Reklama

Reklama

Tohle je Sparta!

  • USA Meet the Spartans (více)
Trailer

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (823)

Isherwood odpad!

všechny recenze uživatele

Bolestné znásilnění klasické parodie, z nějž si nejhorší tržné rány v oblasti dobrého vkusu odnese hlavně divák. Stavět humor na nefunkčních popkulturních narážkách a vzájemném pohlavkování mi přijde jako mrhání penězi a časem přihlížejícího publika. Sexy křivky Carmen Elektry mě svádí v pokušení dát jednu celou hvězdičku, ale nakonec tomu nepomůže ani vtipná sebeparodie Kevina „Herukles“ Sorba, natolik je výsledek tragický a neomluvitelný. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Možná to bylo tím, že jsem neviděl film 300 (nesnáším historické filmy), ale já se u tohoto filmu docela pobavil. Britney Spears byla prostě úžasná a Paula Abdul neměla chybu. Taky to, jak Sparťané hopsali jako nějaké transky - to mne fakt bralo :-) Hvězdičky dávám také za opravdu krásné barvy filmu - má plazmovka jen zářila. ()

Reklama

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

Ježiši Kriste! Kleju, ale mám proč. Jason Friedberg a Aaron Seltzer. Ti dva si prostě nedají pokoj. Už stačí to, že vytvořili dva filmy, které s hodnocením pod třicet vládnou s přehledem těm nejhorším filmům, co tady na databázi můžem vidět a oni se s tím nemažou a klidně točej parodie dál. Zajímalo by mě, kam tohle všecko povede. Parodie na jediný film. A ještě k tomu na 300. Sice jsem se tam občas zasmál, ale to byla opravdu výjimka. A další věc je ta, že jediný s čím autoři přicházejí, krom parodování "třístovky" je parodie samotných postav Ameriky současnosti a prakticky já nemůžu pochopit už vůbec nic. Teoreticky. Sice se to vydedukovat dá, ale je to tak blbý, až to není hezký. Ještě že to má takovou délku. Hodina a pár minut k tomu, alespoň se to dá vydržet. Hrůza hrůzoucí, už jen čekat, s čím příjdou příště. A těch nechutností pomalu přibývá a přibývá a těch opravdu povedených vtípků odchází do věčných lovišť samotné parodie, a ta se z toho všeho v dnešní době už horko těžko vyhrabe. Když budou v Americe vznikat takovéto zvěrstva tak o tom značně pochybuju. ()

DaViD´82 odpad!

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem dát aspoň tu jednu čestnou hvězdu za závěrečné titulky, které začnou běžet již (až?) po hodině filmu, ale pak v nich začal zpívat Kevin Sorbo a na to ani "odpad!" není dostatečně výmluvný. PS: A doufám, že dvojka bude o Slávce. Proč by měla být takto všem pro smích (i když tohle slovo je ve spojení s tímhle "filmem" opravdu hodně mimo) jen Spartička? ()

T2 odpad!

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $38,233,676Tržby Celosvetovo $84,646,831Tržby za predaj DVD v USA $12,130,526 //počet predaných kusov 641,957║ Až neuveriteľne otravná katastrofa od dua Friedberg a Seltzer, čo týto dvaja dokážu je niečo neuveriteľné, horšie filmy alebo teda paródie sa asi ani nedajú točiť. Pozor, jeden z najhorších filmov vôbec! /0%/ ()

Galerie (20)

Zajímavosti (14)

  • Mladého Leonidase a Leonidasova jeho syna ztvárnil jediný herec. (vojtaruzek)
  • Potéc, co na Sparťany spadne Xerxes (Ken Davitian) v podobě Transformena, jsou zavaleni. O chvíli později však již zavaleni nejsou. (dc125)
  • První film Jasona Friedberga a Aarona Seltzere, který v názvu nemá slovo "Movie". (Petr23)

Související novinky

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (více)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)

Reklama

Reklama