Růžový panter 2

The Pink Panther 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

Hmm co na to říct. Komu se nelíbila jednička, tak se mu nebude líbit ani dvojka. A komu se jednička líbila, tak se mu ta dvojka taky asi moc líbit nebude. Nevím čím to je, ale jedničku jsem si opravdu užil maximálně. Pořád se dokážu n ni podívat znova a znova a pořád se dokážu smát. Ale tahle dvojka ... zřejmě si ji znova nepustím ...(9.4.2009)

• bourec

První Růžový panter se Stevem Martinem nebyl vůbec povedenej a bohužel i dvojka padá spíš do podprůměru.Peter Sellers byl v týhle roli geniální,Steve ale přehrává,pitomě se pitvoří a když k tomu přidáme českej dabing,je to hrůza.Film sám o sobě nefunguje,kromě dvou scén ani gagy nejsou nijak povedený a originální a jediný plus je,že film je krátkej.Dám 30% a Růžovýho partnera nechci ani koukat.(26.9.2009)

• SallyZen

Tenhle humor mi vážně problém nedělá, akorát Reno mohl dostat více prostoru. Martin je dobrej Clouseau a normálně bych dal dvě hvězdy, ale ten konec byl docela dost zábavnej. Jinak je to samozřejmě ujetá komedie, kterou stačí vidět jednou. 60% EDIT: Po shlédnutí starých Růžových Panterů snižuju o hvězdu. Zde vyprchává dost příběh a je tu až moc snaha napodobit staré Pantery. 40%(3.12.2011)

• predators

Vrhnout se na druhý díl po skoro totálním neúspěchu dílu prvního, to chce slušnou dávku odvahy. Nebudu se opakovat, platí zde to samé, co před lety. To, že herecké výkony jsou na samém dnu...hereckých výkonů :-), to bych ještě pochopil. Ale, proč Clouseau mluví jak dement, to nepochopím... 10%(13.6.2009)

Rozhodně lepší než jednička, která mě až tak nenadchla. Tady jsem se ale musela opravdu celou dobu smát. Steve Martin opět hraje blbečka (tahle role to ovšem vyžaduje), Jean Reno je roztomilý, John Cleese dokáže dělat neuvěřitelné grimasy jen pomocí očí a překvapilo mě tak silné herecké složení - kromě již vyjmenovaných i Andy Garcia, Alfred Molina, Aishwarya Rai nebo Jeremy Irons. Nabyto skvělými hláškami a rozhodně nesmím zapomenout pochválit české titulky (kino verze) - ten kdo je překládal ten film dovedl k dokonalosti, opravdu si s těmi slovy, co Clouseau komolí, skvěle pohrál a připravil tak divákům skvělý zážitek!(16.4.2009)

• - Režisér předchozího dílu Shawn Levy se rozhodl opustit režisérskou stoličku a sám usedl na místo výkonného producenta. (HappySmile)

• - Keď príde Clouseau po krádeži diamantu na miesto činu, zvalí všetky tyčky s červeným špagátom. V nasledujúcom zábere však jedna tyčka stojí pred ostatnými vyšetrovateľmi. No keď sa ide Clouseau zoznámiť s Andy Garciom, tyčka tam už nie je. (Johnny.ARN)

• - Aishwarya Rai velmi ráda přijala roli Sonii Solandresové, protože vyrostla jak na filmech o Růžovém panterovi, tak na filmech Steva Martina. Také věděla, že si tento film určitě užijí rodiny a dobře se u toho zasmějí, hlavně neteř a synovec jejího manžela Abhisheka Bachchana. (HappySmile)