• horacko

Zo začiatku úbohý pokus zaujať veľkým množstvom vulgarity a erotických scén, neskôr to vyzeralo, že by sa mi to mohlo aj celkom páčiť. No čo ma vážne dorazilo bol ten hlúpy koniec, keď sa niekto rozbehne k odistenému granátu a pred výbuchom si pred ním ešte zastane, tak sorry ale to mi príde vážne veľmi hlúpe. Čo touto hlúpou smrťou chceli tvorcovia dokázať vážne netuším. Určite sa jej smrť dala spracovať lepšie a hodnotnejšie. Film to nebol až tak zlý, no konečný výsledok mohol byť o mnoho lepší.(14.4.2009)

,,MÔŽEM ŤA CHYTIŤ ZA VTÁKA?" ,,TU?" ,,A ČO SI SI HO NECHAL V AUTE?" __ Sám neviem aké stanovisko mám k filmu vlastne zaujať; vydám sa však radšej ,,zlatou" strednou cestou čím vlastne trocha prilepším. Námet je síce (dá sa povedať) ošúchaný, no beztak so silným potenciálom, no rovnako silno je aj režisérsky spackaný. A celkom solídny scenár mohol predsa len niektoré deje buď zlikvidovať alebo rozpracovať lepšie. Krónerovi a Pauhofovej skrátka trvá ich zbližovanie až sakramentsky dlho (celú filmovú hodinu v 103 minútovom filme), potom zrazu začnú spolu tak rýchlo fungovať až sa človek nestačí čudovať a navyše ,,dobrácky Janko" mi do úlohy takého záletníka priveľmi nesedel a duplom v milostných scénach. Niektoré postavy sú vlastne zbytočné (Janžurová...) a jasným prešľapom je rozhodne línia utečenky z Arménska, ktorej jediné opodstatnenie správne vystihol užívateľ Flego. Núti aj mňa podotknúľ, že Rózsov soundtrack je absolútne otrasný, vydaril sa akurát v mrazivej scéne z vernisáže. Inak punkerka Tánička je v tomto filme naozaj prekrásna a okrem toho podáva aj najlepší výkon zo všetkých zúčastnených. Fotka na VŠVU sa však študuje v ateliéri na Drotárskej ceste a nie na Hviezdoslavovom námestí, ako je to tu ukázané. Zvláštny prešľap. (635. hodnotenie)(20.8.2010)

Konečne.....konečne som sa dočkal pozeratelného slovenského filmu (v novodobej historii). V prvej polhodinke som mal síce problém zvyknúť si na trošku divoký strih a v závere mi prišla scéna s granátom máličko infantilná, ale inak to bola paráda. Film spestrený skvelými hláškami a jemne humornými - úsmevnými scénkami....vhodne a vtipne doplnenou ( a skvelou ) Janžurovou. Oči sa mohli kochať nádherným obsadením nežnejšieho pohlavia v podobe Pauhofovej a Pollertovej-Trojanovej, ktorým sekundovali Mórová s Halčákovou. A nesmiem opomenúť ani Janka Krónera, ktorého som síce doteraz vnímal viac v rolách vtipnejších (v TV), ale v tomto snímku som nemal žiaden problém v žiť sa do jeho postavy vo filme a to aj napriek tomu, že ide o postavu ktorá je "v polčase rozpadu"....ale takých je tam viac....(8.3.2009)

• anderson

Rád to opäť zopakujem a aj keď mám TÁŇU rád, poviem to vulgárne: Slovenská kinematografia je v hajzli a nezachráni to ani TÁNINA sexi riť(ka). :-) (smiech cez slzy) A absolútne súhlasím s užívateľom -Mates-. A prisahám Vám, že ak na Slovensku raz vznikne nejaký zmysluplný hraný film, pošlem jeho tvorcovi blahoprajný telegram a zadarmo mu budem robiť reklamu. (5.2.2009)(5.2.2009)

• Malarkey

To sem teda čuměl jak na drát, když jsem viděl tenhle film. Co to proboha bylo za sračku jsem ale blíže identifikovat nedokázal. Hudba strašná až příšerná do odpadu jdoucí. Film o sexu, o vině i nevině. Poločas...Ale že bych v tom viděl nějaký ty poločasy, to teda nehrozilo...kdyby alespoň mezi fotbalem, ale to už vůbec ne. No měl jsem co dělat. Tohle byl fakt DEFCON druhýho stupně.(28.10.2009)