeho úplně jiného a velmi podivně špatného. Jednu hvězdičku dávám za mého nejoblíbenějšího cimrmanologa Miloně Čepelku a za jeden jediný párvteřinový vtípek s omlazeným géniem. Jinak je tenhle "film" špatný vtip - zcela obyčejný, průměrný dokument, "pro ozvláštnění" naroubovaný na Járu Cimrmana, naroubovaný dosti kostrbatě, nezajímavě a bez humoru. Chudák Cimrman.(14.2.2016)

 • Karlos80
  *

  Igi.B to vystihl opravdu přesně, a mě nezbývá nic jiného než s tím bohužel "mimořádně" souhlasit..Jak už zde bylo řečeno, smysl a pointu tohoto dokumentu jsem jaksi nepochopil..Myslím si že to byl jen jeden z dalších velkých výletků za naše-vaše peníze, ale co je hlavní tak téměř o ničem, navíc opravdu dokumentaristicky na velmi bídné úrovni..Tak příště třeba v Kuvajtu s podtitulem Bezedná ropa-Cimrman mezi šejky, nebo Teherán-Cimrman po stopách perského koberce:-)! Zajímalo by mě jestli nějací domorodci, vůbec ví kde nějaké česko leží, natož pak jestli vůbec něco o nějakém Cimrmanovi předem věděli..(24.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace