Generace GEN

Generácia GEN

Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 92 min

• Djkoma

Hodně sci-fi snímek. Generace GEN je film plný nápadů, které nejsou často dostatečně vysvětleny, jen prostě jsou a divák je tak napospas hozen do světa temného, který jako by vypadl z oka vizi pekla skříženého s Vránou nebo Kronikou Riddicka (monumentální stavba zdi). Celý snímek je tak zahalen v industriální stylu a kdyby více pršelo a hudba byla od Vangelise, byla by to ještě temnější vize ala Blade Runner. O to se film naštěstí nesnaží a je toho důkazem i DNA Hacking a vyzáblá, ale stále sexy Bai Ling v latexu a různých obdobných oblečcích. Režisér není viditelně příliš zkušený, ale má slušné nápady, chvílemi vytváří krásné (!) obrazy a někdy to přehání s patrnou levnou imitací Matrixu. Přesto jde o zajímavý krok jiným směrem, než je dnes zvykem a určitě si všichni zúčastnění zaslouží potlesk za odvahu a celkové provedení. Kdyby tam nebyl našroubovaná zbytečná romantická linie a trochu prostřiženo, určitě bych šel s hodnocením i o dost výše. Jinak pro milovníky sci-fi a industrialu určitě jasná volba. Má své kouzlo i styl a chvílemi působí jako videohra:). Zatím 2*...(3.9.2009)

Rozpočet $2,5milióna(15.8.2009)

Nakonec docela zábavný sci-fi, i když scénář je fakt enormně jednoduchej a mizernej a dost se podepisuje na na první pohled hodně nízkých kvalitách tohohle filmu, ale mě to prostě stejně umělo zabavit, navíc Bai Ling v těch latexových mini oblečcích je fakt super, i když už neni nejmladší a jedna její polonahá scéna tam fakt stojí za to. Co se týká akce, tak je na takový průměrný úrovni, sice nevypadá úplně mizerně, ale je na ní až moc vidět, že Bai Ling potřebuje hodně velkou pomoc střihačů a triků a je to celkově nepřehledný. Ale jak říkám v rámci možností a žánru to zabavit umí(4.5.2009)

• MM_Ramone

Dá sa povedať, že som fanúšikom sci-fi. Rád siahnem po filme, či knihe, s týmto žánrovým zameraním. Preto som sa celkom tešil na titul "Generacia GEN", ktorý sa mi náhodou dostal do ruky. Dávno som už nevidel niečo nové, kvalitné. Ale trpko som sa sklamal. Je to hlboko podpriemerný, béčkový snímok, kde hrajú samí nesympatickí, neznámi, ale predovšetkým velice špatní herci. Filmové triky a špeciálne efekty sú tiež na veľmi nízkej úrovni. Tak isto aj soundtrack, kamera, akcia, scenár, dialógy, réžia... celé to stojí za... jednu hviezdičku. *(10.9.2010)

• Arkos

Sci-fi mám rád, ale tohle šlo zcela mimo mě. Dost jednoduchý a nezáživný film, při kterém mně bylo úplně jedno, který z hlavních hrdinů nepřežije, takže tu něco bylo špatně. Film si určitě najde svoje příznivce, ale já to určitě nejsem.(31.8.2009)

Net/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Ling Bai nám ukáže všechny svoje přednosti, film nábídne celkem slušnou akci (mohlo jí být víc) a zajímavé motivy postav -je to sci-fi z budoucnosti, přesto nebýt levného pozadí, tak tomu ani neuvěříte, příběh je tak na hraně přehlednosti/// Trochu mě to svojí kvalitou připomnělo Aeon Flux. Zde jsem ale přeci jen věděl o co tak nějak de a určitě mě to míň nudilo. Nadruhou stranu Auon Flux je hezčí. Tento film je hodně "špinavý". Tím se zřejmě snaží zakrýt malý rozpočet nebo si to jinak nedovedu vysvětlit. Jinak to ale není nejhorší, prostě je to takovej sci-fi průměr, který Ling Bai tahá nahoru a to nejen proto, že dobře "kope" (viděli jste Chtistiana Balea ve filmu Equilibrium?), ale hlavně proto, že na svých 37 vypadá fakt dobře./// Celkem 53%///(30.10.2009)

