Mighty Boosh - Série 2 (2005) (série)

Noční můra o Mléčném Joeovi (S02E06)

(epizoda)
  • Velká Británie The Nightmare of Milky Joe

Léta poctivé muzikantské dřiny přinášejí své ovoce. Howard s Vincem se chystají do Ameriky, kde mají zahrát v prestižní Pie-Face Show. A to je zaručená vstupenka mezi hudební velikány. Amerika je ale daleko a jedete-li lodí, může vás potkat řada nepříjemností. Je asi pravda, že Vince nemusel kapitánovi ve spánku stříhat vlasy a že mullet ráno při pohledu do zrcadla nepotěší každého, vysadit mládence za trest na pustém ostrově se ale přeci jen jeví jako poněkud přemrštěná reakce. Nezbývá než zmobilizovat všechny síly a pokusit se přežít. Pustý ostrov ovšem ještě zdaleka nemusí znamenat neobydlený. A americký sen může rychle vystřídat koko loco noční můra. (Česká televize)

honajz

Tak tohle mne hodně pobavilo. Vymyslet tolik nápadů, co na pustém ostrově a přitom zparodovat Trosečníka, to chce vážně velkou dávku fantazie a talentu. Líbilo se mi, jak je to vedené až do závěrečné pointy. Do toho pak ty písničky a Měsíc, správný absurdní humor. Poslední větou bych jen opakoval tu první. ()

honajz2

Pamatuji si, že jsem na tuhle epizodu narazil na ČT Art, naštěstí jsem ji stihl už na začátku. A tak jsem to sledoval a neskutečně mě to bavilo. No, nějak takhle jsem narazil na tenhle seriál a to jsem ještě nevěděl, že zrovna na tu nejlepší epizodu (podle mě). ()