New Amsterdam (TV seriál)

Krimi / Drama

USA, 2008, 5 h 45 min (Minutáž: 43–44 min)

Mychael Danna

Nikolaj Coster-Waldau, Zuleikha Robinson, Alexie Gilmore, Stephen McKinley Henderson, Jamie Harrold, Annika Peterson, Susan Misner, Faya Madrid, Tamara Podemski, Charles Borland, Rosalyn Coleman, Anastasia Griffith, Yolonda Ross, Bruce Altman, Mark Blum, Robert Clohessy, Lauren Fox, Orlando Jones, Thomas G. Waites, Tony F. DeVito, Katie Henney, Erik Jensen, Tom Mardirosian, Marjan Neshat, Giancarlo Esposito, Nestor Serrano, Adam Storke, Zachary Booth, Randall Duk Kim, Olek Krupa, Chris Bauer, Isiah Whitlock Jr., Ivo Velon, Chris LaPanta, Kristen Connolly, Carla-Rae, Bridget Regan, Kathryn Meisle, Julie McNiven, Judith Roberts, Curtiss Cook, Harry L. Seddon, Anthony Desio, Kristin Griffith, Alyssa Sutherland, Laura Stepp, Georgia Ximenes Lifsher, Nick Sandow, Emily Dorsch, Joanna Adler, Kimberly Hebert Gregory, Betty Gilpin, Donnie Keshawarz, Eric Morris, Stephen Kunken, Greg Stuhr, Ian Brennan, Nick Westrate, Bess Rous, Richard Short, Daniel Raymont, Anna Elizabeth Kendrick, David Vadim, Marina Re, Tom Mason, Ned Eisenberg, Selenis Leyva, Wai Ching Ho, Stivi Paskoski, Aaron Lazar, Michael Pemberton, Edwina Findley Dickerson, Andrew Pang, Darren Pettie, Kristine Sutherland, Lizbeth MacKay, Tina Benko, C.J. Wilson, Paul Diomede, Jennifer Van Dyck, Stephen Schnetzer, Charles Dumas, Chad Coleman, Casey Siemaszko, John Sharian, Mason Pettit, Brian Tarantina

Komentáře uživatele MossIT k tomuto TV seriálu

Myslím, že pěti dílech už mohu hodnotit. Pilotní díl na mě vůbec nezapůsobil, námět slabej, herci absolutně nezajímavý, herec v hlavní roli mě přímo iritoval. Musím ale přiznat, že postupem času se seriál začal rozjíždět a zlepšovat, ale žádná sláva to furt není avšak má to velkej potenciál, hlavně vzhledem k tomu námětu, ze kterýho se dá vycucat prakticky cokoliv... Jinak srovnání s Dexterem absolutně mimo mísu... Dodatek: Když už jsem si začínal říkat, že bych mohl jednu hvězdu přihodit, přišel závěrečný díl série, díky kterýmu jsem si uvědomil, že je to pořád jenom nudná kriminálka.(5.4.2008)