Když je úspěšný podnikatel Richard Clarke pokousán krásnou upírkou, jeho život totálně změní směr. Zjistí ale, že vše není úplně dle jeho představ. Ve chvíli kdy ho upírka Lilith uvede do světa nadpřirozena, je mu jasné, že to nebude mít vůbec lehké. Musí se vyrovnat s útoky ze strany fanatických lovců upírů ale i své vlastní rasy. (topr harley)

kchaja

Tak tenhle film snad ani autor nemohl myslet vážně. Kdybychom změnili žánr na sebe parodii, tak by fungovaly alespoň nějaké momenty, ale jako horor je to naprostá zrůdnost :) Ale jinak na některé momenty nejde zapomenout, jako promyšlené souboje (které se skládaly hlavně z fackování), vampírský sex (no dobře, stál za prd, ale aspoň na chvíli to byl žánr, na který by tvůrci stačili) a vůbec všechny ty vampírské věci. Například scéna, kde se na sebe asi 10 vteřin šklebí vampíři vyceněnejma zubama, aby ukázali, jaké jim dělá potěšení představa zabíjených panen (či paniců, pardon - spoiler ) je minimálně zbytečná. A vůbec všichni herci buď byli nepředstavitelně prkenní, nebo přehrávaly o sto šest. A i kdyby se jim dařilo hrát dobře, režisér by to neomylně zabil svým umem. Ve výsledku jsem se celý film smál. ()