Mile punkové akční béčko pro všechny, kteří rádi cyberpunk a nevadí jim levnější (ale povedený) vzhled filmu. V podstatě direct-to-dvd titul točený s láskou člověkem, který měl solidní schopnosti a i když mu nízký rozpočet svým způsobem svázal ruce, zároveň mu je i uvolnil na rozlet do pořádného výronu nápaditosti, matrix fetishismu, solidní (a solidně krvavé) akce, sliznatých monster a kvalitní hudby. Zkrátka co víc si může srdce milovníka "nehloupého" trashe přát :) 7/10(7.1.2014)

• bassator

K tomuto filmu se nemá cenu vůbec vyjadřovat, škoda jedinýho slova... - 14. 12. 2012 - 0%(14.12.2012)

• honajz

Další film podle komiksu, jehož název by měl spíše znít Genová generace. Skoro bezduchá vykrádačka sci-fi filmů i PC her. Tady někdo viděl Blade Runnera a líbil se mu, a pak si šel zahrát hru Atlantis. Z té hry jsou dokonce doslova opajcnuté některé scény včetně hudby! Jen zkuste porovnat lodě, která odváží bohaté z ghet ven - ať to "ven" znamená cokoliv. Příběh se točí kolem jedné sourozenecké dvojice, kde ona vydělává jakožto nájemná vražedkyně genových manipulátorů, přičemž její brácha peníze rozhází v kasinu a popouzí proti sobě nějakého místního mafiána. A to sourozenci ještě netuší, že soused v baráku má tajemství - je jediný, kdo má možnost zvrátit k lepšímu a odstranit genové manipulace. Ty se před časem vymkly z rukou, když je chtěla sousedovic šéfová využít jako zbraň. Proč po světě běhají nějací genoví manipulátoři, proč je potřeba je vždycky odstřelit, tomu jsem nějak neporozuměl, ale o to snad ani nešlo. Důležitější byl pro tvůrce asi vzhled filmu. Zhlédli se v Blade Runneru a hodili sem neustálé zataženo, sem tam déšť, postmoderní industriální budovy s reklamními obrazovkami, ty pro jistotu hodili i na stále prolétající lodě, jenže celé to zpracovali počítačovou grafikou 90. let, takže to celé skutečně vypadá jako temnější verze hry Atlantis, nemůžu si pomoct, nebo prostě jakékoliv podobné hry. Sestřička sice běhá v mini kožených šatičkách a uvidíme jí i dvakrát kozy, ale přece jen na sci-fi film je toho trošku málo. Děj je totiž hodně předvídatelný, vzhled počítačové hry mne otravoval skoro na každém kroku, postavy mi nebyly ani trochu sympatické a snad ani jedné jsem nefandil, nějaké poselství ani pocit pořádné akce z filmu nemám... Takže trochu zbytečný snímek.(11.9.2009)

• Z0oMb3E

Táto apokalyptická budúcnosť, kedy chlapom je už jedno, ale ženské sa o svoj hairstyle a koženú garderóbu ešte starajú sa mi celkom páči. Páči sa mi i mcGyverovská myšlienka vytvoriť film za pomoci: vyradenej klávesnice, troch metrov káblu, jednej rukavice a 20 hadíc od vysávača. Pripomenulo mi to scénu z Henksovho Appola11, kedy ten vedúci vysypal na stôl krabicu šprciek a zakričal: Činte sa! Ú to bol dobrý film o raketách. Dobré rakety boli ale i v Armageddone a Brús je frajer, ktorý sa neposerie ani pred letiacou skalou. SKALA, Skala, skala, pamätáte ako sa dôchodca Konery prekotúľal cez tie ohne, aby pustil komando dnu? Dnu, to znie kus ako DNA. Nie? Myslím že som to pár krát krajom ucha započul i pri sledovaní tohto filmu. Ale vačšinu času som len čučal do blba a myslel na lepšie filmy. A nebyť Baiovho dekoltu tak sa nesústredím ani na jednu scénu. Vlastne ak sa kus zamyslím, tak vyhľadanie "Sexy asian girl fucked hard in latex" na redtube.com by zabralo menej času a doprialo väčšie vzrušenie než mi bolo momentálne ponúknuté. Syfy toto béčko zobralo moc vážne a tým ho posralo!(22.2.2013)

• devNull

Slabý to film. Filmové efekty vypadají jako z roku 1997, plastičnost krve mi připomíná Bladea.. Začal jsem se na to dívat s tím, že je to bčkový sci-fi snímek a že to nebude nic extra.. Uvažoval jsem dlouho o třech hvězdách, film má občas svoje světlé chvíle, ale nakonec jsem se uchýlil ke dvěma. Scénář je divně poskládán, má to občas nudné scény, ale na pozadí při projíždění netu to určitě jde. Občas mě to bavilo, většinu času však ne..(7.11.2009)

• mysiak

Možno fajn nápad..ale predvedenie...proste príšerné...však Syfy..(12.4.2010)

U Gene Generation je nutne uvedomit si 2 zasadni skutecnosti - je to totalni bcko a je to pro deti. Jakmile se pres tohle dokazete prenest nevidim problem v tom si to nevychutnat. Uz dlouho jsem nevidel poradny cyber-punk, tohle je sice cyber-punk pro juniory, ale koneckoncu proc ne. Cele to ma lehce Blade Runnerovsky feeling, coz rozhodne neni na skodu, jenom ty CGI holt odpovidaji rozpoctu. Ze scenare by se take dalo vyzdimat podstatne vic, protoze DNA hacking urcite neni nezajimave tema. Puvodne jsem se k tomu dostal ze zvedavosti, protoze k tomu skladal hudbu Ronan Harris z VNV a spolecne se Scottem Glasgow odvedli slusnou orientalne ladenou praci. Jako bonus zde navic figuruje hudebni klub, kde primo vystupuje tamnejsi cyberpunkova skupina v podani Combichrist, coz je presne projekt, ktery svym cheesy faktorem do tehle detske silenosti padne uplne skvele. Co se tyce hereckeho obsazeni, tak opet je nutne dbat na zminenou bckovitost, ale krome nekolika zoufalcu jako v pripade hlavni muzske role jsem byl prijemne prekvapen. Bai Ling splnuje me podminky pritazlive slecny uz tim, ze je asian, navic s nadhernymi futuristic outfity, make upem a fantastickym ucesem. Fakt je ten, ze kdyz poprve promluvila, tak jsem se trosku zdesil, ale clovek si zvykne. Navic to vynahradi tim, ze to v milostne scene naplno "rozbali". Prekvapenim pro me bylo obsazeni Faye Dunaway. Tahle zenska byla odjakziva nechutna a ocividne si to uvedomili i tvurci, kteri ji podle toho vrazili do prihodne role cyber-mutantky napojenou na draty prolezlou chapadly. Jedna se tak asi o prvni roli ve ktere mi nevadi a ve ktere neni protivna. Mozna mam dneska az prilis dobrou naladu, ale navzdory bckovitosti a stupidnimu scenari jsem si GG skvele uzil. 7/10(3.1.2009)

• Freemind

Šmárjá, no to jsem si dal. Jen těžko hledám nějaké plusy - snad jen hudba byla NĚKDY přijatelná. Designem i statickou kamerou mi to připomínalo Red Dwarfa, ovšem tam byla určitá úroveň umělosti a neohrabanosti úmyslná. Herci jsou prostě příšerní, na Asiatku v latexových úborech jsem se vydržel dívat do té doby, než otevřela pusu - tak asexuální retardovaný přízvuk jsem ještě neslyšel. A to se ani nebudu vyjadřovat o efektech, digitální grafice a "bojových" scénách. Díky Bohu, že už je to za mnou.(23.12.2008)

• blackrain

Stále nechápu, co tady dělala Faye Dunaway. V první chvíli jsem nevěřila vlastním očím. Má skutečné hraní v podobných filmech zapotřebí? Jak už tu bylo bylo řečeno, je tu plno nevyužitých a nedotažených nápadů, na kterých by se dalo perfektně stavět a celý příběh by na konec vypadal zřejmě hodně jinak. Triky a efekty byly špatné. Stačí se podívat na rozbití okna nebo výstřely s pistole.(4.7.2012)

• kaylin

Bai Ling je rozhodně zajímavá herečka, ale film, v kterém se objevila tentokrát, tak zajímavý není. On má celkem náběh na dobré, skoro až dickovské sci-fi, ale nakonec je z toho jen akční blbina, která tak úplně nemá nějaký hlubší smysl, i když se nám celkem dlouhý úvod snaží říct něco trochu jiného. Některé triky ale musím uznale ocenit.(7.10.2014)

GodComplex: Combichrist neni Cyberpunk omg, ale EBM/Industrial ale i přesto perfektní komentář. Pro příznivce Industrialu nutnost :)(21.1.2009)

• Bobik9

No efekty nebyly nijak zvlášť dokonalé, ale zase nebyly tak tragické jako u jiných podobných filmů. Ne všechny věci jsem ve filmu pochopil a ne všechny pasáže mě bavily. Herci nebyli nijak zvlášť zajímaví, kromě Bai Ling, která ovšem celých 90 minut hrála pouze svým hrudníkem.(5.12.2009)

• lennyd

Rozvoj vědy umožňuje v daleké budoucnosti i změny v lidské DNA - čehož je s úspěchem využíváno například při léčení. Jenže - stejně jako tento mechanismus dokáže léčit, dokáže i ničit - a toho chtějí jistí lidé zneužít. Když o pár let později Jackie (Parry Shan) najde část tajného vynálezu, netuší - že na sebe a na svoji sestru (Ling Bai) upoutal pozornost těch, kteří chtějí vynález zneužít.... Chvilkama jsem měl při sledování filmu podobné pocity, jako kdysi při čtení Gibsonových knih - jenže, tyto pocity ze mne hodně rychle vyprchaly. Herecké výkony - hrozné (ale jestli si Ling Bai myslí, že když se dvakrát svlíkne, že nemusí pak už nic hrát, tak to pak jo), český dabing - ještě horší (možná ty herecké výkony nebyly tak hrozné, ale udělal to dabing), příběh - zpočátku zajímavý, ale pak už hodně překomplikovaný s nic moc závěrem. Celkově dávám plusové body za prostředí, a minusové za zbytek..(16.6.2011)

• Danny F.

Až na ty drsné bitky celkem nudný a nezajímavý film. 35%(18.1.2010)

• Martrix

Mám sci-fi rád a přečetl jsem stovky dobrých knih, které by stály za zfilmování. Ale díky filmům jako je Generace GEN, se to nejspíš nestane. Na jeden dobrý sci-fi film připadne 50 děsů, díky kterým se tento žánr stal synonymem pro krávoviny plné ďábelských vědců a příšer. GG je jedním z nich a jediný důvod proč nedám odpad! je, že měl zajímavý look. Jinak je to nudný příběh s hromadou hloupých dialogů a strašlivých hereckých výkonů. Spojení cyber punk s tímto filmem je urážkou pro každého, kdo někdy četl Dicka. Pokud máte potřebu škatulkovat, navrhuji označení latex fuck. Vřele nedoporučuji(7.3.2010)

• Pavlík

01. 12. 2011 (371.); příliž temný nezáživný snímek ani není moc vědecký(1.12.2011)

Pěkné oblečky a prostředí. Pár písniček od Combichrist a hudba mimojiné od Ronana Harrise rozhodně potěší. I když příběh je hodně hloupý nemám daleko ke 4 hvězdičkám.(16.4.2010)

Generace GEN je zajímavý nápad a poměrně i dobře zpracovaný,ale nedokáže držet u monitoru po celou stopáž tedy alespoň mě ne.Město a oblast okolo něj je ačkoliv hodně počítačová,přesto solidní.Velký plus u mě je ve filmu krev na kameře která se mi opravdu líbila.Film má pro mě ale velkou otázku,zajímalo by mě jak z Ling Bai která ve filmu Zastav a nepřežiješ 2 vypadala jako nejaké divné stoření udělali pro film GEN sexy kočku které to seklo. 55%(23.7.2012)

Takových cyberpunkových sci-fíček už se taky moc netočí, takže jsem byl celkem zvědavý. Generace Gen dopadla tak nějak napůl. Plusy jsou skvělý nápad (rekonfigurace DNA), krásná výprava - monumentální hradby nad městem pro bohaté a genetické čisté vs. špinavé město dole pro ty dole a docela fajn efekty - všechny ty odporné proměny plné hadů a chapadel jsou úžasné. Jenže všechno tohle sráží příběh, sledující banální historku zabijácké sestry a jejího bratra průseráře, kteří stojí pro gangsterům i proto původním vynálezcům přístroje. Celý se to motá od ničeho k ničemu a nakonec to skončí SPOILER!!! a) špatně a navíc za b) nic se nevyřeší KONEC SPOILERU. A filmu ani nepomáhá, že hlavní hrdinka je smrtící stroj na zabíjení, jenže tvůrci ji to prakticky nenechají předvést a akce jsou bůhví proč zredukovány na pár minut. Celkově zajímavý načtrnutý sci-fi bez pořádného příběhu i akce.(12.6.2010)

Prostý příběh, poměrně slušné efekty a celkový vizuální feeling a Bai Ling, kterou bych si v některém z těch oblečků zamluvil na pár večerů :-)) Béčkovost a omezený rozpočet je zřejmý, chtělo by to některé nápady dotáhnout do konce, napsat kvalitnější scénář a mohlo to dopadnout mnohem lépe, takhle je to průměr(8.7.2010)

• jacksax

Sci-fi snímek, na kterém se podepsalo, že je vytvořen podle komiksu. Otřesné postavy, jejich příšerné chování a jednání by se rozhodně měly zařadit do odpadu světové kinematografie. Kvalitativně na úrovni Stmívání, ovšem pěkné prostředí a akce mi povolují dát 1star, aniž bych se za ni musel stydět.(27.2.2011)

• drankeryth

Dost slaby sci-fi film vo vsetkych ohladoch. Velmi dost ukecany film, kde bojove sceny nevyzerali vobec dobre a ani ich nebolo vela, co aj tak nevadi, kedze to nestalo za vela. Pre mna to bolo skor velke sklamanie, pretoze som tomu daval nejaku sancu a ani neviem preco, som si to myslel. Velku dieru do sveta tento film urcite neurobi, co je aj dost skoda.(27.6.2012)

I když je Ling Bai docela plochá, kouká se na ní dost dobře. Jinak ten film sem moc nevnímal. A to sci-fi je můj nej žánr.(25.5.2011)

Ak by som nebol fandou sci-fi tak by som hodnotil horsie. Hoci nez o sci-fi ide o tragicky pribeh jednej talentovanej zabijacky (so zalubou v latexe), ktorej sa nakoniec splni sen len za cenu straty svojich milovanych. Dalsi dovod by mohol byt prave ta zabijacka v latexe ako aj bez neho. Azijska Lara Croft (film obsahuje mnohe vykradacky vacsiny znamych klasik) - Ling Bai ma dlhe nohy a asi 3cm bradavky, co nam s radostou na radost prevazne muzskeho publika (Support Lesbiens) predvadza pocas celych 92 minut. Hudbu vraj zlozil niekto legendarny od fachu, co znamena, ze je tam tanecna otrepana drsna hudba s mnozstvom drsnych "fuck". Triky vzhladom na pravdepodobne nizky rozpocet nie su az tak marne a digitalne mesto pripomina intro hry z 90 rokov. Coz je u mna plus. Este su u mna plus bradavky. Takze je uz jasne coho som vlastne fanusik.(10.9.2011)

• Bozvav

Zajímavý nápad, dost ubohé zpracování. To,že to vypadá jako hra by mi nevadilo, ale to že hlavní protagonisté mají hereckého talentu asi tolik jako můj kaktus ( a to mu možná křivdím), to považuji za velké -. 40% za hudbu a nápad.(2.11.2015)

• netWoor

Poslední dobou mám nějak smůlu na úžasný kraviny, ale tadle i mezi nima zabírá čelní umístění. Film bez nápadů, plný nelogičností a hloupých scén s mizernými herci, který jakoby byl objednán se slovy "...ať je to temný, sci-fi, trochu se tam střílí a trvá to tak nějak 90 minut ..." Bohužel, todle pro mě není ani Bčko.(1.10.2009)

• mudvayner

Kdybych jako mladej neposlouchal Rammstein, nešel bych na jejich koncert, neviděl bych jejich předkapelu Combichrist, od ní bych si neoblíbil jeden song a nedíval bych se na klip, který je z tohoto filmu a hlavně, následně bych si nestáhl ten film a nezabil s ním hodinu a půl. 2,5 milionů rozpočet... a je to sakra znát. Baráky přes PC, ty podivuhodný chapadla či co přes PC a hlavně krev dělaná přes PC, to už je na mě moc. Je v tom trocha Matrixu, trocha cyber punku... ale další dle mě naprosto zbytečnej film. Možná kdyby byl rozpočet o řád vyšší, byl by to parádní snímek, potenciál to má. Takhle musím jen bohužel [2/5]. Get Your Body Beat!(22.7.2010)

Kyberpunkové a docela zábavné céčko. Vizuálem něco mezi počítačovou hrou z 90. let, Mad Maxem a smeťákem z dob před sametovou revolucí (to se ještě neplatil poplatek za ekologickou likvidaci elektronického haraburdí). Inspiraci (ba nepokryté vykrádání) bychom ale našli z více zdrojů. Na rok vzniku nekvalitní 3D zpracování lze vzhledem ke komiksové stylizaci s trochou nadsázky brát i jako plus. Vystřihl bych z toho ten rodinný patos, ubral jistou zmatečnou zkratkovitost a bylo by o hvězdu navíc zaděláno. Okázalý fetiš mě trochu iritoval, ale čert to vem, make-up Bai Ling docela slušel.(4.8.2016)

wow - Bai Ling! (další 50kg nabušená kung-fu fačka :o) spousta zajímavých nápadů, jen těch peněz na jejich realizaci bylo zjevně hodně málo :( triky hodně slabé a grafika jak u staré PC hry... :( jinak by to bylo mnohem lepší!(17.10.2009)

• Lavinia

Další ze smutných pokusů o vytvoření temné budoucnosti. Chybí tomu duch, šmrnc i spád. Nemohla by ta budoucnost být jednou opravdu temná, bez toho opisu současnosti?(17.3.2014)

Nooo,celkom fajn nízkorozpočtové sci-fi z lákadlom-Ling Bai.(9.9.2009)

S odstupem slabé 3 hvězdičky, nadsazuji a přesto dám filmu 2. šanci. Nebylo by fér nepřihlédnout k silně přiškrcenému rozpočtu a úzkému prostoru strany produkce. Premisa dobrá, bohužel se nerozvíjí. Herecký um srovnatelný s kaskadérem Srstkou. Kolem a kolem, zaujmou-li screenshoty, neváhejte. Trailer s filmem nemá zhola nic společného, opravdu to není odpad. Lepší: kniha Snow Crash / Sníh by Neal Stephenson(16.7.2010)

• frahor

Tenhle film má smysl sledovat jen v případě, že vás zajímá, jak by asi vypadalo anime přetočené s živými herci studiem Asylum.(6.7.2014)

Film si najde svoje přivržence já hledal důvod čim ohodnotit film alspoň 3* za prvý Bai Ling v latexovým oblečku...za druhý místy přijatelná hudba...a za třetí při dlouhych zimních večerech možná zkrátí dlouhou chvíli .(1.9.2009)

• Jrk

Takove utahane, pochmurne, nijake.(19.9.2009)

