Na prvy pohlad sa tento "dokument" moze zdat len nepodarenou snahou o akusi zbierku tych najlepsich bojovych scien z filmov, na druhy pohlad hlupou zbierkou bojovych scien z ktorych niektore tam nemaju co robit. Staci si vsak pustit komentar od Tsui Harka a karta sa obracia. Zrazu tu mame vyber tych najrozmanitejsich bojovych sekvencii. Od kung-fu, cez poulicne boje az po prestrelky, s mnoha rozdielnymy zameraniami na vysledny efekt. Hark zaujimavo opisuje jednotlive postupy a zamery rezisera, detaily okolo filmov a hercov a ja som hned vydel vsetko inak. Dalsie plus je komentar akcneho choreografa Jamesa Lewa, ktory zasa detailne opisuje konkretnu akciu, triky a postupy. A jeden superbonus naviac - maly film, kde vam James Lew sam predvedie ako sa suboje natacaju, a ako si mozete take nieco natocit sami. Ak mam hodnotit ako fanusik bojovych filmov (a to teda som), nemozem neudelit najvacsie hodnotenie. Paradny zdroj zaujimavosti a informacii z oblasti bojovych (akcnych) filmov - lahodka pre fanusikov. Samozrejme len ako kompletne DVD - inak tento dokument nema ziadnu hodnotu.(9/10)(4.11.2007)

100 %(15.5.2011)