Reklama

Reklama

Nová filmová verze slavného King Konga v sobě mísí prvky zábavy, napětí a dobrodružství. Letadlo spadne do neobydlené oblasti Amazonie a ti, co pád přežili, se musí spojit, aby čelili útokům domorodých kmenů. Ale na ostrově nejsou kmeny to jediné, co je bude ohrožovat. Tropický prales totiž hostí také obří pavouky, smrtelně nebezpečné štíry a především pořádně naštvaného a krvelačného King Konga. Jak z ostrova zmizet? Dá se každému důvěřovat? Boj o život začíná! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Asylumácká odpověd na King kong, je děsně ale opravdu děsně špatná. Ale jelikož jsem věděl s čím mám tu čest tak jsem se nějak moc nenudil. Film je o tom jak spadne letadlo, a cestující pak cestují po ostrově, tu tam potkají domorodý kmen, poté zas hned obří pavouky či štíry. Právě kvůli těmto obludám jsem to scháněl, škoda že pavouci měly skoro nejmenší prostor, byly poměrně pěkný. Proč SKORO nejmenší? Inu nejmenší prostor tu měla samotná opice, která tu byla fakt jen na pár minut, naneštěstí to byla ale pěkná svině a neměla zájem o blondýny. Efekty byly vskutku děsné ač šlo o cokoliv vypadaly jak dětská malůvka. Ale poměrně mě překvapily herci ne moc jak hrají ale že se tu sešel Boxleither, Railsback a Asylumácký dvorní herec Ghilles, právě Ghilles mě poměrně překvapil(je to celkem sympatický chlapík a nehraje vyloženě špatně, má ale zapořebý hrát v takových shitech?). Film nemohu doporučit nikomu jinému než člověku kdo hledá špatné filmy nebo je fanouškem Asylum studia. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Arthur Conan Doyle se musel doslova obracet v hrobě, když se společnost Asylum rozhodla zareagovat na King Konga Petera Jacksona, natočením dalšího brakového kousku, který se snad nedá označit ani za „céčkovou“ záležitost. Leigh Scott rozhodně nepatří mezi uznávané režiséry a většina jeho filmů skončila v „odpadních stokách“. A ani tentokrát tomu nebylo jinak. Předem chci všechny varovat, že od tohoto filmu opravdu nic dobrého nečekejte, jinak budete velmi zklamáni! Jistě však existují i takoví nadšenci (milovníci braků) jako já, kteří si prostě podobnou zábavu nemůžou nechat ujít. Hledat největší slabinu filmu je vážně hrozně těžké, protože zkritizovat se dá skoro všechno. Od slabých hereckých výkonů (přestože se zde objevilo několik známějších tváří: Boxleitner, Amanda Ward, Rhett Giles, Steve Railsback), nezajímavých postav což byl velký problém, protože většina děje se točí převážně kolem chození lidí po ostrově, přes špatná digitální monstra až po trapně namaskované domorodce. 20% ()

Reklama

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Opravdu další zajimavý šit od Asylum tentokrát o obří vopici ktera se na začátku mihne učinkem a nakonci je tam jen na pět minut navíc efekty OPĚT jak kdyby tu vopici tam někdo přikreslil fixou. Film o trosečnících co jdou, jdou, hele obří pavouk, jdou, jdou, hele zabijácký větve, jdou, hele obří vopice...mimochodem se u toho všichni xichtěj jak kdyby to viděly každý den a jedna ženská furt něco s fotákem a nakej dědek s kufrem kterej vypadal jak Topolánek a buh vi co jestě.. je to proste kokotina..ani nevim co to mělo parodovat jestli king konga nebo lost.. celý film je jedno velký lost..brain lost. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Uf, to byl zase výkvět. O trochu starší Asylumovka, ovšem typicky děsuplná. Příběh jako takový měl těžce průměrný, až podprůměrný základ. Dobře, ostrov, kde ztroskotávají letadla, dejme tomu. Z hrdinů obecně bych našel jen pár výraznějších charakterů, jako byl třeba drsný agent, či pohledná barmanka, na kterou se dobře koukalo. Zbytek splýval a ztrácel se, či šel ruku v ruce s hloupým zbytkem (jako ženská, která nedá foťák z ruky). Byl jsem zvědav zejména na „domorodce“, kteří jsou zde v komentářích chváleni, ale nakonec musím říct, že lacině pomalovaní lidé neexotického vzhledu stáli docela dost za prd. Docela dobrý nápad byl krmení draků za účelem udržení si opičáka „od těla“. Nic nebylo i přesto pořádně vysvětleno, vše se prostě dělo, většinu času byli všichni schopni akorát blbě civět a z toho nejhlavnějšího, tedy třeba souboje obřího opičáka s draky, bylo ukázáno naprosté minimum, navíc v hnusném, CGI zpracování. Celkově vzato na filmu není nic opravdu dobrého, vtipného, ani zábavného. Navzdory tomu nemohu říct, že by se jednalo od tohoto studia o to nejhorší. Jen dost hrozné, abych se o procento vyhnul odpadu. 15% ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Chlapcom od Asylumu asi už pomaly dochádzajú nápady. Marketingovo však na to išli dobre. Na obale veľký opičiak akoby sám volal ja som väčší než Jacksonov King Kong. Horšie to už bolo so samotným filmom. Typické prerastené či legendárne pokémony ľudí samozrejme lovili, ale dostali tak malý a tak nevýrazný priestor, že si ich divák nemal šancu ani do sýtosti užiť. Dokonca aj samotný opičiak sa na scénu dostane v záverečnom miš-maši, a aj to len v troch záberoch. Celý film je vlastne putovanie partie po pralese. Kecy, chôdza a minimum akcie však z filmu spravili len nudnú frašku niekdajších MEGAlegiend. Toto od kultu prešlo asi o "kilometer, docela ďaleko". Absolútne nikto, dokonca ani ten najvernejši Asylumák sa nemá šancu baviť úvodných 70 minúť. Posledná zhutnená echtBÉ 10-minútovka film nemá šancu spasiť. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama