Nukleární katastrofa (TV film)

Nuclear Hurricane

Penka Kouneva

Randy Carter

Scénografie:

Steve Ralph

Na tento film jsem se dívala s tím, že zase uvidím nějaké to béčko. No, musím přiznat ( sama nevím proč ), ale ten fim na to, že je to katastrofický thriller o nějaké nukleární katastrofě, která kdyby se stala tak by vyhladila několik milionů lidí, a takové filmy nebývají vždycky povedené se mi docela líbil. Nepřišlo mi to ani moc natahovné, zbytečně moc tam nekecali a něco dělali. I když ten začátek s tím vrtulníkem či co to bylo tam být nemusel. Možná k mému hodnocení přispěl i fakt, že jsem byla ještě rozespalá. Dokonce jsem se přemáhala k tomu abych vstala a to že jsem tak udělala byl u mě opravdu pokrok. Jak to bylo se už asi nedozvím, ale jedno vím jistě. Asi je to jedno z nejlepších béček jaké jsem zatím viděla.(6.4.2011)

• Wacoslav1

Vsechno podstatne uz napsal ve sve vycerpavajici recenzi Subjektiv ja jenom pridam postreh ze ten uvod pred titulky je vypujceny z Wynorskiho Hurikanu to je dukaz ze i film vykradajici jine filmy se da vykrast! jinak ten pocitac jmenem Stacy je opravdu hrozna svine a nezaslouzi si vypnout ale rovnou rozsekat na milion kousku jinak to bylo ale tak neskutecne tupy ze odpad dat proste nemuzu kdyby vsichni delali katastroficky zetka tak jako Ray a Wynorski jeste by se na to dalo koukat(26.12.2011)

• Pecival

Pár ožralých kámošů, něco piva a Nukleární katastrofa = to nemůže neklapnout. Ultimátně nablblé béčko, které vás mimo obvykle pošahaným scénářem, zaskočí pár sofistikovanýma vychytávkama. Tak hlavně se mi líbila jaderná elektrárna, kde pracovali přesně tři lidi (dva v řídícím středisku a jeden jakýsi vrátný). Vlastně ctyři - ješte se tam mihl vrátný u závory. Dále jsem tak nějak nepochopil jak souvisel ten hurikán a problém v elektrárně, přišlo mi to jako dva zcela nezávyslé děje pláclé do jednoho filmu. K čemu tam byla ta rodící asiatka, když něměla žádný vztah k celému ději, ví asi jenom scénárista. A dalo by se pokračovat- střizlivým vztup zakázán !(12.10.2009)

• Tunri

Tak předně: nedělejte si iluze, film ani v nejmenším není o nukleární katastrofě. Spíš by se měl jmenovat: software ženská vs. dva lidi vs. hurikán vs. těhotná. Ale příběh se v žádným případě nepropojí, těhotná má břicho kostrbatý (to ta radioaktivita), v tmavé šachtě je záhadné svícení a narozené mimino není asiat, je velký, nebrečí a ženská, co porodila za pomocí kombinaček je úplně v pohodě. A to geniální vědecké řešení? :-D bomba(13.12.2015)

• Kokutek

Docela sranda, porod s kombinačkama :-) a ten Jack Scalia má ksicht jak béčkovej Indiana Jones, to bylo asi hlavní kriterium výběru, zdá se. Fakt prdel, celkově to vyznívá parodicky, ale radši by tyhle prachy mohli tvůrci dát na charitu...někde nemaj co žrát a jinde se takhle plýtvá energií, penězma a trpělivostí diváků...a to je ta skutečná katastrofa na tomto katastrofickým počinu...(26.9.2011)