Skvelá a roztomilá satirka. Pri Tropic Thunder som sa "na plný plyn" bavila s projkeciou no. 2, s What Just Happened? mám dojem "plnoplynnosti" (?... no trebárs :-)) už pri prvotnom mítingu, čo je moc, moc a moc cenné..... Áno, cením si to a už okolo polky som mala o 2. projekcii jasno, po skončení mám jasno, že sa na ňu tak nejak dosť luxusne teším (!) Najviac ma samo bavili scény s Bruceom a s rejžom. A to čakanie na Brucea Willisa- bude sa točiť? vs. nebude sa točiť? / bude Bruce, čo rozpáli každú menštruujúcu ženu či nebude Bruce, čo rozpáli každú menštruujúcu ženu? Tak bude či nebude? .-) No nič, každopádne husté!, sťa čakanie na armagedon predvádzajú tvorcovia, z toho jeden normálne striasa úzkosť...!!!(16.2.2009)

Podobny jako Be cool. Ovsem Be cool byl cool ne jako tenhle kůl a proto neni cool. R. De Niro oproti Travoltovi, nepusobil jako ostrileny profik (TOP 30 nejvlivnejsich producentu Hollywoodu :-) ale spise jako ubehana loutka pracujic s vysinutyma lidma. Mozna tento film poukazuje skrytou dusi vsech filmovych tvurcu :-)(22.2.2009)

Práce hollywoodského producenta není tak snadná, jak by se navenek mohlo zdát. Ben (Robert De Niro) by mohl vyprávět. Donutit excentrického režiséra (Michael Wincott) aby ze svého mistrovského díla odstranil morálně závadnou scénu je téměř nadlidský výkon. A ještě k tomu donutit hereckou hvězdu nového filmu (Bruce Willis), aby se vzdala svého plnovousu je už úplně nemožné. Není se čemu divit, že tím vším trpí i Benův osobní život .. Filmy Barryho Levinsona mám docela rád - asi jsme naladěni na podobnou vlnu, ale jeho mírná nadsázka (a v tomto filmu hodně kopající do vlastních řad) je naprosto úžasná. Když si člověk občas v novinách přečte, co všechno herecké či hudební hvězdy od svých producentů vyžadují (pozlacená záchodová prkénka a podobně), tak se pak lpění na úchylném plnovousu vůbec nedivím. I po herecké stránce se mi tento film líbil moc - od Roberta DeNira jsem nic než výborný herecký výkon nečekal, ale příjemně mne překvapili i ostatní - hlavně teda ale Michael Wincott. Takže i když jde v tomto filmu vcelku o kulový, stejně se na něj moc dobře kouká, a bavit se budete ať chcete nebo ne ...(2.12.2011)

Tak Barry se zase vraci do formy, timhle me prijemne prekvapil. Film je vlastne neco jako Tropicka boure. Kritizuje manyry filmovejch hvezd, problemy s uvedenim filmu na platno kuli producentum a proste celkove filmovej prumysl. Ale oproti Tropicky bouri je tohle spis takovy konverzacni komedio-drama. Film vlastne sleduje dve hlavni linie, problemy s uvedenim filmu Seanna Penna, kdy se vsichni boji pustit do kin film, v jehoz zaveru zaporaci rozstrili Penna a jeho psovi rozmaznou mozek o chodnik. Druha linie je s Brucem Willisem, kterej si nechce oholit svuj plnovous. No a krome toho, ze je film docela zajimavej, pekne natocenej a chytre a zaroven vtipne napsanej, tak se muze oprit o par paradnich hercu. Celym filmem provazi De Niro, kterej je jako vzdy naprosto bezchybnej, ale mnohem vic se mi libil Bruce. Ten hraje sam sebe a je jako fuckujici, trochu tlustej plesoun s obrim plnovousem naprosto brutalni, jeho sceny patri k tomu nejlepsimu. Z ostatnich stoji za zminku jeste Sean Penn, kterej se ale moc ke slovu nedostane a Turturro jako zbabelej agent Bruce Willise se zaludecnima problemama. Celkove sice ma film sem tam naky hluchy misto, ke konci mu lehce dochazi dech a ta linie s De Nirovo manzelkou je vicemene zbytecna, ale i tak jsem se tech 100 minut dobre bavil.(9.3.2009)

Prikláňam sa k vyššiemu hodnoteniu, pretože sa mi páčil námet a prostredie, v ktorom sa film odohráva. De Niro ako filmový producent je super. Nenudil som sa vôbec, no pre bežných divákov nemusí byť film stráviteľný, skôr ničnehovoriaca nuda. Ja som si film užil, aj keď ako komédia mi to vôbec neprišlo. 70%(12.2.2010)

• - Po filmoch Spáči (1996) a Vrtieť psom (1997) sa jedna už o tretiu spoluprácu Roberta De Nira a Barryho Levinsona. (sWONDER)

• - Film ukončoval v roce 2008 festival v Cannes. Byl promítán jako nesoutěžní snímek. (HappySmile)

• - Heslo filmu "In Hollywood, everybody can hear you scream (V Hollywoodu tvůj křik každý uslyší)" je hříčka na slavný titulek filmu Vetřelec (1979) "In space no one can hear you scream (Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet)". (HappySmile)