Růžový panter 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

• F.man

Sakra to byl nápad. Byl jsem PŘINUCEN se podívat v jeden den na smrtící dvojici novodobých Růžových panterů. Zatímco jednička šla přežít v relativní pohodě, ve dvojce jsem chtěl člověka co s tímhle nápadem přišel rituálné obětovat Peterovi Sellersovi. Ať mi nikdo ze zdejších netvrdí, že druhý díl je lepší. Jistě i tady jsou hodně dobré momenty, ale jako celek vyznívá Růžový panter 2 jako trapná ždímačka. Co z toho, že se třikrát zasměju když scénárista psal zbytek filmu pod jakousi infantiní drogou. Nebrat a vzít radši jedničku. I když radši nebrat ani tu a podívat se na starší a mnohonásobě lepší klasiku. Let me bring you up to speed... We know nothing. You are now up to speed.(30.5.2009)

3,5*/5...Niekedy sa udejú zvláštne veci, keď sa spojí viacero aspektov a alchemicky sa zmiešajú do toho správeneho prostredia, správneho času a správnej nálady...A práve takúto alchýmiu človek potrebuje mať pri PP2...Za normálnych okolností by som asi taký štedrý nebol, ale čuduj sa svete, mne to prišlo celé veľmi fajn, samozrejme v rámci možností. Steve Martin mi nevadil (čudné!), trapné momenty som prešiel bez frflania a dokonca som sa pobavil, v pár miestach dokonca dumal na nesmiernou originalitou tvorcov..Do toho jednoznačne pomohli známe ksichty, ktoré to celé ešte osviežili...A keby nič nepomohlo tak ešte je tu "celkom pekná" Aishwarya Rai:))) Určite lepšie ako jednotka a celkovo môžem povedať, že v rámci žánru "no-brain" zábavky som bol spokojný ...(8.6.2009)

• Gilmour93

Gratuluji, Steve! Dokázal jsi u Clouseaua, popleteného inspektora s průměrnou inteligencí a sklony k nemotornosti, přeskočit levely slabě podprůměrné inteligence i nižšího stupně slabomyslnosti a rovnou jsi přešel k debilitě! Dovol, abych ti řečí tvého kmene sdělil, že jsi knipl, cement a čumák.. Teatrální trapnost, jenž mi krom zívání zanechala dva drobné otazníky. Proč se to vůbec zaštiťuje značkou Pink Panther, když se šlo sérií B.Edwardse jen volně inspirovat a použít například titul: „Případy inspektora Idioma“? A hlavně, kolik voucherů do luxusních pařížských bordelů dostal ten hvězdný herecký ansámbl, že byl nápomocen tomuto zvěrstvu?(17.1.2013)

• predators

Vrhnout se na druhý díl po skoro totálním neúspěchu dílu prvního, to chce slušnou dávku odvahy. Nebudu se opakovat, platí zde to samé, co před lety. To, že herecké výkony jsou na samém dnu...hereckých výkonů :-), to bych ještě pochopil. Ale, proč Clouseau mluví jak dement, to nepochopím... 10%(13.6.2009)

• st.jim

Je to škoda, Steve Martin se opět snažil ze sebe udělat idiota a je nutno podotknout, že se mu to znovu podařilo. Bohužel je to spolu s překvapivě štědrým hereckým obsazením asi všechno, co může "dvojka" nabídnout. Klasická vykrádačka filmu Johnny English a Růžového pantera jedničky Vám záchvaty smíchu nepřinesou. Určitě jsem se zasmál, to bych lhal, kdybych řekl, že ne. Každopádně žádná velkolepá podívaná to rozhodně není.(22.8.2009)

• - Tvůrci se rozhodli ukázat ve filmu pohlednicovou verzi Paříže a inspirovali se tak filmy jako Madeline, Červený balónek nebo Ratatouille. Film jako takový se odehrává v moderní, mírně anachronické Paříži. (HappySmile)

• - Kromě Jeana Rena ve filmu hrají další dva slavní Francouzi - herečka Judith Godrèche si zde střihla malou roličku a Millikena hraje Johnny Hallyday, velmi slavný pop-rockový zpěvák a příležitostný herec. (HappySmile)

• - Ve scéně kdy se setkává postava Steva Martina s postavou Andyho Garcii, tak Martin poplete jméno Garciovy postavy a nazve ji Corleone. Corleone je jméno mafiánské rodiny ze série Kmotr. Andy Garcia hraje ve 3. díle této série. (Michal1702)