Black Sabbath: The Last Supper (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 1999, 106 min

Jeb Brien

Komentáře uživatelů ke koncertu (15)

Záznam z výborného koncertu, Black Sabbath jsou aspoň na chvíli opět spolu a všichni jsou ve výborné formě. Tak proč tři hvězdy? Protože ten sestřih je jedna veliká otřesnost. Nevim, co někoho vedlo k tomu, vložit přes záznam koncertu úryvky rozhovoru s kapelou, ale byla to VELICE DEMENCE. A když píšu, že ty rozhovory jsou přes záznam, tak to není tak, že by skončil song, byl 3 minuty rozhovor a pak show jela dál. Ne, nic takovýho ohleduplnýho. Hudba je utlumená a rozhovory jsou vohulený naplno, takže veškerý požitek z koncertu je futch. 60%. Aaa nevěřim, že by to poJeb Brien udělal z vlastní iniciativy, protože jeho ostatní práci na Osbourneových koncertech se nedá nic vytknout. To nejspíš nějací pohlaváři si to vymysleli.(28.10.2007)

Souhlasím s většinou. Dobrej koncert, zásadní hity rockový historie, ale totálně zmršený těma rozhovorama, který jsou napasovaný přes hudbu. Velká škoda.(7.3.2009)

Tohle zmršené dvd s rozhovory mezi skvělou hudbou jsem tenkrát naštěstí vyměnil za jiné. Dost velká škoda, protože koncert byl jinak vybornej. To muselo nejednoho fanouška pořádně vytočit.(1.3.2014)

Ten ignorant, který vymyslel scénář záznamu tohoto koncertu (pro dvd), by zasloužil normálně ukousnout hlavu .. tohle je něco tak imbecilního, přerušovat neustále jednotlivé skladby komentáři jednotlivých hudebníků .. ono je už hrozný opruz sledovat z disku nějaký koncert, kde ti mezi songy někdo neustále žvaní, tady je to ale ještě k tomu přímo vložené do jednotlivých songů .. a to je opravdu hrůzný děs!!! … … jinak by to byla paráda … jo, a nejlepší jsou ty krátké záběry na nadšené fanynky vyčnívající nad ostatní návštěvníky v hledišti .. wow !!! …(27.6.2011)

Ty 3* jsou přesně za to, o čem tu píše havLord.(3.1.2008)

Výborný koncert, který je ale neustále přerušován rozhovory se členami této kapely. Rozhovory jsou navíc bez titulků. Myslím si, že tato legenda si zasloužila lepší DVD.(30.1.2009)

• mickyreed

již několikrát zmiňováno - rozhovory se kryjí se songy ... chyba !!!!(9.1.2010)

Parádní koncert parádní kapely neskutečně zničený sestřihem rozhovorů se členy kapely.(9.8.2010)

Na to, že už ze všech těch nekonečných lajniček pomalu neumí anglicky, zpívá věčně vyčazenej děda Ozzy toho Paranoida v šatně fakt velkolepě. :-) Jak má tomu sympatickému týpkovi někdo rozumět bez titulků, pakliže sám skoro neví, co mluví? It's science.(31.1.2010)

Obsah zvíťazil nad formou!(1.3.2008)

Jediný důvod proč nedám plný počet je ten, že rozhovory překrývají živý záznam...(5.8.2010)

Ako ich verného fanúšika mi mohlo zážitok zo znovuzrodenia legendy pokaziť len málo čo.. Lenže práve to málo sa stalo a nebudem sa k tomu viac vyjadrovať, pretože všetko podstatné už napísal havLord a totálne s ním súhlasím. Čo by sa stalo keby tie rozhovory dali do bonusov?! Takto dorasovať inak úžasný koncert si zaslúži potlesk. Zo Sweet Leafu nezostal ani ´ohorok´ a akonáhle sa Iommi chystá vypáliť jedno zo svojich úžasných sól, seknú ho na neho sediaceho a rozprávajúceho niečo z histórie čo už som dávno vedel. A tí čo to nevedeli sú určite tak isto nasraní ako ja pretože prišli o vynikajúci koniec pesničky (počul som Reunion CDčko takže aspoň čiastočná kompenzácia). Alebo čo ten nosný riff k Into the Void?!?! Inak je ale radosť pozerať, že chlapcom to ide docela jak za mlada a Ozzy ešte vytiahne výšky ako sa patrí. Jednotlivé rozhovory sú samy o sebe zaujímavé ale nešťastne zaradené priamo do filmu. Človek sa dozvie aj pár pekne zábavných momentov z ich huličských časov (viď podpálená Wardova brada) alebo ako Iommi prišiel o končeky prstov. Ak chcete mať poriadny zážitok z tohto koncertu, pustite si radšej CD kde nájdete všetky songy, ktoré vtedy odzneli a nie len slabý výcuc ako na DVD.(18.9.2008)

I mě štvaly prostřihy na rozhovory, ale "Sabati" jsou moje top-kapela všech dob, a proto nemůžu jít níž než na 5*!!!(30.11.2011)

Sabatům dám vždy plnej počet už jen za zásluhy :-)(5.3.2009)

Tak přesně! Skvělej koncert, rozesranej rozhovorama. Měli to oddělit.(13.8.2015)