poster

Yoru no pikunikku

 • Japonsko

  夜のピクニック

  (Japonsko)
 • anglický

  Night Time Picnic

Drama

Japonsko, 2006, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hunty
  ****

  Škola každoročně pořádá pěší maraton, kdy se sejde neuvěřitelné množství studentů a my máme možnost pozorovat příběh několika z nich. Jsou tam zastoupené různé skupiny, od začátku se rozplétá jednoduchá zápletka a celkově je to hodně pohodovej film. Chtělo to víc prostoru pro studentku s bujnou fantazií, ale jinak bez námitek..(22.5.2010)

 • Tanner
  ***

  Celkem příjemná variace na road movie, kde dlouhatánský školní pochod představuje pro skupinku studentů vlastně přechod z dětství do dospělosti. Škoda možná až trochu moc banální zápletky (na ty dvě hodiny) a trošku přeslazeného konce. Ale jinak fajn. Občas se objeví zajímavé zpestření fantaziemi studentů.(20.12.2010)

 • Jirka_Šč
  ****

  Když studenti "doskočí" do cíle objeví se nad nimi nápis: START. ■ Projekt středoškolského organizovaného osmdesátikilometrového maratonu mi je všeobecně velmi sympatický. Viděl jsem ho už v jiném japonském filmu, ale tady je na něm postavený celý příběh. Velmi příjemná záležitost, obzvláštněná občasnými vzpomínkami nebo fantazijemi. A líbilo se mi, jak nestandardně vypálil závěr. Film totiž pracuje s jistou informací, které jsou si některé z hlavních postav vědomy, ale dívák ji nemá a je mu odhalena až ke konci. Docela chci vidět znova.(17.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace