Reklama

Reklama

Božská mrcha

(seriál)
Drama / Fantasy
USA, (2007–2010), 33 h 10 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Nancy Miller

Hrají:

Holly Hunter, Leon Rippy, Kenny Johnson, Bailey Chase, Laura San Giacomo, Gregory Cruz, Lorraine Toussaint, Dylan Minnette, Bokeem Woodbine (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(46)

Obsahy(1)

Policistka Grace vede nevázaný život a s nikým se nemazlí. Jednoho dne jí Bůh sešle strážného anděla a dá jí poslední šanci, aby se svým životem něco udělala… (oficiální text distributora)

Recenze (34)

Yardie 

všechny recenze uživatele

Hodnotím pouze po dvou dílech, ale zvažuji., jestli vůbec koukat dál. Podle ukázek se zdálo, že by to mohla být celkem dobrá podívaná a i vtipná, čekal jsem nějaký komicky laděný děj s tím andělem. Ale vůbec. Je to takové dosti slabé krimi, komedie vůbec, takové nijaké. Opravdu si myslím, že je to naprosto promrhaný potenciál. Možná ještě zkusím nějaký díl zkouknout, ale nevím nevím. Hodnocení tak 50%. NA zabití nudy budiž, ale že bych musel koukat na každý díl a těšit se na něj, to ne. Howgh! ()

bagetka007 

všechny recenze uživatele

Tak já vám nevím. Zhlédla jsem celou sérii (resp. poslední dvě série jsem zhlédla před několika týdny) a docela jsem byla překvapena ukončením této série, SPOILER ALERT! takže pokud nevěříme v reinkarnaci, doopravdy tento seriál pokračovat nebude. Ani vlastně nevím, proč jsem se na to koukala. Krimi stránka věci mě v tomto seriálu příliš nezajímala, Earl taky ne, ani ten černoch-vězeň, její BFF taky ne, snad ta její nevázanost k sexu a závazkům mě na tom lákala...i když přiznejme si, že jí na konci série bylo už 50 (mám za to, že i o chlup víc) a přesto, že na svůj věk vypadá Holly skvěle (přesto, že by mohla pár kilo přibrat), už na to začínala být fakt stará. Je fakt, že kdyby to bylo na ní a producenti neukončili tuto sérii proti její vůli, kdo ví, jak dlouho by tu ještě "strašila". Btw. "Božská mrcha"? Really??? ()

Reklama

IceQueen 

všechny recenze uživatele

Takú ojetinu, akou je Holly Hunter v tomto seriáli, som už dávno nevidela. Väčšinu času kvákajú o bohu, anjel je síce nechutný chlap, ale ako postava dosť nezaujímavý a tie prípady čo riešia, sú vlastne len na pozadí. Zvyšok je o tom, ako sa hrdinka váľa niekde ožratá, či už sama alebo s nejakým chlapom. Akurát ten Everlast na úvod je dobrý. ()

Shorty_ 

všechny recenze uživatele

Je to vcelku zábavná podívaná, při které jsem se zatím vždy slušně bavil i přesto že se jedná o epizodní seriál. Holly i Leon jsou sympatičtí a vtipní, takže ze seriálových záplav pro mě zatím lehký nadprůměr. Navíc úvodní píseň se také velice povedla. Zatím po 7. dílech je to za necelé 4*. Uvidíme jak to půjde dál, ale díky Prima televizi, že konečně také koupila nějaký rozumnější seriál než co má ve zvyku... ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Seriál zůstal na půli cesty. Nápad s andělem strážným je dobrý, ale nijak děj neposouvá (nebo jen jemně), nenabízí nic nového, takže ve výsledku jde jen o další detektivní seriál, který je úrovní svých případů někde pod průměrem. Navíc postava anděla Earla se během epizod zobrazuje jen sporadicky a přitom je to nejzábavnější element série. Tato postava si ze začátku ujížděla na žvýkaném tabáku, který odplivávala do sklenice (něco opravdu nechutného), od čehož bylo postupně rozumně upuštěno. Dalším kladem seriálu je určitě Holly Hunterová (a pěkná znělka). 50% ()

Galerie (184)

Reklama

Reklama