Požírač kostí (TV film)

Požierač kostí

Horor / Sci-Fi

USA, 2007, 90 min

• rakovnik

Bouřkový mrak s klackem s orlí hlavou to nedal, ale Běžící vlk jej nakonec s tou čelistí z prachu zastoupil. Legrace od začátku (skoro) do konce, protože mě po té hodině a půl srandy naštval závěrečný "souboj", který trval asi tři vteřiny. Jediné skutečně zajímavé jsou ale dary přírody Clary Bryant (v českém překladu Bryantové).(6.1.2017)

• wayne99

Zajímavá, i když ne originální, myšlenka - kletba indiánského pohřebiště, ale to zpracování? Zdejší šerif jen tak, jako by nic, zabije v souboji příslušníka místního kmene původních indiánů a ten závěrečný souboj se smrtkou také stojí za to - Šerif se půl hodiny rozmachuje nějakým kyjem, zatímco démon předtím všechny zlikviduje během zlomku vteřiny. Snad jediné na co se dá opravdu dívat je dcera místního šerifa, které zde má ale bohužel pouze vedlejší roli.(6.6.2019)

• Djoker

Tak to dopadne, když si režisér se scenáristou sednou do baru, vykropí si palice a druhý den rozjedou natáčení hovadiny, která je napadla, když blili na hajzlech. Tvůrci tam museli za každnou cenu nacpat nějaké efekty. Docela mě uráží fakt, že si někdo v 21. století dovolí do filmu hodit animace, které mu udělal synovec ve fotoshopu. Směšnost a lacinost už pomohla mnoha filmům, tady to však všichni myslí smrtelně vážně a tváří se drsně a nadrženě. Zrychlené záběry jedoucího auta, západ Slunce během jediné vteřiny a indiánský náčelník, jehož botoxová lázeň stála víc než celý film. Všichni zdejší fandové hororů, nebo jak si vlastně říkají, by si měli dát hadr na hlavu. Tady by měly odpady lítat jeden za druhým. Když už nic jiného, tak by měl film alespoň trochu pobavit. Po něčem takovém je člověk akorát vytočený a lituje promrhaného času. Nejhorší film všech dob. Ano, klidně tak označím i další Winorskiho filmy. To, že je vylízany hovado, ho neomlouvá.(16.6.2011)

• obitus

Indiánská báchorka v podání velkého Jima sice extrémně neurazí, ale ani nijak zvlášť nepobaví. Teda až na konec - následuje možná něco jako spoiler - ve kterém se postarší běloch navlékne do indiánského aby s vizáží Old Shaterhanda z pozdních mayovek bojoval s obřím animovaným kostlivcem. Bohužel než se dospěje do takto močopudného závěru, musí se přetrpět řada extrémně nudných scén. O absenci ňader a krve se v Jimových televizácích raději už ani nezmiňuji.(12.4.2008)

• FandaF

Komediální westernová pohádka o tom jak reinkarnace oldy šetrného zachrání svět před zlým kostíkem, který je na svém šemíku často rychlejší než auta a motorky... Slátanina, která nemá obdoby. Dávám * za krásnou dceru šerifa, za fantazii tvůrců a též jejich (přímo indiánskou) odvahu natočit v dnešní době takovouto blbost... Jinak je to spíše na odpad. Apropo, proč se to tak divně jmenuje, když tam nikdo kosti nepožírá a ani v té story o vzniku kostíka o tom není ani zmínka?(9.1.2011)