Španělská komedie Álvara Díaze Lorenza vypráví o čtveřici přátel v nejlepším věku. Javi, Hugo Dani a Pedro sdílejí jediný zájem: sex. Tito novodobí Casanovové, kteří jsou posedlí pletkami se ženami, se setkávají v kavárně či na basketbalu a komentují vzestupy a pády svého sexuálního života. Vymetají večírky a snaží se zvládnout co nejvíc erotických schůzek s nejhezčími dívkami .. a možná že přitom čas od času narazí i na lásku. Sex, zábava a hudba - podívejte se, jak se s gustem žije ve Španělsku! (oficiální text distributora)

LIVINGDEAD

Pokaždé, když na tento film narazím na HBO Comedy, tak si počkám na jednu scénu, kterou jsem snad už viděl 10x. A to, když si vnuk přivede svou milou Bélu k babičce na večeři. Zpočátku babička dívku nesnáší a v její nepřítomnosti se zeptá vnuka : "TY JSI JI ŠUKAL? Vnuk: "Ale babičko, žena v tvém věku takové slova nepoužívá. Říká se souložil a nebo kopuloval!" Babička :"TAK ŠUKAL JSI JI A NEBO KOPULAL? Vnuk : "Né, babičko". Babička: "ALE CHTĚL BY SI JI ŠUKAT? V MÉM DOMĚ JI ALE ŠUKAT NEBUDEŠ! Pak se Béla zeptá milého, co má babička nejraději a on ji sdělí, že nejraději ho mlátí. Všichni sedí, popíjejí kafčo, hustá atmosféra... a babička na milou kouká vražedným pohledem. Najednou si vnuk uprdne. Milá ho začne mlátit a křičí : "Ty sviňáku, copak tohle se dělá před babičkou"? Z druhé strany ho mlátí babička a řve :"TY NEVYCHOVANČE!" Obě ho mlátí hlava nehlava. Najednou babička obrátí, nahodí úsměv a řekne : "BÉLO, MÁŠ RÁDA OPLATKY? MÁM JE V KUCHYNI....... A ještě jedna scénka, kdy se babička diví, že její vnuk nemá žádnou dívku a zeptá se ho : "TY JSI LESBA? Vnuk odpoví : "Ale babičko, jak můžu být lesba, vždyť jsem muž?" A babička : "V DNEŠNÍ DOBĚ JE VŠECHNO MOŹNÝ"! ....... Opravdu, skvělá komedie :-) ()