Reklama

Reklama

Recenze (8)

tombac 

všechny recenze uživatele

Tento rok se s dlouhovlasými mrtvolami na pitevních stolech v asijských horrorech doslova roztrhl pytel. Epitaph je rozhodně nejslabší letošní kousek z prostředí márnic a nemocnic. Zdařilé atmosférické scény se v něm dají spočítat na prstech jedné ruky, zbytek se utápí v nudném melodramatickém balastu. Komorní příběh ze špitálu ze 40. let minulého století navíc nedrží kompaktní tvar - z rodící se slibné nekrofilní zápletky náhle přeskočí na jinou postavu a události s ní spojené, což je postupem času jednoznačně změna k horšímu. Zdlouhavý děj rámuje otravná rádobydobová hudba a pištění, které je vesměs jen planým příslibem příchodu nervydrásajícího okamžiku. Slabota. Hořekovat nad současnou korejskou horrorovou impotencí už ani nemá smysl. :-( ()

Vishnar 

všechny recenze uživatele

Koukám, jsem asi jediný, komu se tenhle film líbí. Dá se říci povídkový film o několika dnech v jedné staré korejské nemocnici. Od mladého studenta medicíny, který tráví praxi na pitevně, přes příběh malé holčičky a jejích nočních můr po doktora s manželkou, která nemá stín. Všechno je to tak nějak zamotáno do sebe, takže všechny povídky různě navazují. K tomu hraje příjemná (podle ostatních nepříjemná) hudba a já si vážně u tohohle filmu dobře odpočinul. ()

VinnePrime 

všechny recenze uživatele

Poměrně příjemný film, s jemnými hororovými prvky, které nejsou strašidelné, ale alespoň minimálně zajímavé. Hudba se mi líbila, jednoduchá ale příjemně laděná ke zbytku filmu. Příběh místy tolik zamotaný, že jednotlivé návaznosti příběhů je těžké vysledovat ale rozhodně tento 'jinými řečeno nudnější' typ hororu mi vyhovuje více než kupa krve a příběh nikde jako ve velké části hororové historie. Já bych to u sebe zařadila do, neurazí, nenadchne, ale rozhodne to nebylo plýtvání času. Nevýhody jednoznačně, občasné ztrácení se v ději a někdy až nesmyslná rozuzlení. A proto bych i navázala na komentář od "Iva8bitova" že je to opravdu přeplácané. ()

Reklama

Reklama