Futurama: Milion a jedno chapadlo (video kompilace)

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Bohužel nemůžu srovnávat se seriálem, ze kterého jsem neviděl ani jeden díl. Možná to znamená trochu plus pro mě, protože většina lidí co shlédla tento film a má seriál Futurama velica ráda si na kvality tohoto snímku dost stěžuje, tito lidé jsou zkrátka zklamáni. Mě se tento seriál zkrátka vyhnul a poté co jsem shlédl musím říct, že jsem se královsky bavil a některé díly seriálu si určitě seženu ! Možná pak svůj verdikt změním, zatím si ovšem stojím za hodnocením 5*...(7.8.2008)

Od doby, kdy člověk poprvé opustil svou jeskyni a potkal cizince jiné řeči a s jiným pohledem na svět, má člověk jeden sen. Zabít ho, abychom se nemuseli učit jeho jazyk a jeho zvyklosti!..... Nasmial som sa teda dosť a aj keď je seriál oveľa lepší, pre fanúšikov je to povinnosť. Rozhodne jeden z tých vydarenejších filmov.(17.9.2011)

Stejný problém jako u minulého filmovéhé pokusu. Futurama = 20 minut, víc ne. Celovečerní snímek ztrácí dech a místy nudí, ovšem stále si to drží vysoký standard. Ale spíš to bude tím, že nemám to srdce dát Futuramě průměrné hodnocení:-) Jestli to ale takhle půjde dál, příští film ty 3 dostane...Bohužel.(29.9.2008)

Velka skoda, ze sa s celovecernou futuramou roztrhlo vrece...a zacina byt este frekventovanejsia, ako kazdorocne novy diel Need for Speed od EA. Takto nie je total cas na kvalitny, prepracovany scenar...hlasky su len tak na rychlo, aby boli...a cele to je uz dopredu s peciatkou "NUDA". Skoda, ze sa takto nici povest takmer dokonaleho SERIALU. A co este s tretim a stvrtym pripravovanym celovecerakom?! Ach,nazdar(26.6.2008)

Velice tříhvězdičkové, abych se vyjádřil trochu přízemně, v nejednom ohledu... Předně velice nevyvážené - začátek napchaný gagama nám posléze jen bolestně připomíná jejich poměrnou absenci v druhých dvou třetinách. Tradičně nejslabším elementem v univerzu Matta Groeninga je příběh - ne právě katastrofický, ale hluchý, nesoudržný a místy hodně nudný. Na druhou stranu - na tom Futurama nikdy nestála a ani v tomhle případě to není nepřekousnutelný problém - i v slabších chvílích tu a tam potěší nějaký Zoidbergův či Benderův vtípek, takže není třeba si nějak moc zoufat :) Celkový dojem tedy - za podívání to stojí, ale - zejména pokud jste fanoušek seriálu a čekáte manu - kolem a kolem, jde spíše o zklamání. 60%(27.6.2008)

• - Název odkazuje na frázi „the beast with two backs“, termín vztahující se k sexuálnímu spojení dvou lidí a běžně používané Williamem Shakespearem. (HellFire)

• - Scéna, ve které se Bender ocitne tváří v tvář Jívovy, je odkazem na snímek Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006) , kde se v podobné situaci ocitl Jack Sparrow (Johny Depp) a kraken. (StrYke)

• - Při útoku chapadel monstra na město můžeme sledovat postavičky běžící do budovy pojišťovny. Jméno této pojišťovny zní „Space Farm“, což je narážka na „State Farm“ (velkou americkou síť pojišťoven). Slogan State Farm říká „Life, Auto and Fire“. Slogan Space Farm zní „Life, Auto and Monster“. (HellFire)