• ohneta

Venku je mizerně, tak si říkám že kouknu na nějaký dobrý film. A bylo mi ještě mizerněji, jednoduše film o ničem. Celý děj je o tom, jak ségra zachraňuje bráchu a hledají Translokátor, nebo jak se ta blbost jmenuje. Pro mně zabytý čas, ale bohužel jsem se neměl na co jiného dívat.-(3.11.2009)

Strasna skoda slabeho scenara, fakt krasne prostredie, perfektna Ling Bai navyse v nehorazne dobrych ohozoch skvele sa hodiacich do Cyberpunk prostredia, miestami vyborna Dark EBM teda Hellektro hudba (znama aj ako Aggrotech, teraz sa najcastejsie zvykne pouzivat vyraz Aggrotech no Hellektro je podlamna vystiznejsi nazov). Ako som spominal prostredie cim myuslim hlavne sceny s lietajucimi lodami a dake zabery na mesto atd su super, presne take ake maju v Cyberponkovom filme byt - dnesna doba umoznuje aj s nizkym rozpoctom spravit taketo veci celkom na urovni. Naozaj jedine co mi vo filme vadilo su nelogickosti v pribehu. Trebars by bolo logicke dakoho zabit ale on ma este neskor cosi spravit a tak ho nechaju ist aj ked je iste ze neskor este bude robit problemy, pripadne to ze zabijacka genetickych teroristov ktoru hra Ling sa najprv spyta na to co je to ten Transgenny pristroj, dostane odpoved a o par viet jej ten isty chlapik vravi - aha to preto (ze zabija na objednavku genetickych zlocincov) sa v tom tak vyznas aj ked mu nic mudre nepovedala. Take a zopar podobnych veci tento film zbytocne zrazaju lebo inak su herecke vykony dobre, hadam brat Linginej postavy mohol byt lepsi ale da sa to vydrzat. Nebyt takychto chyb mohol by sa tento film zaradit po bok takej skvelej Cyberpunkovej klasike ako je Johnny Mnemonic, napriek tomu vsetkemu za styri - 4 !(8.8.2011)

• bycer

CGI zoufalý, město z pohledu z nebe mi prišlo jako špatný vtip. Hodně by to zachránil vysoký rozpočet s perfektním renderem a animacema, dokonalým mattepaintem, kreativnějšími "creature" koncepty a mnohem větší výpravou. Jediný pozitivum je Ling Bai, ta je cyberpukově sexy.(22.8.2011)

• neo_ap

Nuda. Takhle by se dal shrnout tento snímek, natočený podle komiksové předlohy. Sci-fi z budoucnosti. To ani náhodou. Máte pocit, že vám tohle chce někdo namluvit. Ale marně. Odehrávat se to v přítomnosti, či v blízké budoucnosti, film by to rozhodně vylepšilo. Dále jsou to laciné efektní triky. Někdy méně znamená více. Děj by byl v pořádku, kdyby se tu nevyskytovali takové kiksi, jako: Hlavní hrdinka si poradí s několika chlapy, kteří jí přikládají zbraň k hlavě, a pak se nechá postřelit od jednoho zraněného. Také jeho neúměrné natahování, filmu neprospívá. Jediný důvod, proč tohle všechno vytrpět je Bai Ling. Tahle ženská vypadá stále moc dobře. Ale, i když se snažila film pozvednout svou nahotou, moje hodnocení nezmění. Jen kvůli ní: 20/100.(10.9.2012)

• Lucky Eda

dalo se na to koukat ale je to příliš jednoduché a suché(20.12.2012)

• beaverkiller

Naprostý, nesmyslný hnus. Většina filmu vypadá jak počítačová hra, Bai Ling umí hrát asi jako Hanychová a bojový scény jsou nejtrapnější co sem kdy viděl (o kameře radši ani nemluvě).(20.12.2013)

• leonskennedy

Nuda a nesmyslnej příběh.Jedna hvězda za spoře odděnou asiatku :-)(10.3.2016)

• stihac10

4/10(2.10.2018)