Reklama

Reklama

Nová filmová verze slavného King Konga v sobě mísí prvky zábavy, napětí a dobrodružství. Letadlo spadne do neobydlené oblasti Amazonie a ti, co pád přežili, se musí spojit, aby čelili útokům domorodých kmenů. Ale na ostrově nejsou kmeny to jediné, co je bude ohrožovat. Tropický prales totiž hostí také obří pavouky, smrtelně nebezpečné štíry a především pořádně naštvaného a krvelačného King Konga. Jak z ostrova zmizet? Dá se každému důvěřovat? Boj o život začíná! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Asylumácká odpověd na King kong, je děsně ale opravdu děsně špatná. Ale jelikož jsem věděl s čím mám tu čest tak jsem se nějak moc nenudil. Film je o tom jak spadne letadlo, a cestující pak cestují po ostrově, tu tam potkají domorodý kmen, poté zas hned obří pavouky či štíry. Právě kvůli těmto obludám jsem to scháněl, škoda že pavouci měly skoro nejmenší prostor, byly poměrně pěkný. Proč SKORO nejmenší? Inu nejmenší prostor tu měla samotná opice, která tu byla fakt jen na pár minut, naneštěstí to byla ale pěkná svině a neměla zájem o blondýny. Efekty byly vskutku děsné ač šlo o cokoliv vypadaly jak dětská malůvka. Ale poměrně mě překvapily herci ne moc jak hrají ale že se tu sešel Boxleither, Railsback a Asylumácký dvorní herec Ghilles, právě Ghilles mě poměrně překvapil(je to celkem sympatický chlapík a nehraje vyloženě špatně, má ale zapořebý hrát v takových shitech?). Film nemohu doporučit nikomu jinému než člověku kdo hledá špatné filmy nebo je fanouškem Asylum studia. ()

sarkas21 

všechny recenze uživatele

Mě se to teda líbilo,jako ale na King Konga to nemá ani ˇn!!!!!Dávám 4 hvězdy jen kvůli tomu že se mi líbil děj jinak jednou se na to podívat jde ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Opravdu další zajimavý šit od Asylum tentokrát o obří vopici ktera se na začátku mihne učinkem a nakonci je tam jen na pět minut navíc efekty OPĚT jak kdyby tu vopici tam někdo přikreslil fixou. Film o trosečnících co jdou, jdou, hele obří pavouk, jdou, jdou, hele zabijácký větve, jdou, hele obří vopice...mimochodem se u toho všichni xichtěj jak kdyby to viděly každý den a jedna ženská furt něco s fotákem a nakej dědek s kufrem kterej vypadal jak Topolánek a buh vi co jestě.. je to proste kokotina..ani nevim co to mělo parodovat jestli king konga nebo lost.. celý film je jedno velký lost..brain lost. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Arthur Conan Doyle se musel doslova obracet v hrobě, když se společnost Asylum rozhodla zareagovat na King Konga Petera Jacksona, natočením dalšího brakového kousku, který se snad nedá označit ani za „céčkovou“ záležitost. Leigh Scott rozhodně nepatří mezi uznávané režiséry a většina jeho filmů skončila v „odpadních stokách“. A ani tentokrát tomu nebylo jinak. Předem chci všechny varovat, že od tohoto filmu opravdu nic dobrého nečekejte, jinak budete velmi zklamáni! Jistě však existují i takoví nadšenci (milovníci braků) jako já, kteří si prostě podobnou zábavu nemůžou nechat ujít. Hledat největší slabinu filmu je vážně hrozně těžké, protože zkritizovat se dá skoro všechno. Od slabých hereckých výkonů (přestože se zde objevilo několik známějších tváří: Boxleitner, Amanda Ward, Rhett Giles, Steve Railsback), nezajímavých postav což byl velký problém, protože většina děje se točí převážně kolem chození lidí po ostrově, přes špatná digitální monstra až po trapně namaskované domorodce. 20% ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Štúdio The Asylum sa teda nezaprie. Žiadna súdnosť, sebakritika. Proste jeden nudný, sterilný, vizuálne detinský zlepenec známych filmových príbehov. Jedna hviezda za ženské osadenstvo, pretože im to v tých rajcovných kraťasoch a utrhnutých sukničkách tak strašne seklo. ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Chlapcom od Asylumu asi už pomaly dochádzajú nápady. Marketingovo však na to išli dobre. Na obale veľký opičiak akoby sám volal ja som väčší než Jacksonov King Kong. Horšie to už bolo so samotným filmom. Typické prerastené či legendárne pokémony ľudí samozrejme lovili, ale dostali tak malý a tak nevýrazný priestor, že si ich divák nemal šancu ani do sýtosti užiť. Dokonca aj samotný opičiak sa na scénu dostane v záverečnom miš-maši, a aj to len v troch záberoch. Celý film je vlastne putovanie partie po pralese. Kecy, chôdza a minimum akcie však z filmu spravili len nudnú frašku niekdajších MEGAlegiend. Toto od kultu prešlo asi o "kilometer, docela ďaleko". Absolútne nikto, dokonca ani ten najvernejši Asylumák sa nemá šancu baviť úvodných 70 minúť. Posledná zhutnená echtBÉ 10-minútovka film nemá šancu spasiť. ()

FromHell odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum sa fakt nesere!Natáčajú jeden brak za druhým a zjavne im vôbec neprekáža,že sa tie filmy nedajú pozerať.Ako nechcem nikoho odsudzovať alebo uraziť,ale aký mentál môže dať takejto sračke štyri hviezdy ??? ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Uf, to byl zase výkvět. O trochu starší Asylumovka, ovšem typicky děsuplná. Příběh jako takový měl těžce průměrný, až podprůměrný základ. Dobře, ostrov, kde ztroskotávají letadla, dejme tomu. Z hrdinů obecně bych našel jen pár výraznějších charakterů, jako byl třeba drsný agent, či pohledná barmanka, na kterou se dobře koukalo. Zbytek splýval a ztrácel se, či šel ruku v ruce s hloupým zbytkem (jako ženská, která nedá foťák z ruky). Byl jsem zvědav zejména na „domorodce“, kteří jsou zde v komentářích chváleni, ale nakonec musím říct, že lacině pomalovaní lidé neexotického vzhledu stáli docela dost za prd. Docela dobrý nápad byl krmení draků za účelem udržení si opičáka „od těla“. Nic nebylo i přesto pořádně vysvětleno, vše se prostě dělo, většinu času byli všichni schopni akorát blbě civět a z toho nejhlavnějšího, tedy třeba souboje obřího opičáka s draky, bylo ukázáno naprosté minimum, navíc v hnusném, CGI zpracování. Celkově vzato na filmu není nic opravdu dobrého, vtipného, ani zábavného. Navzdory tomu nemohu říct, že by se jednalo od tohoto studia o to nejhorší. Jen dost hrozné, abych se o procento vyhnul odpadu. 15% ()

t.mon 

všechny recenze uživatele

Takže... King of the Lost World je narozdíl od jiných Asylumovek, Syfy apod. dobrý film. Ano, je levný, ano, je amatérský, ano, je to špatné, ale teď tohle všechno hoďte za hlavu a soustřeďte se jenom na zábavu. U mě to funguje(Fungovalo to i u 100 milllion BC), a u vás? A teď já: Já mám studio TAHE rád a nikdo to nezmění(lepší dílka Mega Shark vs. Giant Octopus, 100 Million BC). A na KotLW jsem se těšil opravdu hodně, a už už jsem k tomu chtěl začít dělat titulky, ale pak jsem na zadní stránce DVD od ŘV MS vs. Crocosaurus uviděl, že za měsíc to vyjde, a tak nelituju, že jsem to kilo vyhodil. KotLW je Asylum, a nic se na tom nezmění. Byla škoda toho, že opice se zde objevila jen na minutu, ale jinak štíři, pavouci, masožravý rostliny i domorodci atd. ušli. Hlavně domorodci byly svině(ten rituál jsem si málem spletl se znásilněním(asi proto je to NC-17(u nás))). Ale kreatury byly jinak vynikající a já se dobře bavil. Jen mě trošku mrzí, že Kong nebyl líp udělanej. Ale co se dá od Asylumu čekat, no. 85%. ()

Israha odpad!

všechny recenze uživatele

Tři vteřiny digitální šmouhy tvaru velkého pavouka, pár desítek vteřin digitálních šmouh ve tvaru rádobydraků, necelá minuta štírů jako z devadesátkové videohry a v součtu opět okolo minuty konstantně rozmazaného "King Konga". A pak jen bloumání po džungli tam a zpět, řečnění, řečnění a bloumání po džungli tam a zpět. Méně dobrodružný dobrodružný film jsem už dlouho neviděl. Je to Asylum, takže jsem se asi třikrát zasmál u "so bad it's good momentů" (larvální terapie, souboj s noži, exploze bomby - a speciálně ta první scéna je ultimátní nářez, když při hlášce "larvy vyžerou mrtvou tkáň a ránu sterilizují" nacpe týpek borce do díry v noze hroudu bahna s červy :D), ale zbytek je křeč o maximální úrovni křečovitosti. Špatné, nevtipné, nudné, úmorné. Chvílemi jsem si říkal, že blatantní znásilnění Doylova Ztraceného Světa do podoby, kde postavy nemají povolání, věk a dokonce ani pohlaví svých literárních předloh, a kde se neobjeví jediný dinosaurus, je ve své troufalosti aspoň na tu jednu brakovou hvězdu...ale když on je ten film fakt úmorná nuda. ()

Lilloos 

všechny recenze uživatele

Něco tak (ve všech směrech) příšerného jsme neviděla už dlouho, nutno však dodat, že jsem na to zírala s otevřenou pusou a celou dobu se skvěle bavila. Rozhodně ne proto, že by to byla dobrá parodie, smála jsem se, protože jinak bych to asi nezvládla. Přímo ukázkovým příkladem děsu je scénář, který je plný debilních opakovaných frází, klišé a především slova "kokpit" (Náhodou, nepočítali jste někdo, kolikrát ve filmu zaznělo?). Přiznávám se, že až tady jsem to slovo slyšela poprvé (a mám ho dost na zbytek života). Když ale jedna z hlavních postav nevěděla, co je to choroš, uklidnila jsem se, že jsou i blbější než já. A co mě ještě dostalo, byl závěr titulek, jo občas se vyplácí je číst..."No giant apes or dragons were hurt during the production of this screenplay. Maybe some giant scorpions got mad, but that´s about it...Why are you still reading this? Go back to the video store and rent another Asylum film. You know you want to." ()

