Začarovaná láska (TV film)

Pohádka

Česko, 2007, 57 min

Hezká princezna, vlastně dvě hezké princezny, které navíc vypadají, že jsou opravdu sestry a najde se i podoba s královnou, tradičně netradiční princ vědec (následovník inženýra prince Horáčka, prince z pohádky O kouzelném měšci a dalších) a zpívá tam Spirituál kvintet.(29.8.2010)

Kvůli kráse Mariky Šopovské a roli Ivany Chýlkové, dám o jednu hvězdu navíc. Jinak je to skrz na skrz normální TV pohádka, která minimálně neurazí a sem tam i trochu pobaví.(28.10.2009)

• juta

Pohádka by to nebyla špatná, ale takto lacině natočené filmy pro děti u mě málokdy bodují. Herci hrají obstojně, hlavně Marika tu vyčnívá, písnička taky dobře zní, ale kdyby se do toho dalo trochu víc "umění", tak to mohlo dopadnout o poznání lépe.(1.6.2013)

• Tommassi3

"Víš, co to znamená ?? Nevíš !! Ale já to vim !!" ;) Kepku kýč, ne, Ondro ?! Teoreticky se nabízí paralela Kepky s Jiřím Strachem, ovšem skutečně pouze teoreticky..(26.2.2017)

Konečně milé překvapení -moc hezká pohádka :-))(20.11.2009)

• - Zámecká věž, na kterou mířily mnohé záběry, patří zámku Stránov. (rakovnik)