Externí recenze k filmu (8)

 • Filmo.cz (Petr Semecký) ***

  "Pokud jde o romantiku, tady Reed válí na jedničku s hvězdičkou, ale bránicolamačský mód mu prostě nejde ze záhadného důvodu zařadit. Carrey tudíž občas trefí do černého, jindy se alespoň přiblíží ke svému standardu, ale povětšinou jen přitakává řečem zlých jazyků, brblajících že z podobných…" (více)

 • Filmoláda.cz (Jiřina Janošťáková) ****

  "Nejnovější komedie oblíbeného herce Jima Carreyho co nevidět vtrhne do kin. I ve svých šestačtyřiceti letech během natáčení Yes Mana zkusil mnoho věcí poprvé. K tomu ho předurčil hlavní hrdina a změna jeho životního postoje – chce řešit své životní problémy tím, že na všechno řekne ANO. Na výzvu…" (více)

 • Filmweb.cz (Iva Přivřelová) ***

  "Tenhle film se totiž do žádné opravdové alternativy neodváží. Pokud si myslíte, že Jim je sympaťák a Zooey je krásná a roztomilá a oběma prospívá, když jejich komediální postavy nejsou tak úplně ujeté jako obvykle, ale jenom trochu ujeté, tak aby si procvičili mimické svaly, můžete se s Yes Manem…" (více)

 • Kultura21.cz (Teodor Pravický)

  "Můžeme si představit spoustu zvláštních věcí, které by při kladné odpovědi nemusely být právě příjemné. A taky sem tam nejsou. Slůvko „ano“ vyznává dokonce obrovská skupina lidí. Scházejí se v konferenčním sále a nechávají se unášet radostí života. Ovšem celá tahle věc zní dost naivně, a taky že je." (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ***

  " V jeho sedmačtyřiceti už je totiž na podobné šaškování trochu pozdě. Ano, zní to pokrytecky, zvlášť v recenzi filmu, který se snaží divákům předestřít, že na cestu kolem světa a hrátky na pískovišti není nikdy pozdě. Jenže u Carreyho nejde o touhu balit před kamerou další a další (výrazně mladší)…" (více)

 • Premiere.cz (Petr Cífka) ***

  "Sledovat Carreyho povadlé rysy a vytahanou kůži a přitom se smát u gagů pro přiopilé středoškoláky, to nejde úplně hladce. Už i na Carreym se podepisuje běh času a možná by měl trvale přesedlat na seriózní herectví, dřív, než bude pro smích ze stejných důvodů jako svlíkající se padesátnice Madonna…" (více)

 • Tiscali.cz (Linda Winsh-Bolard)

  "Vše stojí a padá s hereckým výkonem Jima Carreyho, a ten se snaží. Jsou tu komické tělesné výkony, dlouhé monology a vůbec vše, co Jim Carrey může nabídnout. Zaslouží si ale lepší scénáře. Zooey Deschanelová je ona krasavice nadšená Carlovu spontánností, je v roli sebejistá a milá. Ve vedlejších…"

 • Velkaepocha.sk (Petr Šváb)

  "Yes Man je osvěžující romantická komedie, která zvedne náladu i povzbudí. Jim Carrey zde nezachází tolik do extrémů a Yes Man představuje zajímavý přechodník mezi jeho vážnějšími a ryze rozpustilými party. Po delší úvaze filmu dávám čtyři z pěti pomyslných hvězdiček." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace