Růžový panter 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

• Falko

Jednotka ako tak usla, aj ked ani ta nebola neviem ako dobra. Netusil som, kolko znamych hviezd sa objavi v tejto casti, preto ma prekvapil Jeremy Irons o to viac, jak blby tento film je. Cim je Inspektor Clouseau blbsi, tym blbsi je film, co sa neda povedat o komediach s Peterom Sellersom, ktore som v detstve zboznoval a to nemam nic proti Stevovi Martinovi. Obcas som sa pousmial na niektorich scenach alebo dialogoch, inac je to velmi slabunke. Nerozosmial ma ani Alfred Molina obleceny za baletku v ruzovych satach, proste ten humor mi nesadol a to mam blaznive komedie rad. ________ Steve Martin - (Jacques Clouseau) +++ Jean Reno - (Gilbert Ponton) +++ Emily Mortimer - (Nicole Durant) +++ Andy Garcia - (Vicenzo Brancaleone) +++ Alfred Molina - (Randall Pepperidge) +++ John Cleese - (Charles Dreyfus) +++ Lily Tomlin - (Yvette Berenger) +++ Jeremy Irons - (Alonso Avellaneda) +++(6.6.2011)

• ivishka

Proboha to snad není pravda... Nikdy mi Steve Martin ani moc nevadil, ale když jsem asi po pátý viděla tento film(díky rubrice "megafilmy" na televize *ovna) tak mi začal lézt krkem.. Nebaví mě neskutečné překoty se slovy u který se mám tedy asi hrozně smát, ale já se bohužel propadám studem i za ty herce co se musí pitvořit. Nejen ty překoty ale vlastně všechno a jediné co je na tomto filmu zajímavé je znělka, kterou zpíváme s naším komorním sborem toť vše.(16.1.2013)

• F.man

Sakra to byl nápad. Byl jsem PŘINUCEN se podívat v jeden den na smrtící dvojici novodobých Růžových panterů. Zatímco jednička šla přežít v relativní pohodě, ve dvojce jsem chtěl člověka co s tímhle nápadem přišel rituálné obětovat Peterovi Sellersovi. Ať mi nikdo ze zdejších netvrdí, že druhý díl je lepší. Jistě i tady jsou hodně dobré momenty, ale jako celek vyznívá Růžový panter 2 jako trapná ždímačka. Co z toho, že se třikrát zasměju když scénárista psal zbytek filmu pod jakousi infantiní drogou. Nebrat a vzít radši jedničku. I když radši nebrat ani tu a podívat se na starší a mnohonásobě lepší klasiku. Let me bring you up to speed... We know nothing. You are now up to speed.(30.5.2009)

• campix

Druhý díl dále posouvá hranici nevkusu zavedenou prvním dílem a Jacuese Clouseau se nám přesouvá z USA do Evropy. Film plný hloupých vtipů, tragického českého dabingu a překvapivě také známých hereckých person. Opravdu nevím jestli mají pánové Martin, Reno, Garcia nebo třeba Cleese zapotřebí. Dokonce bych řekl, že nová série inspirovaná legendární původní sérií jí dělá více než ostudu. Doufám, že dalšího dobrodružství světoznámého detektiva se již nedočkáme.(16.1.2013)

• Martin741

Reziser Harald Zwart /Zacalo to jedne Zhave Noci/ natocil bohuzial len podpriemerny film, ktory u mna stale zaostava za vybornym The Red Panther z roku 1963. Hoci Steve Martin /Planes, Trains, Automobiles, Maly Kramek Hruz/ je schopny a podla mna nadpriemerny komik, tu sa sekol s tymto filmom a sliapol trochu vedla. 30 %(24.1.2015)

• - Steve Martin přijal bez rozmýšlení roli i v tomto pokračování, protože miluje postavu Clouseaua a nechtěl si nechat ujít příležitost zopakovat si komedii, ve které hraje velkou roli mimika. (HappySmile)

• - V některých scénách Paříž zastoupil Boston a jeho okolí. (HappySmile)

• - Aishwarya Rai velmi ráda přijala roli Sonii Solandresové, protože vyrostla jak na filmech o Růžovém panterovi, tak na filmech Steva Martina. Také věděla, že si tento film určitě užijí rodiny a dobře se u toho zasmějí, hlavně neteř a synovec jejího manžela Abhisheka Bachchana. (HappySmile)