Futurama: Milion a jedno chapadlo (video kompilace)

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Po dlouhé době konečně další dávka Futuramy. Musím dát 5*, protože je to prostě Futurama. Srovnal bych to v kvalitě s předchozím filmem Futurama: Bender's Big Score (video film) . Je to zábava, ale je to prostě film a ne díl serálu a ke konci už trošku dochází šťáva a zábavnost, ale i tak paráda :) //aktualizace: mé nadšení ochladlo a srovnávám na 4 stars.(8.6.2008)

Dalsi paradni prirustek do Futuramy. Dej filmu uz neni takova silena zmatenost jako prvni film a pribeh je fakt paradni, navic parkrat dokaze i prekvapit, jednotlivy postavy jednaj presne tak, jak clovek ceka a tech 90 minut tu neni ani jedno hluchy misto, resi se vic veci najednou, film svizne odsejpa a celou dobu sem se paradne bavil.(12.6.2008)

Obyvatelé vesmíru gamma! Druhá filmová Futurama až na výjimky kompletně postrádá vtip. Nebo takhle, ona ho má, ale velká část z nich se už hrozně opakuje. Vtipy jsou postaveny na charakterových vlastnostech, kterým jsme se už mnohokrát smáli v seriálu. To, co je velkým plusem The Beast with a Billion Backs, je podle mě skvělý příběh, který jde mnohem dál než nějaká Vesmírná odysea a podobně zastydlá story.(1.10.2008)

Pro mě další potvrzení o tom, že seriál je lepší. V podstatě je to to samé, ale tady hraje velkou roli stopáž. Futurama je tak akorát na těch 20 minut, protože během jednoho je tu akorát vtipu a ne tolik nudy. Místy je to otřepané a je vidět, že bylo potřeba to co nejvíce natáhnout. Příběh je dobrý, to se musí nechat, ale bohatě by stačil na klasický jeden díl. Postavy použijí hlášky jednou za 10 minut, což je hodně velká slabota. Ale i přes to všechno je to furt Futurama a pořád je to lepší než lecjaká hloupost. 3*** a není o čem debatovat.(16.4.2012)

Musím říct, že druhá filmová Futurama mě velmi překvapila. Je rozhodně lepší než Bender's Big Score a nebojím se říct, že hlavně v první půlce, je to stará dobrá Futurama. Jakkoliv to zní překvapivě, je to tak. Staré dobré vtípky, narážky a situace. Nasmál jsem se u toho docela dost, což při prvním filmu tolik nebylo. Bohužel druhá polovina je už bez většího humoru a hraje se více na emoce. Což ovšem není na škodu, ale trochu to nudí. Kdyby to bylo alespoň prostřídáno nějakými gagy, ale těch se moc nedočkáme. Každopádně jestli budou mít filmy takovouhle stoupavou tendenci, čeká nás příště velmi příjemné pokoukání. -"Leela, I can't help with notice you're unescorted. Might I... escort you behind that bush for the next five minutes?" -"Nothing would revolve me more." -"Then how about that shrube?" a All My Circuits -"Oh Calculon, I'm afraid you have a fourth personality the other three don't know about. And it and I... are lovers!(12.6.2008)

• - Název odkazuje na frázi „the beast with two backs“, termín vztahující se k sexuálnímu spojení dvou lidí a běžně používané Williamem Shakespearem. (HellFire)

• - Když žil Fry s Colleen, volal Dial-A-Joke 8.128 krát. (HellFire)

• - Scéna, ve které se Bender ocitne tváří v tvář Jívovy, je odkazem na snímek Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006) , kde se v podobné situaci ocitl Jack Sparrow (Johny Depp) a kraken. (StrYke)