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Má to být Mockbuster na King Konga od Petera Jacksona, ale já v tom vidím i zářez seriálového megahitu Ztracení. Asylum a jejich céčkový filmový svět. Už ten úvod stojí zato. Letadlo skočí do džungle šipku a mohutně vybuchne. Střih. Vidíme trosky rozpůleného letadla s pouze otřesenýma cestujícíma bez sebemenšího škrábnutí, jakoby seděli v autobuse, které narazilo do semaforu. Následně se dozvíme, že vrazili do skály a že první polovina letadla je od nich několik desítek kilometrů. A tak se tam vypraví. Dobrodružství začíná a divák má představu, jak to celé bude vypadat. Cestou je napadají obrovští digitální monstra, která se v záběru objeví tak krátce, že stačí jen mrknout a přijdete o ně. Pozor na onoho King Konga. Jeden by nevěřil, že je to celé o něm. Dokonce je i přepadne jedna domorodá parta, která vypadá, jakoby nějací středoškoláci zrovna pořádali karneval. Jedna nelogičnost za druhou, stupidní dialogy. I ty by snad napsal lépe žák pátého ročníku základní školy. Popiska k filmu končí větou, že boj o život začíná. To je pravda, ale o život diváka. Ten trpí jak nikdy. Radši by skočil ze střechy výškové budovy, než na tohle koukat. P.S. Jedna domorodkyně umí kung-fu nebo co, tak pozor. ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Trosečníci celý film jenom chodí džunglí, chodí a zase chodí. Občas narazí na něco překvapivého. Jednou je to obří pavouk, pak obří had a obří škorpioni. Jenže oboje se ve filmu objeví tak na jednu vteřinu. Potom najdou v tmavé jeskyni hlavu mrtvého dinosaura. A všude po ostrově nachází stará havarovaná letadla. Až téměř v samotném závěru jsou přepadeni místním kmenem kanibalů, mimojiné bílé pleti, zato velice dost pošahaných. A až v úplném závěru, osm minut před koncem se objeví to hlavní, kvůli čemu se chceme podívat na tento film, King Kong. Tady ale nesvádí boje s tyranosaurem či letadly na Manhattanu, ale s pohádkovými draky. No je to strašná blbost, kde se spíše čeká, co ještě bude dál. A triky jsou doslova příšerné. Na druhou stranu nuda to také není. Přesto nejlépe z celého filmu dopadl samotný poster. [200. hodnocení, 23. komentář, 22%, 530. nejhorší film] ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Od Asylumu jistota. Píčovina na entou. Ale aspoň tam vždy seženou pohledný ženský. Dějově i provedením hrůza, ale ono to pobaví a volný čas pomůže zabít - doslova. Účel to tedy splní. Ve své blbosti dělá Asylum docela slušné počiny na zaplácnutí nudy. Někdy z nouze se hodí. Jen by mě zajímalo, kde na to berou prachy. Vždyť to musí být totálně prodělečné. Ale natáčení musí být vždy sranda. ()

HonzaMag 

všechny recenze uživatele

Jedna z těch lepších "Asylumovek" - což neznamená, že se jedná o dobrý film. Nemá smysl se opakovat v hodnocení ... Kdyby byl snímek natočen např. v 60. letech, tak by možná dosáhl i na tři hvězdy (se zavřením obou očí). ()

Sweat55 odpad!

všechny recenze uživatele

Jako sorry, ale lepší efekty má Kong z roku 1933. Přidávám k seznamu Film, ze kterého jsem se poblil. ! Proč to vůbec komentuju ?!? Odpad!! ()

Godhaj odpad!

všechny recenze uživatele

,,Co je to choroš?“ ,,Houba, co roste na stromě.“ Skupinka ochotnických neherců je tentokrát nucena přežít v nelítostné džungli (zase na Havaji), když jim spadne letadlo. Musí se probojovat skrze divokou flóru, faunu a jakési úchylné domorodce. Scénář šetří zábavnými perličkami a snaží se držet vážnou tvář, což mě naprosto nebavilo. Partu přeživších vede jakýsi neohrožený borec, jehož vizáž mi připomínala Kirka z Gilmorových děvčat, a to byla docela legrace. Druhá půlka filmu už je čiré utrpení, opičák nikde a postavy začínají šílet. Závěr ve stylu: pic pic, bum bum postrádal cokoliv zapamatovatelného. Tohle prostě není ten správný céčkový film na párty s přáteli. ()

Shanen29 

všechny recenze uživatele

No teda,další potrat od Asylum na moje nervy,ti chlápci ze studia si nedají říct.Opět triková iluze v řiti.O ději nemluvě. ()

Reklama

Reklama