Komedie s Jimem Carreym může být jen stěží špatná. Tato komedie je dobrá, líbila se mi. Nápad říkat na vše ANO, je skutečně výborný. Některé scény stojí za to. Zábava je slušná. Tak proč jen 3 hvězdy? Asi proto že nemám chuť si ten film pustit někdy znova a to musím u čtyřhvězdičkových chtít. Ale film je to každopádně pohodový a kdo má rád Carreyho, tak pro toho je to čistá nutnost. 60%(1.8.2009)

• castor

Naštěstí je tu dvojice Jim Carrey a Zooey Deschanel, kteří zachraňují, co zachránit jde. Scénář není vůbec hloupý, ba naopak, ale ten potenciál je trestuhodně nevyužitý a na plátno se přenesly jen zdlouhavé scény bez hlubšího smyslu a pointy. Komediálně to už vůbec nešlape, ač se výše zmínění snaží, seč mohou. Carrey je povaleč, co permanentně fňuká, že mu před lety pláchla manželka, vyhýbá se přátelům, holt, změnu potřebuje jako sůl. Ta přijde s jedním sektářským sezením a zbytek asi pochopíte záhy. Mám strach, aby Carrey včas vycítil, kdy je třeba odejít ze scény a vrhnout se na serióznější role, protože vidět pořád to samé, navíc od veskrze průměrných režisérů, není pro komediálního diváka to pravé ořechové.. Jen se podívejme třeba na to, jak dopadl takový Steve Martin.. no, nevím nevím!! Já si Yes Mana vůbec neužil..(11.7.2009)

Příjemná oddychovka na zlepšení nálady. Nic víc, nic míň. I když mám Carreyho mnohem raději v charakternějších rolích, i jeho gumový ksicht má něco do sebe a i když Yes man je jen obyčejný popcorn střední velikosti na jedno zkouknutí, nedá se mu upřít skvělá atmosféra a dobrá nálada, kterou šíří. Když někdy bude pršet, budete se nudit a nebudete vědět, jak to změnit, řekněte "ano" tomuhle filmu. Nemusíte být zklamaní, když víte, co od něj čekat.(13.12.2009)

I když se Yes Man snaží bourat všechny konvence a klišé, tak se tomu v poslední půl hodince nezabránilo, nebo se spíš objevily žánrové náležitosti. Ku podivu mi zestárlý Jim Carrey vůbec nevadil a v roli "Yes" bych si nedokázal představit nikoho jinýho, příběh byl zajímavý, zábavný a originální, ale to někdy prostě nestačí.(9.3.2009)

Když se člověk poznává v hlavním hrdinovi, tak je cesta k filmu přeci jen kratší. Tak tomu bylo i se mnou a Yes Manem. Chápal jsem ho, fandil mu a užíval si tu velkou vysmátou jízdu. Potkat někoho jako je Zooey je dar. Právě ona vynáší film do těch nejvyšších pater. Společně s Jimem roztáčí kolotoč bláznivých situací, nastavuje zrcadlo dnešnímu úspěchanému světu a člověk se tak může zasmát nejen sám sobě, ale i těm ostatním šaškům. Na okamžité zlepšení nálady naprosto ideální.(14.4.2010)

• - Ve scéně, kdy Carl (Jim Carrey) sleduje v televizi horor a do toho mu volá jeho přítel Peter (Bradley Cooper), Carl se na mobil podívá, ztiší vyzvánění a mobil položí vedle sebe na pohovku. V tom na dveře Peter zaklepe a když mu Carl otevírá, tak mu tvrdí, že neví, kde má mobil, a proto nemohl jeho hovor příjmout. Peter tedy Carla prozvoní a jeho mobil se jako zázrakem objeví v jeho kapse. (Terez_Vv)

• - Yes Man za první víkend v US vydělal 18,3 mil. dollarů a v UK se dostal na první místo ve víkendových tržbách. (Pattrick)

• - Film, na který se Carl (Jim Carrey) dívá poté, co přiletí z Lincolnu v Nebrasce, je The Ghost and Mr. Chicken (1966). (Doski)