poster

Nukleární katastrofa (TV film)

 • USA

  Nuclear Hurricane

 • Slovensko

  Jadrový hurikán

Akční / Sci-Fi / Thriller / Katastrofický

USA, 2007, 85 min

Režie:

Fred Olen Ray

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Penka Kouneva

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Steve Ralph
(další profese)
 • Sesitka
  ***

  Na tento film jsem se dívala s tím, že zase uvidím nějaké to béčko. No, musím přiznat ( sama nevím proč ), ale ten fim na to, že je to katastrofický thriller o nějaké nukleární katastrofě, která kdyby se stala tak by vyhladila několik milionů lidí, a takové filmy nebývají vždycky povedené se mi docela líbil. Nepřišlo mi to ani moc natahovné, zbytečně moc tam nekecali a něco dělali. I když ten začátek s tím vrtulníkem či co to bylo tam být nemusel. Možná k mému hodnocení přispěl i fakt, že jsem byla ještě rozespalá. Dokonce jsem se přemáhala k tomu abych vstala a to že jsem tak udělala byl u mě opravdu pokrok. Jak to bylo se už asi nedozvím, ale jedno vím jistě. Asi je to jedno z nejlepších béček jaké jsem zatím viděla.(6.4.2011)

 • Tunri
  odpad!

  Tak předně: nedělejte si iluze, film ani v nejmenším není o nukleární katastrofě. Spíš by se měl jmenovat: software ženská vs. dva lidi vs. hurikán vs. těhotná. Ale příběh se v žádným případě nepropojí, těhotná má břicho kostrbatý (to ta radioaktivita), v tmavé šachtě je záhadné svícení a narozené mimino není asiat, je velký, nebrečí a ženská, co porodila za pomocí kombinaček je úplně v pohodě. A to geniální vědecké řešení? :-D bomba(13.12.2015)

 • Wacoslav1
  **

  Vsechno podstatne uz napsal ve sve vycerpavajici recenzi Subjektiv ja jenom pridam postreh ze ten uvod pred titulky je vypujceny z Wynorskiho Hurikanu to je dukaz ze i film vykradajici jine filmy se da vykrast! jinak ten pocitac jmenem Stacy je opravdu hrozna svine a nezaslouzi si vypnout ale rovnou rozsekat na milion kousku jinak to bylo ale tak neskutecne tupy ze odpad dat proste nemuzu kdyby vsichni delali katastroficky zetka tak jako Ray a Wynorski jeste by se na to dalo koukat(26.12.2011)

 • Mi Nü-Chai
  ***

  Prorocký snímek, který geniálním způsobem předjímá jadernou katastrofu v elektrárně Fukušima. Jen mi bylo líto, že rodící Japonka nakonec nevyvrhla chobotničku nebo alespoň mutanta, ale chápu, peněz na triky příliš nebylo. Film se též dotýká bolestného tématu vykořisťování dělnické třídy, neboť dva naprosto & dokonale nekompentení vedoucí pracovníky musí zachraňovat ubohý, neustále se převlékající technik (přezdívaný veselou Trololo společností instalatér Helmuth), jenž kvůli jejich neschopnosti neustále nestíhá oběd, musí v továrně být přesčas a nadto je ještě ohrožován na životě i zdraví, když je nucen zasunout správnou základní desku (nebo co to bylo) bez potřebných ochranných pomůcek. Jejich použití zde je mi vůbec záhadou, do servrovny se jednotka Linda do ochranného obleku převlékala, avšak když lezla z místnosti označené reaktor (ten se btw. nacházel v kumbálu, na němž mohla klidně viset cedule 'Reaktor a smetáky' - ovšem co chtít po reaktoru, u kterého je nápis NIC 1000), byla již svlečena, žel ne dokonale. I vedro ve ventilační šachtě ji přimělo svléknout si pouze košili, takže se tu koz nedočkáme. Závěr pak jest hlubokou trollbou, neboť vypnutí šíleného počítače, ovládajícího celou elektrárnu by, alespoň myslím, nutně muselo vést k tomu, že se jednotka Linda nejen nedostane z ovládací místnosti, neb všechny dveře jsou ovládány právě počítačem, ale i nakonec vybuchne. Jak však píši, nebylo na triky, takže celou katastrofu si divák musí představovat sám u závěrečných titulků a na osoby bez fantasie není zase jednou myšleno, což ovšem při své arogantní povaze nepovažuji za až tak velkou chybu.(15.3.2013)

 • Kokutek
  odpad!

  Docela sranda, porod s kombinačkama :-) a ten Jack Scalia má ksicht jak béčkovej Indiana Jones, to bylo asi hlavní kriterium výběru, zdá se. Fakt prdel, celkově to vyznívá parodicky, ale radši by tyhle prachy mohli tvůrci dát na charitu...někde nemaj co žrát a jinde se takhle plýtvá energií, penězma a trpělivostí diváků...a to je ta skutečná katastrofa na tomto katastrofickým počinu...(26.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace