Reklama

Reklama

Domečku, vař!

Krátkometrážní / Animovaný
Česko, 2007, 10 min

Obsahy(1)

Příběh filmu se odehrává v interiéru domku na klíček - staré plechové hračce. Kolem kuchyňské lampy , zavěšené v tmavém abstraktním prostoru, krouží malé plechové figurky, věci a zvířata, potkávají se a nebo míjí, v pravidelných intervalech a rytmech, podobně jako planety Sluneční soustavy na svých drahách. (oficiální text distributora)

Recenze (8)

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Tento filmeček vyzdvihuje především zajímavý vizuální kabátek. Mimoděk i nějaký ten originální nápad. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Tohle můžu brát leda tak, že si zasloužilý animační bard Bárta chtěl vyzkoušet novou technologii animace a trochu si pohrál s 3D animací (přesto zachoval svůj loutkový vizuál), jen šlo bohužel všechno ostatní stranou, pointa je chabá a příběh neexistující a všechno poletuje v prostoru a kolem toho poletuje virtuální kamera. ()

d-fens 

všechny recenze uživatele

hmm.... žeby to bolo o narastajúcom chaose? lampa mi pripadala ako symbol slnka... dom ako symbol našej malej planéty, a hudba.... hudba ako neustále sa zrýchľujúce tempo doby... a nepokojná stále poletujúca, točiaca sa a víriaca kamera ako svet bez jediného pevného bodu ()

Dannysek4U 

všechny recenze uživatele

MIlej oldschool v novym kabate, nijak zvlast libivej, presto pritazlivej. Jen mi tam chybela nejaka nosnejsi myslenka. Konstatovani, ze se celej svet a vsechno v nem odehrava na bazi cyklickyho kolobehu, kterej se zrychluje az za hranice iracionality, mi prijde i na deset minut mirne trivialni. Beru to spis jako napaditej technologickej experiment. ()

masr 

všechny recenze uživatele

Reklama na 3D animaci s několika hezkými nápady a vskutku "nečekanou" tezí o vymykání se světa z kontroly... Jako školní projekt by to bylo vcelku hezké, jako regulérní animace zavedeného autora je to hodně málo... ()

redalert21 

všechny recenze uživatele

Dost slabé, nuda, bez námětu, bez chuti, kde je aspoň nejaký naznak "děje", že je tam pár 3d postaviček a letající náčiní je opravdu málo... ()

Reklama

Reklama