poster

Lynch

Dokumentární

USA, 2007, 84 min

Kamera:

Morten Søborg

Hudba:

Sune Martin

Producenti:

Jon Nguyen
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Vančura
  ****

  Pokud jsem kdy pochyboval o tom, zda je Lynch génius nebo jestli vždy ví co dělá, tento dokument mé pochyby dokonale rozptýlil. Lynch je zde představen jako bytostný umělec a věčně kouřící zamyšlený chlápek s pomalou dikcí a mírně výstředním účesem, který má naprosto jasnou představu, co chce natočit a jak má jeho film vypadat. Shrnuto: pro Lynchovy fanoušky povinnost a pro ty ostatní tip na zajímavý pohled do tvůrčí dílny kreativní a nesmírně originální režisérské osobnosti.(26.12.2011)

 • swed
  ****

  Genius at work. Trochu jednotvárný dokument zachycuje Lynche při vzniku jeho "Inland Empire", ukazuje ho jako kreativní osobnost, která neváhá přiložit ruku k dílu. Součástí jsou veselé historky z natáčení, povídání o transcendentální meditaci a výlet do oblíbené staré továrny. 7/10(3.4.2010)

 • ledzepfan
  *****

  Lehce nízkorozpočtovou formu bych ani tak neřešil-důležitý je obsah. David je prostě frajer a intuitivní pankáč, který se nebojí vrhnout se do artového projektu jen na základě pocitů a snů s neuvěřitelnou vírou v diváka a jeho schopnost(a ochotu) hrát tu radostnou hru na asociace, abstrakce, instinkt, atmosféru atd...... Je to fakt potěšení "šmírovat" tohodle chlapíka při práci.(21.6.2013)

 • Tenoch
  *****

  Vcera jsem tento dokument stahl i s bonusy a hodnotim 5* :)(7.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace