Král ztraceného světa

King of the Lost World

Akční / Dobrodružný / Horor

USA, 2005, 80 min

• Hapretor

Od Asylumu jistota. Píčovina na entou. Ale aspoň tam vždy seženou pohledný ženský. Dějově i provedením hrůza, ale ono to pobaví a volný čas pomůže zabít - doslova. Účel to tedy splní. Ve své blbosti dělá Asylum docela slušné počiny na zaplácnutí nudy. Někdy z nouze se hodí. Jen by mě zajímalo, kde na to berou prachy. Vždyť to musí být totálně prodělečné. Ale natáčení musí být vždy sranda.(23.7.2016)

• Campbell

Asylumácká odpověd na King kong, je děsně ale opravdu děsně špatná. Ale jelikož jsem věděl s čím mám tu čest tak jsem se nějak moc nenudil. Film je o tom jak spadne letadlo, a cestující pak cestují po ostrově, tu tam potkají domorodý kmen, poté zas hned obří pavouky či štíry. Právě kvůli těmto obludám jsem to scháněl, škoda že pavouci měly skoro nejmenší prostor, byly poměrně pěkný. Proč SKORO nejmenší? Inu nejmenší prostor tu měla samotná opice, která tu byla fakt jen na pár minut, naneštěstí to byla ale pěkná svině a neměla zájem o blondýny. Efekty byly vskutku děsné ač šlo o cokoliv vypadaly jak dětská malůvka. Ale poměrně mě překvapily herci ne moc jak hrají ale že se tu sešel Boxleither, Railsback a Asylumácký dvorní herec Ghilles, právě Ghilles mě poměrně překvapil(je to celkem sympatický chlapík a nehraje vyloženě špatně, má ale zapořebý hrát v takových shitech?). Film nemohu doporučit nikomu jinému než člověku kdo hledá špatné filmy nebo je fanouškem Asylum studia.(19.3.2010)

Trosečníci celý film jenom chodí džunglí, chodí a zase chodí. Občas narazí na něco překvapivého. Jednou je to obří pavouk, pak obří had a obří škorpioni. Jenže oboje se ve filmu objeví tak na jednu vteřinu. Potom najdou v tmavé jeskyni hlavu mrtvého dinosaura. A všude po ostrově nachází stará havarovaná letadla. Až téměř v samotném závěru jsou přepadeni místním kmenem kanibalů, mimojiné bílé pleti, zato velice dost pošahaných. A až v úplném závěru, osm minut před koncem se objeví to hlavní, kvůli čemu se chceme podívat na tento film, King Kong. Tady ale nesvádí boje s tyranosaurem či letadly na Manhattanu, ale s pohádkovými draky. No je to strašná blbost, kde se spíše čeká, co ještě bude dál. A triky jsou doslova příšerné. Na druhou stranu nuda to také není. Přesto nejlépe z celého filmu dopadl samotný poster. [200. hodnocení, 23. komentář, 22%](14.9.2019)

• Z0oMb3E

Chlapcom od Asylumu asi už pomaly dochádzajú nápady. Marketingovo však na to išli dobre. Na obale veľký opičiak akoby sám volal ja som väčší než Jacksonov King Kong. Horšie to už bolo so samotným filmom. Typické prerastené či legendárne pokémony ľudí samozrejme lovili, ale dostali tak malý a tak nevýrazný priestor, že si ich divák nemal šancu ani do sýtosti užiť. Dokonca aj samotný opičiak sa na scénu dostane v záverečnom miš-maši, a aj to len v troch záberoch. Celý film je vlastne putovanie partie po pralese. Kecy, chôdza a minimum akcie však z filmu spravili len nudnú frašku niekdajších MEGAlegiend. Toto od kultu prešlo asi o "kilometer, docela ďaleko". Absolútne nikto, dokonca ani ten najvernejši Asylumák sa nemá šancu baviť úvodných 70 minúť. Posledná zhutnená echtBÉ 10-minútovka film nemá šancu spasiť.(29.2.2012)

• SeBig

Opravdu další zajimavý šit od Asylum tentokrát o obří vopici ktera se na začátku mihne učinkem a nakonci je tam jen na pět minut navíc efekty OPĚT jak kdyby tu vopici tam někdo přikreslil fixou. Film o trosečnících co jdou, jdou, hele obří pavouk, jdou, jdou, hele zabijácký větve, jdou, hele obří vopice...mimochodem se u toho všichni xichtěj jak kdyby to viděly každý den a jedna ženská furt něco s fotákem a nakej dědek s kufrem kterej vypadal jak Topolánek a buh vi co jestě.. je to proste kokotina..ani nevim co to mělo parodovat jestli king konga nebo lost.. celý film je jedno velký lost..brain lost.(2.11.2012)