Futurama: Milion a jedno chapadlo (video kompilace)

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Začátek byl poměrně našláplej, spousta vtipů a furt se něco dělo, ale pak začal děj stagnovat, vtipů se nedostávalo a já si řikal, jak vůbec moh někdo tak debilní scénář schválit. Navíc mi ještě donedávna přišla Futurama celkem inteligentní, ale v tomhle filmu bylo nedodělků nejasností a vyloženejch kravin celá řada. Ale jako aspoň tam furt byly oblíbený charaktery, skrytý vtipný nápisy, který se daj stihnout, jenom když se to pauzne a pěkná animace. 59%(25.1.2011)

Velka skoda, ze sa s celovecernou futuramou roztrhlo vrece...a zacina byt este frekventovanejsia, ako kazdorocne novy diel Need for Speed od EA. Takto nie je total cas na kvalitny, prepracovany scenar...hlasky su len tak na rychlo, aby boli...a cele to je uz dopredu s peciatkou "NUDA". Skoda, ze sa takto nici povest takmer dokonaleho SERIALU. A co este s tretim a stvrtym pripravovanym celovecerakom?! Ach,nazdar(26.6.2008)

Opět Futurama film, opět roztažení dílu na 90 minut s minimem přidaných vtipů a parodií. Až nepochopitelně autoři oproti seriálu šetří nápady a jen se stále dokola opakují. Vtipné to chvílemi stále je, ale kadence dobrých a velmi dobrých vtipů je hodně slabá a celovečerní délka Futuramě vůbec nesvědčí a pravděpodobně nikdy svědčit nebude. Kouknout a zapomenout, nic nového totiž tenhle díl nepřináší.(30.8.2009)

Zřejmě nejslabší dosud viděný celovečerák ze světa Futuramy, který nenabídl prakticky nic. Stále zde narazíme na hromadu dobrých vtipů, které však nezachrání dějovou linku, jež je skutečně třeba i v malovaném vesmíru, kde je možné vše. Postrádal jsem ty brilantní a třeskuté vtípky, které vám vženou slzy do očí. To si pak připadá divák blbě, když při sledování animované komedie nehne ani brvou. Na druhou stranu je to povinnost pro fanoušky, neboť díly na sebe lehce navazují. Mám však dojem, že stačí jeden pokus a vícekrát se k tomuto dílku nevrátíte. 60%(2.8.2015)

Samozřejmě, neštěstí nechodí nikdy samo. Po prvním "veleúspěšném" filmu musí přijít další, samozřejmě o něco slabší než jednička. Nechci snad ani myslet na to, jak tenhle sešup na stupnici kvality skončí. Ano, jsem fanouškem původního seriálu, to však ještě neznamená, že musím žrát všechno, co tvůrci vys*rou... 50%(3.3.2011)

• - Při útoku chapadel monstra na město můžeme sledovat postavičky běžící do budovy pojišťovny. Jméno této pojišťovny zní „Space Farm“, což je narážka na „State Farm“ (velkou americkou síť pojišťoven). Slogan State Farm říká „Life, Auto and Fire“. Slogan Space Farm zní „Life, Auto and Monster“. (HellFire)

• - Scéna, ve které se Bender ocitne tváří v tvář Jívovy, je odkazem na snímek Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006) , kde se v podobné situaci ocitl Jack Sparrow (Johny Depp) a kraken. (StrYke)

• - Když žil Fry s Colleen, volal Dial-A-Joke 8.128 krát. (HellFire)