poster

Italian Job

 • Česko

  Prácička v Itálii

 • Velká Británie

  The Italian Job

 • Itálie

  Un Colpo all'italiana

 • Slovensko

  Lúpež po taliansky

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Velká Británie / Itálie, 1969, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Joe321
  ****

  Musím říct, že tohle je skvělý zástupce lupičských filmů. Jen mě moc nenadchnul začátek, než se začalo něco vůbec chystat. Ale následovalo opravdu originální provedení loupeže s oněma úžasnými minicoopery. Na celou akci je radost pohledět. Úník je doprovázenou velmi hodící se hudbou. A konec? Nemá chybu... -"Hang on a minute, lads. I've got a great idea. Eee..."(1.7.2008)

 • gocatgo
  ****

  Vcelku mi uniká, proč je potřeba natáčet remaky skvělých filmů. Italian Job má perfektní atmosféru, bandu londýnských podvodníčků toho nejstylovějšího ražení, geniální honičku a epesní závěr. Stejně tak jako je Mini Cooper od BMW jen odvarem legendy od Morrisu, tak je nová verze Italian Job odvarem klasiky ze šedesátého devátého...(22.8.2011)

 • vitekpe
  ***

  Caine ala Bond me moc nebavil, stejne jako jsem mu neveril ty spousty zen... Na druhou stranu je tam par opravdu podarenych vtipku mezi radky, proste britsky styl humoru. Ale, tenhle film hlavne musi milovat vsichni priznivci evropskych sportovnich aut, a verim, ze u nejednoho zaberu trpi jako zvirata...stejne jako ja. Cely film zacina perfeknim onboardem z Miury, coz uz je samo o sobe super. :-) Male plus za vynikajici zaver. 3+(4.5.2014)

 • Autogram
  ***

  Smiešni mafiáni na jednej strane a ešte smiešnejší na druhej, keď ako najstrašnejšiu zbraň používajú bager. A potom stráviť pol filmu v zápche a jazdením hore-dole ma nejako nebavilo. Možno nemám dosť nadhľadu na staré thrillery, ktoré nie sú napínavé, a tiež neobľubujem filmy bez konca. –––– A pozor, v tej krajine sa jazdí na nesprávnej strane cesty.(23.7.2014)

 • Mekgrůdr
  ****

  Možná nebylo úplně špatně, že jsem napřed viděl nově ztvárněnou verzi s Markem Wahlbergem, Charliez Theronovou a spol. No novou verzi....spíš hodně volně inspirované zpracování. Přesto základní kameny byly stejné a já se mohl už jenom bavit. A bavil? No jak se to vezme...Michael Caine byl dost dobrý a akce na šedesátá léta taky slušná. Takže vlastně bavil. Ale vlastně díky MacGyverovi jsem hodnocení ještě zvýšil...pokud jste viděli jeden z prvních dílů první série, Zloděj z Budapeště, je tam scéna se třemi Mini Coopery, kanálem, honičkou....náhoda? :)(15.6.2009)

 • - Studio Paramount původně chtělo do hlavní role obsadit Roberta Redforda, avšak zcela originální Caineův akcent a přirozená vizáž profesionálního lupiče-gentlemana rozhodly jinak. (venus)

 • - Auto Lamborghini Miura, které mafie shodila do řeky, někdo ukradl. Když ho šel druhý den filmový štáb vyzvednout, už tam tam nebylo. (Marator)

 • - Hláška: "You're only supposed to blow the bloody doors off!" ("Měl jsi jenom vyhodit ty zatracený dveře!") byla britským publikem zvolena nejoblíbenější filmovou větou. (venus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace