
Režie:
Geoffrey ReeveKamera:
Eddy van der EndenHudba:
Adrian BurchHrají:
Michael Caine, Kenneth Colley, James Fox, Leslie Grantham, Christopher Cazenove, Rupert Frazer, Angela Douglas, Rae BakerObsahy(1)
Jsou na jedné lodi, každý ale vesluje jiným směrem. Michael Caine a James Fox v britském thrilleru. (oficiální text distributora)
Recenze (5)
S Michaelem Cainem mám v plánu doplnit dva jeho kousky který kdysi v devadesátých letech vydal intersonic. Tenhle první mě moc nebavil. Nudné a tuctové krimi bez náznaku akce napětí či překvapení.15% ()
Postupne doplnam vseobecny rozhlad - komplet filmografiu Michaela Caine -a. Tuna nejde doslova o nic . 0 % ()
Caine má pro pracháče(Fox) vykrást dodávku s papírem pro tisk bankovek za 110mil. £, přičemž se do toho pletou Caineovy problémy s kurvou a navíc je tu obzvlášt otravná linie s tlouštíkem z katolické školy. Vyloženě televizní záležitost s minimem akce a napětí. Na VHS distribuoval Intersonic též jako SOUPEŘI. ()
Na VHS vyšlo pod názvem Soupeři. ()
Perfektní televizní thriller. Stínohra v F moll. Utkvělo v paměti. ()