Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny

Vojtěch Kotek

Marek Dvořák

Miloň Čepelka
  • igi B.

To jsem z toho tedy jelen... Tohle je zase ale lumpárna po česku... :-( . . . Co má tohle homevideo společného s Cimrmanem? I jako dokumentární film je tohle >dílo< naprosto o ničem. Proč se k téhle srajdě nechal využít Miloň Čepelka, Cimrman suď. Ale jedno je jasné - prachy dělaj člověka. Prostě si jen pár chytráků udělalo výlet za veřejnoprávní peníze. Docela by mě zase zajímalo, kolik tahle sračka stála... Každopádně je něco shnilého v té televizi šašské. Tak lidičky, když už platíte ty koncesionářské poplatky, vymyslete si nějakou píčovinu z dovolené, třebas "Cimrman v Bibióne - teď tu byl" ... nebo tak něco, natočte to, prolezte prdelí nějakému kumpánovi na horách kravčích, otočíte krupicu a bude... I když vlastně ne - před váma tam byl nějaký kokotek... .-/(24.10.2007)

• xerno

Něco tak odporného bych od Miloně Čepelky - mého nej. herce- nikdy nečekal !!! Co tě to proboha popadlo ?! můj nej. cimrmanolog a udělá takovou prasárnu ! Hle musím z pochval na ´´Ze hry do hry´´ najednou přejíd do těžkopádných archaismů. Něco takového jsem opravdu nečekal !!! Už jenom ten titulek: Byl Cimrman v Altaji? A kde je Altaj? Žije tam vůbec někdo? Ale rozhodně tam je krásně! - věřim tomu, že je tam krásně, ale to ostatní jsou akorát komerční pindy. Proč proboha nemohl alespoň ten čepelka zůstat normální ?! Docela ztrácim chuť jít se podívat k nim do divadla, ačkoli je to něco úplně jiného, než nějakej takovejdle rádoby dokument. Měl by ses stydět Čepelko, můžu ti nadávat, můžu tě hanět, ale to je asi tak všechno, co s tím můžu dělat - to je prostě fakt, že jsi tam hrál, ale opravdu to neznamená, že ho odepíšu z oblíbených, jelikož všechny jeho předešlé výkony byly výborný a i mistr tesař potřebuje prachy a tak si ho utne, je mi to fakt líto, tu jednu hvězdu ještě oželím i když nepochopim, proč sem zatahovali zrovna Cimrmana, když to není ani trochu vtipné:-?(2.11.2007)

• DaViD´82

"Cimrmanologové" na éxpedíci do cízokrájných zákoutí... Pokus o ozvláštnění nezajímavého pseudodokumentu. Ovšem zůstalo pouze u pokusu, jelikož naroubování cimrmaní složky je násilné, nenápadité a velmi trapné. Expedice Altaj by však neobstála ani sama o sobě. Je totiž popřením všeho co by dokument měl obsahovat a nabízet. Samotný nápad není úplně zlý a záznam výpravy této expedice mohl být i dobrý... Ale bohužel tomu tak není. Je našeho génia nehodné, že jeho jméno se zneužívá i k takovýmto ubohostem.(25.10.2007)

• D.Moore

Čekal jsem něco ve stylu Stopa vede do Liptákova, dočkal jsem se něčeho úplně jiného a velmi podivně špatného. Jednu hvězdičku dávám za mého nejoblíbenějšího cimrmanologa Miloně Čepelku a za jeden jediný párvteřinový vtípek s omlazeným géniem. Jinak je tenhle "film" špatný vtip - zcela obyčejný, průměrný dokument, "pro ozvláštnění" naroubovaný na Járu Cimrmana, naroubovaný dosti kostrbatě, nezajímavě a bez humoru. Chudák Cimrman.(14.2.2016)

Ale no tak zas tak hrozný to nebylo sice sem taky nepochopil význam, ale nějakej tam určitě byl, navíc se mi to zdálo zručně natočeno a bylo to celkem originální a domorodci se o Cimrmanovi zmiňovali (bylo slyšet jeho jméno v jejich hatmatilce) takže o něm museli něco vědět samozřejmě, že jim to řekl štáb, ale i to se počítá.(25.10.2007)