Růžový panter 2

The Pink Panther 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $35,922,978Tržby Celosvetovo $75,946,615Tržby za predaj DVD v USA $6,727,665 //počet predaných kusov 387,228║ Prvý diel bol ešte ako tak v znesiteľných medziach ale toto pokračovanie je jeden veľký prehmat, kde je samozrejmá snahe o zábavnosť ale v danom hereckom zložený a v pasívnom - prázdnom príbehu to proste nejde tak ako by malo. /25%/(26.1.2010)

• Fr

Ve světě se ztrácí artefakty. Skládá se dream team. Velitelem bude..… Již úvod, kdy se na place objeví sebepoškozující se J.Cleese a S.Martin dávající pokutu jasně ukáže, jakým směrem se bude humor ubírat. Že půjde o zábavu pro dospělé může věřit snad jen H.Zwart. Ovšem dítě mé se baví při titulcích, baví ho zkomolená mluva (která bohužel od časů Petera Sellerse ztratila notně na vtipu). Škoda jen pokusů o sexuální humor. To totiž děti nepobaví. Pro mne jeden z těch filmů, které shlédnu s maximální mírou sebeobětování. Ale co bych pro děti neudělal. Prostě film pro děti kolem 10ti let. A já raději podrobněji nehodnotím.(15.9.2009)

• Phobia

A to bylo vtipné, jo? Aha... tak haha... Vydržela jsem ten destilát trapnosti s nejvyšším úsilím jen v průběhu večeře a přemýšlela, jestli radši nepřepnout na nějakou zasranou "Pojišťovnu neštěstí", "Ordinaci v růžové prdeli" nebo podobnou telehovnelu. Fakt nevím, jestli byl ten lovecký salám tak hnusný už z výroby, nebo mi zhořknul na jazyku při sledování mdlé taškařice slavného jména, která snad může potěšit jen duchem nejprostější případy ve cvokhauzech. A to nejsem fanoušek jiných výtvorů s tímto názvem, neadoruju předchozí filmy, ale tohle byl skutečně "humor" nejprimitivnějšího ražení, homo habilis by u toho s nadšeným hýkáním mlátil prackama o zem v pravěké imitaci "standing ovations". 20% za obsazení (tím nemyslím Stevea Martina), i když se některým hercům opravdu divím, že do toho lejna dobrovolně šlápli.(17.1.2013)

Rozhodně lepší než jednička, která mě až tak nenadchla. Tady jsem se ale musela opravdu celou dobu smát. Steve Martin opět hraje blbečka (tahle role to ovšem vyžaduje), Jean Reno je roztomilý, John Cleese dokáže dělat neuvěřitelné grimasy jen pomocí očí a překvapilo mě tak silné herecké složení - kromě již vyjmenovaných i Andy Garcia, Alfred Molina, Aishwarya Rai nebo Jeremy Irons. Nabyto skvělými hláškami a rozhodně nesmím zapomenout pochválit české titulky (kino verze) - ten kdo je překládal ten film dovedl k dokonalosti, opravdu si s těmi slovy, co Clouseau komolí, skvěle pohrál a připravil tak divákům skvělý zážitek!(16.4.2009)

O něco málo povedenější než první díl. Vtipy zůstavají stejné, Clouseau neustále pomotává písmenka až to časem začne lézt na nervy. I přes tyhle nedostatky se u pantera zasmějete od srdce. A o to přece v komedii jde. Nečekejte žádný nadupaný scénař a skvělé herecké výkony. Na tohle tady máme jiné filmy.(26.2.2009)

• - Jean Reno přijal nabídku zopakovat si svou roli díky dobré zkušenosti s prací na předchozím dílu, kamarádství se Stevem Martinem, radostí spolupracovat opět s Alfredem Molinou po tom, co si spolu zahráli v Šifře mistra Leonarda a díky potěšení, které mu činí pracovat mezi Pařížem a Bostonem. (HappySmile)

• - Režisér předchozího dílu Shawn Levy se rozhodl opustit režisérskou stoličku a sám usedl na místo výkonného producenta. (HappySmile)

• - Snímek se umístil na 31. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)