poster

Hou fu ma

 • Tchaj-wan

  猴駙馬

 • anglický

  Raging Tiger Vs. Monkey King

 • anglický

  Kung Fu: Monkey, Horse, Tiger

 • USA

  Kung Fu Arts

Akční / Drama

Tchaj-wan, 1978, 88 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • kitano
  *

  Kung fu, v ktorom takmer ziadne kung fu nieje. Hlavnu ulohu v tomto filme hraju, ehm.....opice. Opica ako doktor, opica ako manzel princeznej, opice - zachranci Cinskeho cisarstva. Je sice pravda, ze aj mnohe kung fu klasiky maju jednoduchy dej, to vsak vynahradzuju skvelyymi a pocetnymi subojmi. Tu sa nic take nekona. Jedine co potesi je slusna vyprava. Ano, je to riadna kravina. Avsak pekny priklad toho, ze aj pri zlom filme (koli jeho hluposti) sa da bavit. Kazdopadne, neodporucam :) (2/10)(15.11.2007)

 • Campbell
  ***

  Chybý tu komedie. Ono přeci jenom když vidíme stráže jak prosí opici aby nic nenapráskala krály tak se člověk může jen smát. Jinak se ale podle mě jedná o zábavnou podívanou. Ninja otrávý princeznu a tak král řekne kdo jí vyléčí tak si jí může vzít, no a na scénu se objevuje opička která jí vyléčí. Je to příběhově šílenost a navíc to připomíná nějakou pohádku. Nicméně čím dál jde film ke konci tak se to trošku zamotává. Bojů tu zrovna moc není ale o to nejde jde o tu zábavu a já se bavil.(15.7.2014)

 • Terva
  ***

  Režie - Lee Shi Chieh a Lee Geo Shu. Hudba - Mou Shan Huang. Kamera - Lee Shi Chieh. Hrají - Carter Wong jako king Chi nabo Sing Chen jako Pai Yeh Hu. Jméno opice jsem nezjistil. Taková skoro klasická pohádka. O pokusu vraždy, provdání princezny za toho, kdo ji zachrání a pomstě toho, kdo ji zachránil...klasika. Hezký příběh, málo soubojů.(29.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace