Manželství s mafií

• slovenský

Manželstvo s mafiou

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 1988, 103 min

Rozpočet $10miliónovTržby USA $21,486,757Tržby Celosvetovo $22,200,000║ nehorázne suchopárna záležitosť /20%/(21.11.2009)

• Enšpígl

Ještě než se Jonathan zakousnul do superfilmařiny stihnul porodit pár průměráků. Film vyníkaá především fakte, že i když se jedná o čistý průměr krásná Michelle v něm předvádí silný nadprůměr. Příběh má několik zábavnějších momentů, pár scén nám zase připomene že máme tu čest s mafiánkou, ale jinak je to klasickej filmovej šumák, zašumí a po chvilce vyšumí.(25.10.2014)

Vcelku průměrný film, s nadprůměrnou Michelle Pfeifferovou. Moc komiky tady nezažijete, ale naštěstí všechno vytrhne pohled na mladou Michelle. Taky se tady ukáže Nancy Travisová, a pak už pro mě stojí za zmínku jen Mercedes Ruehlová. Takže kdo nemá rád osmdesátkový filmy moc se nepobaví, ale zase tenhle film nijak neublíží a dokoukat se dá bez problémů.(6.11.2017)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Herec VR - Dean Stockwell(9.4.2004)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $21,486,757(22.1.2007)