Reklama

Reklama

Televizní komedie autorky Lucie Konečné si bere na mušku odvrácenou tvář „mateřského štěstí“. Období, kdy čerstvé maminky tráví se svými malými dětmi dny naplněné kojením, přebalováním, uspáváním, praním… Mladí manželé Lenka a Jakub si přinesli domů svého prvního potomka. Nový človíček, dcera Kateřina, ale obrátí celý jejich život naruby. To, co dříve fungovalo, nyní nefunguje. Lenka nestíhá péči o dítě, manžela i domácnost. Po krátké době začne být bez svého zaměstnání nešťastná, a tak je to nakonec je to Jakub, který zůstává s malou Kateřinou doma. Situace se opakuje až do té chvíle, kdy začne tajně vypomáhat (i s malým miminkem) v nemocnici, kde dříve působil jako lékař… (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Recenze (49)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Výstižný název. Dobrý nápad. Provedení nemastné a neslané. Z tématu manželství a dětí se dá udělat mnohem víc. Ústřední manželský pár nemá chybu. Na Kláru Melíškovou si musím povzolna zvykat, od Protektora mám na ni jistou averzi, ale její hlas je docela příjemný, klidně by mohla dabovat. Určitě by se našla nějaká zajímavá postava, které by mohla propůjčit svůj hlas. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Manželství a dítě – to je v(d)ěčné téma. Tatiana Vilhelmová a Aleš Háma jsou zajímavá dvojice s poněkud nestandartní představou o mateřské dovolené. Dvojice Melíšková, Čtvrtníček jakoby do filmu nepatřila a byla tam jen proto, aby hlavní pár měl s kým kecat. V opačném případě ten jejich závěrečný zvrat bez sebemešího vysvětlení nechápu. Nakonec je to poněkud rozháraný slepenec scén na dané téma. ()

Reklama

Matty 

všechny recenze uživatele

Hodina anekdot na téma rodičovství - máte zájem? Máte zájem o jednu průměrnou epizodu podprůměrného seriálu (nejen kvůli jménu Lucie Konečné nelze nevzpomenout na OvRZ)? Skutečně máte zájem vidět zcela nedramatický sitkom s nevhodně spárovanou dvojicí špatného baviče (Háma) a výborné herečky (Vilhelmová)? Ano? Dobře vám tak! 25% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Film akoby nevedel, čo chce priniesť. Dá sa mu odpustiť nižšia televízna úroveň, ako aj niektoré katastrofálne herecké výkony, na to je Háma odborník. Čo však mňa viac trápi je, že čo nám chcel film zvestovať. Od režisérky som čakal feministickejší prejav, že to bude tlačené do sféry, ako je žena v domácnosti utlačovaná v rozlete a nech radšej sedí doma muž. Napodiv sa to však v zobrazení tejto situácie neskôr obrátilo a muž to vlastne perfektne zvládal, dokázal s dieťaťom aj pracovať a vlastne ten koniec je úplne opačný. Až mi to prišlo akoby polovicu filmu točila žena a druhú muž. Prirovnanie "ani ryba, ani rak" by asi najlepšie svedčil spracovaniu témy, ktorá mala na viac. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 4/10/// +Vilhelmová i Háma se snaží, hlavně druhá polovina byla celkem i zábavná -slabší rozjezd, chvilku trvá, než se začnete nad tím vším bavit/// Nenáročná, tak trochu jiná komedie o radostech a strastech rodinného života. Manžel (Háma) byl podle mě značka ideál. Manželka (Vilhelmová) si podle mě až moc vymýšlela a často měla přehnané reakce. Ale nuda to rozhodně nebyla a je dost možné, že se spousta z vás v těchto postavách najde./// Celkem 55%/// ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama