poster

Tom a Jerry: Louskáček

 • USA

  Tom and Jerry: A Nutcracker Tale

 • Slovensko

  Tom a Jerry: Luskáčik

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 46 min

Hrají:

Tara Strong
 • HiddenDragon
  **

  Na papire mozna idealni napad, ve skutecnosti pak dost rozpacite spojeni. Vazna baletni hudba (byt krasna) z Cajkovskeho Louskacka se na podbarveni detske grotesky nehodi. Ke vsi te ztrestene akci, honickam a gagum je to zkratka malo akcni, navic se motivy dost opakuji. Animace mi taky neprisla tak hezka jak v serialu. V tom, jak si pamatuji, Jerry a Tom nemluvi, coz je zachovano i tady. Ovsem vzhledem k tomu, ze mluvi vsichni kolem (Tuffy, Balerina, Kral atd.), vyzniva to podivne, jak kdyby T a J trpeli ztratou reci. Pribeh je takovy pozmeneny Louskacek. Jaksi naruby (Kocici kral misto Mysiho apod.), ale to nevadi, invence je v tomhle pripade ku prospechu. Bohuzel az na vanocni atmosferu tu neni nic moc zajimaveho. Je to opravdu spise snimek pro nejmensi, kteri se ruznym vybuchum, mlatickam a honickam asi zasmeji. Pro dospelaka slabe.(18.1.2015)

 • Rodriguez
  *

  Nejslabší film Toma a Jerryho. Celistvost filmu se neumí udržet a rozpadává se na malinkaté kousíčky, lepší jsou jednotlivé díly slepené do jednoho filmu, kde to umí držet pohromadě, šlape to a člověk se směje od začátku do konce. 15%(22.12.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Slabší film s Tomem a Jerrym. Honiček málo a zajímavých scén také. ( Hodnocení: 5/10 )(20.4.2012)

 • jonyyy
  **

  50% z původního seriálu v tomto filmu moc nezbylo(21.11.2007)

 • predators

  Se vším všudy se jedná o podívanou pro nejmenší! A ikdyž to má do klasických příběhů na míle daleko, rozhodl jsem se, že tentokrát neudělím hodnocení. Bylo by to trochu nefér... Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí ve zlém, ale v dobrém. A kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom. ???%(2.5.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace