Neni to žádná převratná komedie, zasmál sem se rozhodně míň než sem čekal a Jim Carrey tady dělá držky jen pomálu, ale přesto to dokáže fakt skvěle a pohodově pobavit a zvednout náladu. Vlastně bych řek, že je to takovej zábavnější Lhář, lhář. Navíc Zooey to tady opravdu sluší a ten kolečkovej obleček ze scénky z titulků hrozně chci, by mě zajímalo jak se v něm brzdí, napadá mě jen jedna věc, ale to bych radši nezkoušel(19.2.2009)

Když se člověk poznává v hlavním hrdinovi, tak je cesta k filmu přeci jen kratší. Tak tomu bylo i se mnou a Yes Manem. Chápal jsem ho, fandil mu a užíval si tu velkou vysmátou jízdu. Potkat někoho jako je Zooey je dar. Právě ona vynáší film do těch nejvyšších pater. Společně s Jimem roztáčí kolotoč bláznivých situací, nastavuje zrcadlo dnešnímu úspěchanému světu a člověk se tak může zasmát nejen sám sobě, ale i těm ostatním šaškům. Na okamžité zlepšení nálady naprosto ideální.(14.4.2010)

Ano. Spíše pozitivně laděný film :) než komedie, který mne docela potěšil a dost možná i trochu ovlivnil. Ačkoliv Jim Carrey zrovna není můj oblíbenec, můžu ocenit jeho vyspělý herecký projev více než práci ostatních tvůrců filmu. Trailer: http://www.csfd.cz/film/235032-yes-man/videa/(15.10.2011)

Áno. Komédia. Kto si nevšimol žáner pod názvom filmu, asi hľadal niečo také, čo tam nemohol nájsť: Zmysel... Mimochodom Carrey je Pán herec po všetkých stránkach, o tom sa nedá pochybovať. Jeho ,,mnohotvárnosť,, a hlavne prispôsobivosť ku každému žánru z neho robí jedného z najväčších nášho času. A v tomto filme sa navyše objavil aj Terence Stamp, takže to už nemohlo dopadnúť zle :) Yesss!(17.4.2009)

Slušná zábava, ale jen místy. Na Carreyho poměry nic moc, samotný jeho ksichty už trochu ztrácejí své kouzlo (možná je to stářím), natož když se nemají pořádně o co opřít. Ale o charisma naštěstí ještě nepřišel. Výborná byla postava Normana (Rhys Darby), kolegy v práci. Jejich vzájemné se trumfování v gestech a úšklebcích, když Jim skončí na retarda v izolepě, to považuju za vrchol celého filmu. A zvláštním, sympatickým dojmem působila Zooey Deschanel.(28.5.2009)

• - Děj filmu Yes Man je fiktivní, vychází ovšem z autobiografické knihy irského humoristy Dannyho Wallace, který se rozhodl po šest měsíců říkat "Ano" na všechny otázky a nabídky, jež dostal. (Pumiiix)

• - Jim Carrey se učil hodiny jednu píseň na kytaru a po natáčení už se jí ani nedotkl i přesto, že mu učitel tvrdil, že má vlohy. (Politik)

• - Carl (Jim Carrey) hrá v bare na tanečnom hernom automate hru z roku 1998 Dance Dance Revolution. (Raccoon.city)