poster

Nukleární katastrofa (TV film)

 • USA

  Nuclear Hurricane

 • Slovensko

  Jadrový hurikán

Akční / Sci-Fi / Thriller / Katastrofický

USA, 2007, 85 min

Režie:

Fred Olen Ray

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Penka Kouneva

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Steve Ralph
(další profese)
 • Tunri
  odpad!

  Tak předně: nedělejte si iluze, film ani v nejmenším není o nukleární katastrofě. Spíš by se měl jmenovat: software ženská vs. dva lidi vs. hurikán vs. těhotná. Ale příběh se v žádným případě nepropojí, těhotná má břicho kostrbatý (to ta radioaktivita), v tmavé šachtě je záhadné svícení a narozené mimino není asiat, je velký, nebrečí a ženská, co porodila za pomocí kombinaček je úplně v pohodě. A to geniální vědecké řešení? :-D bomba(13.12.2015)

 • Pecival
  **

  Pár ožralých kámošů, něco piva a Nukleární katastrofa = to nemůže neklapnout. Ultimátně nablblé béčko, které vás mimo obvykle pošahaným scénářem, zaskočí pár sofistikovanýma vychytávkama. Tak hlavně se mi líbila jaderná elektrárna, kde pracovali přesně tři lidi (dva v řídícím středisku a jeden jakýsi vrátný). Vlastně ctyři - ješte se tam mihl vrátný u závory. Dále jsem tak nějak nepochopil jak souvisel ten hurikán a problém v elektrárně, přišlo mi to jako dva zcela nezávyslé děje pláclé do jednoho filmu. K čemu tam byla ta rodící asiatka, když něměla žádný vztah k celému ději, ví asi jenom scénárista. A dalo by se pokračovat- střizlivým vztup zakázán !(12.10.2009)

 • Ondrew
  odpad!

  Smankote... to som vazne zabil 85 minut pri takejto sra*ke? Standardne mam becka a cecka celkom rad, ale pri tomto filme musim uznat, ze autorom musi riadne strasit vo vezi, ked si trufli natocit zumpovy odpad prvej kategorie a vypustili ho do eteru. Keby z toho urobili radsej komediu, mohlo to dopadnut lepsie... teoreticky.(9.8.2011)

 • Mi Nü-Chai
  ***

  Prorocký snímek, který geniálním způsobem předjímá jadernou katastrofu v elektrárně Fukušima. Jen mi bylo líto, že rodící Japonka nakonec nevyvrhla chobotničku nebo alespoň mutanta, ale chápu, peněz na triky příliš nebylo. Film se též dotýká bolestného tématu vykořisťování dělnické třídy, neboť dva naprosto & dokonale nekompentení vedoucí pracovníky musí zachraňovat ubohý, neustále se převlékající technik (přezdívaný veselou Trololo společností instalatér Helmuth), jenž kvůli jejich neschopnosti neustále nestíhá oběd, musí v továrně být přesčas a nadto je ještě ohrožován na životě i zdraví, když je nucen zasunout správnou základní desku (nebo co to bylo) bez potřebných ochranných pomůcek. Jejich použití zde je mi vůbec záhadou, do servrovny se jednotka Linda do ochranného obleku převlékala, avšak když lezla z místnosti označené reaktor (ten se btw. nacházel v kumbálu, na němž mohla klidně viset cedule 'Reaktor a smetáky' - ovšem co chtít po reaktoru, u kterého je nápis NIC 1000), byla již svlečena, žel ne dokonale. I vedro ve ventilační šachtě ji přimělo svléknout si pouze košili, takže se tu koz nedočkáme. Závěr pak jest hlubokou trollbou, neboť vypnutí šíleného počítače, ovládajícího celou elektrárnu by, alespoň myslím, nutně muselo vést k tomu, že se jednotka Linda nejen nedostane z ovládací místnosti, neb všechny dveře jsou ovládány právě počítačem, ale i nakonec vybuchne. Jak však píši, nebylo na triky, takže celou katastrofu si divák musí představovat sám u závěrečných titulků a na osoby bez fantasie není zase jednou myšleno, což ovšem při své arogantní povaze nepovažuji za až tak velkou chybu.(15.3.2013)

 • Kokutek
  odpad!

  Docela sranda, porod s kombinačkama :-) a ten Jack Scalia má ksicht jak béčkovej Indiana Jones, to bylo asi hlavní kriterium výběru, zdá se. Fakt prdel, celkově to vyznívá parodicky, ale radši by tyhle prachy mohli tvůrci dát na charitu...někde nemaj co žrát a jinde se takhle plýtvá energií, penězma a trpělivostí diváků...a to je ta skutečná katastrofa na tomto katastrofickým počinu...(26.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace