Životní styl horní střední třídy Dona a Bridget Cardiganových je ohrožen, protože to vypadá, že Don, který je už rok bez práce, už žádnou hledat nechce, a hospodyňka Bridget nepracovala po většinu svého života. Jejich dluhy se už blíží 300 000 dolarů. Když to Bridget zjistí, dojde k závěru, že potřebuje získat práci - jakoukoli práci - která jim přinese aspoň nějaké prostředky. Neochotně vezme práci uklízečky ve Federální ústřední bance v Kansas City. Bridget téměř okamžitě okouzlí všechny ty staré opotřebované bankovky, které míří ke skartaci. Přijde s plánem, jak si zase pomoci k penězům - ukradne hodně z těch peněz, což podle ní je snadná práce, protože zámky používané na peněžních vozících jsou standardní a nikdo nikdy nekontroluje odpadky. Ke svému plánu potřebuje získat jednu osobu, která pracuje se skartovačkou, a druhou, která tlačí vozíky s penězi. (Filmbox)

genetique

V prvom rade bola totálne prepísknutá stopáž. Po prvej hodinke to bolo už len zbytočné a zúfalé doťahovanie už aj tak priemerného snímku, ale naozaj to mohlo ostať aspoň v priemere. Plno užvástaných nezmyselných rečí, ktoré ako-tak divákovi naznačujú, že sa ešte stále niečo deje. Záver blábolový a zasmial som sa asi dvakrát. 40%. ()

josieaddms

Docela zábavná lehká komedie. Každý máme občas chuť pustit si něco lehčího, řekněme pohodového - a tohle mě v tom směru nezklamalo. Keaton+Latifah+Holmes si vyhrály se svými charaktery, byly vtipné a uvěřitelné. Příběh nebyl samozřejmě jeden z nejlepších nebo nějak extrémně poutavých, ale je to prostě komedie postavená na charakterech a hereckých výkonech hereček, které to podle mě zvládly. ()

Spooner

Tak tohle není film na zabití času, tohle je film pouze na zabití. Opravdu ďábelské herecké trio tu krade prachy a dělá u toho rádoby vtipné věci. Ovšem Dannyho parťáky v sukních určitě nečekejte, to by aspoň ten plán musel být chytrej. A že jedinej snesitelnej článek v celým filmu bude Queen Latifah, kterou nesnášim, myslím mluví za vše. Fakt strašný peklo. ()

Karp

Ach ty dialogy... Možná by bylo lépe, kdyby hl. představitelky mlčely, mlčely a zase mlčely. Odpočátku jsem tenhle film bral jako nenáročnou komedii, která zabaví a vyplní čas. - Ale ani to nenastalo, spíše se dostavila nuda a čekání na konec. Nějak si ty vtípky a rozverné taškařice k popukání k filmu nesedly. Zvláštní. Herecké obsazení je ovšem dobré, i když Queen Latifah zrovna nemusím a její kouzlo jsem doposud neobjevil. ()

ladko

"I hate cleaning toilets but the money is so good." Ako jednohubka neuškodí, ale zase nenadchne a nezanechá nič. Humoru je pomenej a aj ten príbeh nie je extra pútavý(a určite sa z toho dalo vyžmýkať viac). Čo ma však veľmi prekvapilo bola Katie Holmes, ktorej jej rola sadla ako uliata a bola fakt roztomilá(nie toporná ako napr. v Batman begins) a dokonca ani jej tanečné kreácie nepôsobia trápne ako podobné pokusy vo väčšine filmov. Ale tomuto filmu viac ako tri hviezdy nedám, na to je príliš priemerný. ()

• Natáčelo se od 16. dubna do 21. června 2007 ve městě Shreveport (Louisiana, USA). (BMW12)
  • Pri večeri v reštaurácii povie Jackie Truman (Katie Holmes), že by chcela navštíviť aj Československo, ale Don Cardigan (Ted Danson) jej vysvetľuje, že už neexistuje a rozdelilo sa na Českú republiku a Slovensko v roku 1992. V skutočnosti k rozdeleniu došlo o rok neskôr, oficiálne 1. januára 1993. (Piri)