poster

Král ztraceného světa

 • USA

  King of the Lost World

Akční / Dobrodružný / Horor

USA, 2005, 80 min

 • Ryuuhei
  *

  Uf, to byl zase výkvět. O trochu starší Asylumovka, ovšem typicky děsuplná. Příběh jako takový měl těžce průměrný, až podprůměrný základ. Dobře, ostrov, kde ztroskotávají letadla, dejme tomu. Z hrdinů obecně bych našel jen pár výraznějších charakterů, jako byl třeba drsný agent, či pohledná barmanka, na kterou se dobře koukalo. Zbytek splýval a ztrácel se, či šel ruku v ruce s hloupým zbytkem (jako ženská, která nedá foťák z ruky). Byl jsem zvědav zejména na „domorodce“, kteří jsou zde v komentářích chváleni, ale nakonec musím říct, že lacině pomalovaní lidé neexotického vzhledu stáli docela dost za prd. Docela dobrý nápad byl krmení draků za účelem udržení si opičáka „od těla“. Nic nebylo i přesto pořádně vysvětleno, vše se prostě dělo, většinu času byli všichni schopni akorát blbě civět a z toho nejhlavnějšího, tedy třeba souboje obřího opičáka s draky, bylo ukázáno naprosté minimum, navíc v hnusném, CGI zpracování. Celkově vzato na filmu není nic opravdu dobrého, vtipného, ani zábavného. Navzdory tomu nemohu říct, že by se jednalo od tohoto studia o to nejhorší. Jen dost hrozné, abych se o procento vyhnul odpadu. 15%(22.6.2017)

 • SOLOM.
  *

  Arthur Conan Doyle se musel doslova obracet v hrobě, když se společnost Asylum rozhodla zareagovat na King Konga Petera Jacksona, natočením dalšího brakového kousku, který se snad nedá označit ani za „céčkovou“ záležitost. Leigh Scott rozhodně nepatří mezi uznávané režiséry a většina jeho filmů skončila v „odpadních stokách“. A ani tentokrát tomu nebylo jinak. Předem chci všechny varovat, že od tohoto filmu opravdu nic dobrého nečekejte, jinak budete velmi zklamáni! Jistě však existují i takoví nadšenci (milovníci braků) jako já, kteří si prostě podobnou zábavu nemůžou nechat ujít. Hledat největší slabinu filmu je vážně hrozně těžké, protože zkritizovat se dá skoro všechno. Od slabých hereckých výkonů (přestože se zde objevilo několik známějších tváří: Boxleitner, Amanda Ward, Rhett Giles, Steve Railsback), nezajímavých postav což byl velký problém, protože většina děje se točí převážně kolem chození lidí po ostrově, přes špatná digitální monstra až po trapně namaskované domorodce. 20%(1.9.2015)

 • t.mon
  ****

  Takže... King of the Lost World je narozdíl od jiných Asylumovek, Syfy apod. dobrý film. Ano, je levný, ano, je amatérský, ano, je to špatné, ale teď tohle všechno hoďte za hlavu a soustřeďte se jenom na zábavu. U mě to funguje(Fungovalo to i u 100 milllion BC), a u vás? A teď já: Já mám studio TAHE rád a nikdo to nezmění(lepší dílka Mega Shark vs. Giant Octopus, 100 Million BC). A na KotLW jsem se těšil opravdu hodně, a už už jsem k tomu chtěl začít dělat titulky, ale pak jsem na zadní stránce DVD od ŘV MS vs. Crocosaurus uviděl, že za měsíc to vyjde, a tak nelituju, že jsem to kilo vyhodil. KotLW je Asylum, a nic se na tom nezmění. Byla škoda toho, že opice se zde objevila jen na minutu, ale jinak štíři, pavouci, masožravý rostliny i domorodci atd. ušli. Hlavně domorodci byly svině(ten rituál jsem si málem spletl se znásilněním(asi proto je to NC-17(u nás))). Ale kreatury byly jinak vynikající a já se dobře bavil. Jen mě trošku mrzí, že Kong nebyl líp udělanej. Ale co se dá od Asylumu čekat, no. 85%.(14.9.2011)

 • Campbell
  **

  Asylumácká odpověd na King kong, je děsně ale opravdu děsně špatná. Ale jelikož jsem věděl s čím mám tu čest tak jsem se nějak moc nenudil. Film je o tom jak spadne letadlo, a cestující pak cestují po ostrově, tu tam potkají domorodý kmen, poté zas hned obří pavouky či štíry. Právě kvůli těmto obludám jsem to scháněl, škoda že pavouci měly skoro nejmenší prostor, byly poměrně pěkný. Proč SKORO nejmenší? Inu nejmenší prostor tu měla samotná opice, která tu byla fakt jen na pár minut, naneštěstí to byla ale pěkná svině a neměla zájem o blondýny. Efekty byly vskutku děsné ač šlo o cokoliv vypadaly jak dětská malůvka. Ale poměrně mě překvapily herci ne moc jak hrají ale že se tu sešel Boxleither, Railsback a Asylumácký dvorní herec Ghilles, právě Ghilles mě poměrně překvapil(je to celkem sympatický chlapík a nehraje vyloženě špatně, má ale zapořebý hrát v takových shitech?). Film nemohu doporučit nikomu jinému než člověku kdo hledá špatné filmy nebo je fanouškem Asylum studia.(19.3.2010)

 • DinoRaptor
  ****

  Nápad zajímavý ale nemyslím si že by to mělo něco společného z king kongem kromě té obří gorily. Nejvíc se mi pochopitlně líbile scény s těmi kreaturami (pavouci, štíři, draci a samotným opem) škoda jen že byly většinou krátké a ve většině filmu bylo jen to jak výprava jenom bloudí džunglí sem tam od jednoho letadla ke druhému.(25.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace