Bejbybum (TV seriál)

Notes from the Underbelly

Komedie

USA, 2007, 23x22 min

Jennifer Westfeldt, Peter Cambor, Michael Weaver, Rachael Harris, Chad Gabriel, Ryan McPartlin, Stacey J. Aswad, Meredith Roberts, Kate Clarke, Constance Zimmer, Richard Hilton, Patrick Breen, Molly Stanton, Brando Eaton, Judith Hoag, Nancy De Mayo, Kent Avenido, Nikki Magnusson, Kali Rocha, Sam Jaeger, Erinn Hayes, Leslie Grossman, Gregory Mikurak, Cleo King, Nathan Kress, Josh Cooke, Debra Monk, Jessica St. Clair, Natalia Nogulich, Brittany Ishibashi, Richard Tillman, Joanna Canton, Mel Rodriguez, Katie A. Keane, Reggie Austin, Jill Basey, Sunkrish Bala, Diva Zappa, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Alex Feldman, Dyana Ortelli, Jerry Shea, Meredith Thomas, Steven Roy, Bryan Callen, Amanda Anka, Denise Boutte, Rob Tinkler, Oliver Muirhead, Stacy Galina, Matt Bushell, Rachel Cannon, Troy Metcalf, Mark Ankeny, Jossie Thacker, Loren Lester, Regan Burns, Brooke Baumer, Ryan Van de Kamp Buchanan, Terry Rhoads, Kenneth Moskow, Amy Crofoot, Dennis Satterfield, Joseph Will, Lenore Thomas Douglas

Lesley Wake

Scénografie:

Michael Wylie, Halina Siwolop (set dekoratér)
  • slatkac

Až se mi zas bude chtít někdy zvracet, vím na co se podívat.(26.6.2011)

• CageDepp

Jestli tohle je komedie tak nevim čemu jsem se měl smát. Zatim dávám 3 hvědy, ale s přivřenýma očima. Pokusim se to sledovat trochu pravidelně, ale moc tomu nevěřim. Po dlou dílech mi to stačilo až to nepotřebuju nikdy vidět a snižuju na 2 hvězdy.(6.9.2009)

• castor

Bezduché plkání o věcech vážných i nevážných, vždy ale způsobem, který je vzdálený diváckému očekávání. Povrchní, bez šťávy.. škoda!! Rachael Harris je navíc otravná stejně jako její fúrie v Pařbě ve Vegas.(27.2.2010)