Tak tenhle film opravdu ničím nepřekvapí. Nemůžu se zbavit dojmu, že Jimu Carreymu víc padnou ujeté komedie typu Ace Ventura, či Me, Myself and Irene. Tam se jeho přehnaně afektovaný projev vyjímá mnohem lépe. V Yes Man jeho herectví, ač místy opravdu vtipné, působí tak nějak nepatřičně. Na druhou stranu bez Jima, by byl tenhle film už úplně o ničem. Každopádně detaily tohohle filmu brzy zapomenu a zůstane mi v paměti upozaděn k nerozeznání od Liar Liar nebo Bruce Allmighty.(13.8.2010)

Příjemná oddychovka na zlepšení nálady. Nic víc, nic míň. I když mám Carreyho mnohem raději v charakternějších rolích, i jeho gumový ksicht má něco do sebe a i když Yes man je jen obyčejný popcorn střední velikosti na jedno zkouknutí, nedá se mu upřít skvělá atmosféra a dobrá nálada, kterou šíří. Když někdy bude pršet, budete se nudit a nebudete vědět, jak to změnit, řekněte "ano" tomuhle filmu. Nemusíte být zklamaní, když víte, co od něj čekat.(13.12.2009)

Typická komédia s J. Carreym, jednoducho presne taká aká vás napadne keď vyslovíte jeho meno. Občas sa usmejete, občas smiechom vybuchnete, ale dokopy stále iba príjemná oddychovka, nič viac. Niekedy to stačí, niekedy nie. Záleží od vašej momentálnej nálady. Vo vedľajšej roli výborný T. Stamp. U mňa silný priemer a uvažoval som aj nad štvrtou hviezdou. 60%.(26.12.2017)

Začátek filmu je hodně dobrej, ale od chvíle, kdy Jim Carrey začne na všechno odpovídat "ANO", se z toho stane taková obyčejná romantická komedie a Jim Carrey celou dobu akorát pobíhá sem a tam a koná dobrý skutky. Ale najdou se tam i nějaký povedený scény (např. obvinění z teroristickýho útoku nebo mejdan ve stylu Heryho Potrata). Nenadchne, neurazí - 3 hvězdičky.(6.6.2010)

Řek jsem Pájovi napiš k tomu komentář, řekl Ano a komentář je na světě. Řekl jsem přítelkyni pojď na tuhle komedii a ona mi bez problémů řekla Ano. A víte co? Já jsem si v duchu řikal, tohle bude zase parádní nářez a ono opravdu Ano !!! Jim Carrey se po dlouhých čtyřech letech zase našel, v komedii, která pobaví a určitě má hodně zajímavý námět, který má kdekomu hodně co říct. A pár těch scén je tak mocných, že na ně určitě na hodně dlouhou dobu nezapomenu, tak nějak bych řekl, že právě Yes Man je zase jedna z těch Carreyovských komedií, na které jen tak nezapomenu. Jim Carrey totiž září a poboku se Zooey Deschanel opravdu zvládá neuvěřitelné kousky. Mám je oba hodně rád, kéž by se ještě někde objevili spolu. A víte co? Dám pět hvězd, dobrý komedie si to zasloužej, a věřím, že tohle bude jedna z těch, na které určitě budu rád vzpomínat a jen tak na ně nezapomenu a jelikož dobrá komedie v současné době se těžké shání, o to více se tahle cení. A komedie, které jsou vkusné a nemají v sobě ani zbla nechutností, se vyvažují minimálně zlatem.(6.2.2009)

• - Jim Carrey se učil hodiny jednu píseň na kytaru a po natáčení už se jí ani nedotkl i přesto, že mu učitel tvrdil, že má vlohy. (Politik)

• - Poté, co Carl dozpívá sebevrahovi, vykřikne "I've got blisters on my fingers!" Tuto hlášku zařval Ringo Starr na konci písně "Helter Skelter", v originální podobě je možné ji slyšet na albu The Beatles (Bílé album), kde byla v této písni ponechána. (#47)

• - Carl (Jim Carrey) hrá v bare na tanečnom hernom automate hru z roku 1998 Dance Dance Revolution. (Raccoon.city)