Samantha Who?

USA, (2007–2009), 12 h 49 min (Minutáž: 21–23 min)

Hudba:

Jan Stevens

Christina Applegate, Jennifer Esposito, Kevin Dunn, Melissa McCarthy, Tim Russ, Barry Watson, Jean Smart, James Tupper, Timothy Olyphant, Jelynn Sophia (více)

Série(2) / Epizody(35)

Samanthu (Christina Applegate) zrazilo auto, následkom čoho upadla do kómy. Po ôsmych dňoch sa z nej síce prebrala, ale zistila, že stratila všetky svoje spomienky, a preto teraz nevie, kto sú všetci tí ľudia, čo na ňu tak civia, kde pracuje, čo má rada a čo zas nie, ale hlavne, kto je ona sama. Ako sa postupne dozvedá informácie zo svojej minulosti a znovu spoznáva svoju rodinu a priateľov, zisťuje aj, že nebola práve najlepším človekom. A preto, hoci sa chce dozvedieť, kto vlastne je, chce sa stať aj lepším človekom. (pivo)

Recenze uživatele ladko k tomuto seriálu (1)

Samantha Who? (2007)

Po doteraz videných dieloch môžem s kľudným svedomím povedať, že Samanthu som si obľúbil, rovnako ako aj všetky vedľajšie postavy(hlavne však vrátnika - ten nemá chybu). Zo začiatku(prvých asi 5 častí) som bol dosť nadšený a veľmi som sa zabával, potom však trochu kvalita upadla, ale od 13. dielu kvalita opäť stúpla. Na 4 hviezdy je to zatiaľ v pohode, uvidíme, či Samantha Who? dokáže udržať nastúpený trend. Update: Nedokázala. Aspoň v druhej sérii. Začalo ma to dosť nudiť a smejem sa len veľmi sporadicky. Mením hodnotenie na 3 a keby Samanthu zrušili, smutno by mi určite nebolo. ()