Profesionálky

• USA Women's Murder Club (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, 2007, 13x42 min

Angie Harmon, Laura Harris, Aubrey Dollar, Rob Estes, Linda Park, Christina Moore, Steve Cell, Tyrees Allen, Ever Carradine, Kelvin Yu, Alain Uy (více)

Policajná vyšetrovateľka, súdna lekárka, novinárka a mladá asistentka okresného prokurátora spolupracujú pri riešení prípadov vrážd. Sú štyri, sú krásne, sú sexi, ale sú najmä inteligentné a vzdelané. Žiadny zločinec pred nimi nie je v bezpečí... (TV JOJ)

corona

Tak už nám vraždy riešili policajti, inšpektori, vedci a vedkyne, súdna antropoligička, matematik, záhradníčky, stará dáma, šedá mozgová kôra, pes a ešte neviemkto, tuná ich riešia štyri dámy, ktoré si miesto čajového krúžku založili spolok /ako aj originálny názov zodpovedá/ a popri vyšetrovaní si stihnú vyriešiť svoje citové, rodinné a pracovné problémy a v USA to tuším skončilo I. sériou ()

Scar

Časť od časti vnútorne mením rozhodnutia v hodnotení. Je to, akoby tvorcovia mali dvoch scenáristov a jeden dominoval nad druhým. Pôvodne som chcel dať iba tri hviezdy, ale došlo mi, že nemôžem celý serál trestať za zlý dabing. Ten sa ťažko počúva, pretože dospelých ľudí tu dabujú herci, ktorí zväčša dabujú deti. V hlave sa to dosť bije, podvedomie je sviňa. ()

Yardie

No, není to až tak špatné, jak by se mohlo zdát. Myslím, že takových slabších 60% tomu mohu dát s klidem. Není to bůhvi jaký zázrak, vyšetřování je dosti odfláknuté a nepropracované a spousta dialogů takových naivních. Nicméně je to natočeno velice svižně a dynamicky, je tam i několik vtípků, zábavných rozhovorů a narážek a v podstatě to docela rychle utíká, takže to ani nenudí. Je to prostě lehká nanáročná zábava, u které se člověk pobaví. Navíc přidaná hodnota pro mě je Laura Harris, na kterou se mi velice pěkně dívá. Na odreagování OK. Howgh! ()

zabro

maximalni nuda. hlavni postavy jsou od zacatku na ranu. no a reseni pripadu je podle stareho zajeteho schematu. resime, resime a ke konci dilu to vyresime plus na konec zhodnoceni nebo nejake ponauceni. podle me ztrata casu:-) ()

diabolique odpad!

Proboha, 4 "dokonale" zeny, ktore vsetko vyriesia,....Skareda cernoska-patolog(cernoch musi byt v kazdom americkom odpade), blondynka, co vyzera ako lesba(aby sa homosexualne zalozena mensina v USA nevzpierala), naivna babika - novinarka(treba aj nejaku peknu tvaricku) a ambiciozna policajtka s "chlapskou povahou", ktora pri svojich 40kg zlozi aj 100kiloveho chlaba lavou zadnou(to je akoze ten tvrdy zasadovy charakter s chladnou hlavou).....Preco je to pre mna take tazko uveritelne???? ()

Shaleman

ženský co si hrajou na chlapi, mají drsnou chůzi a mluvu jak steven segal ve svých prvních filmech a další kriminálka na nudné večery - jako by jich nebylo už dost. Už ten název je vyloženě trapný, herečky šeredný a scénář určitě psala zaujatá feministka, co chtěla ukázat drsné "já" profesionálek. Pravda, hodnotím podle jednoho jediného dílu ale upřímně doufám, že už nikdy víc, nikdy víc ()

deep

když točím krimi seriál tak se můžu soustředit na tvorbu zajímavých případů a na soukromí hlavních hrdinů kašlat, nebo ho řešit jen hodně okrajově, čímž mi při troše štěstí vznikne koukatelnej materiál. Nebo udělám opak a vznikne tenhle nudnej a dost často směšnej paskvil. ()

Mustaffa

Kriminálka pro ženský. Samo o osobě je to neoriginální bez nápadu a asi úplně podprůměrný seriál. Ty čtyři "krasavice" z toho již milionkrát ohraného schématu amerických kriminálek nic světoborného neudělají. ()