poster

Battlestar Galactica: The Resistance (TV seriál)

Sci-Fi / Drama

USA / Kanada, 2006, 10 x 2-5 min

Režie:

Wayne Rose

Kamera:

John Drake

Hudba:

Bear McCreary

Scénografie:

Richard Hudolin

Kostýmy:

Glenne Campbell
(další profese)
 • H34D
  ***

  V prvé řadě myslím, že tyto miniepisodky nejsou tak zbytečné a postradatelné, jak by se mohlo zdát. Zachycují sice jen pár vedlejších a kraťoučkých příběhových linek, které v rámci celého seriálu, resp. jeho části o Nové Caprice (=cca polovina 3. série) nejsou nijak významné, ale dobře divákovi představuje atmosféru tyranie a nadvlády Cylonů. Díky tomu můžeme lépe pochopit motivaci postav v nadcházejících plnohodnotých dílech, kde už se řeší spíše jen odboj a ne tolik to, co k němu vedlo, tedy proč nefungovala spolupráce mezi lidmi a Cylony... Bohužel i tak musím přiznat, že nevidět těchto 25 minut není žádný hřích a jelikož The Resistance nemá ani tak dobrou atmosféru jako třeba Missing Pieces z Lostu, zůstanu nakonec přeci jen na třech... 7/10(7.9.2008)

 • JohnCZ
  ****

  Slušná příprava na rapidní změnu v seriálu po strhujícím finále druhé série. Viditelně se jedná spíše o "navnazovák" na další sérii a děj těchto epizod nebude pro seriál nejspíše zas tolik podstatný. Rozhodně bych ho však nenazval zbytečným, ba naopak. Pro fandu, který hltá jakýkoli doplňující a rozšiřující materiál k seriálu, takřka nutnost.(12.7.2013)

 • Djkoma
  **

  "Zbytečné". Bez těchto krátkých webepizode, které jsou(byly) pro skalní fanoušky jen malým dárečkem na čekání na novou sezonu, by byl svět stejně krásný. Díly nepřinášejí skoro nic nového, krom jedné či dvou dějových linií, které jsou krátké a rychle vyřešené se dozvíme jen o motivaci a tím celý účel Resistance končí.(31.12.2007)

 • M.a.t.t.
  ***

  Séria krátkych webepizód zachytávajúcich obdobie na Novej Caprice, bez ktorých by sa síce seriál pokojne obišiel ale svet nebude o nič o horším miestom, ak im venujete chvíľku svojho času. A možno sa vďaka nim budete v začiatkoch tretej série orientovať o niečo plynulejšie.(28.12.2007)

 • Hrabka
  **

  Zbytečné, nudné a otravně krátké. Pro fanoušky BSG ovšem povinná dávka webepizod.(17.11.2009)

 • - Jelikož se natáčelo v pauze mezi dvěmi sériemi, bylo většina hlavních herců mimo a proto se zde neobjevují. Proto jen Tigh(Michael Hogan), Cally(Nicki Clyne) a Tyrol(Aaron Douglas) se zde objevují. Všichni totiž žijí ve Vancouveru a tudíž byli poblíž pro natáčení. (Redswif)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace