Bereavement

Scénografie:

Jack Ryan

Kostýmy:

Charlotte Kruse

Zlomyslný se mi vůbec nelíbilo,taková dementní píčovina,ale Bereavement už bylo o dost vyspělejší.Sice se vůbec nedozvíme,proč to hovado vlastně zabíjelo,asi nějaká averze vůči taťkovi,ale jinak spousty mrtvol,i hutná atmoška (občas),a v neposlední řadě dost šťavnatá buchtička v hlavní roli.Jen toho odporu vůči tomu kokotovi mohlo bejt víc.50%.(25.3.2012)

• elanius

(11/2014) / Pýtam sa prečo sme si museli odtrpeť "úvodnú" hodinu kým sa niečo začalo diať? Kopa nudy a kecov, ktoré nemali nič spoločné s tým čo film chce byť. Keby pán režisér nechal Sašku pobehovať v tielku kludne celú hodinu, urobil by lepšie ako skúšať budovať atmosféru alebo čo. Ako celok je Bereavement hrozne rozháraný, chcelo by to poriadne učesať. Škoda hlavne tých pár excelentných motívov a momentov, ktoré sa z tej nudy občas vynorili. Remeslne natočené na úrovni, len to ale nestačí. (4/10)(19.1.2014)

• vlado90

Jeden s najhorších hororov, bolo to strašne dlhe, záporak bol uplne smiešny a primitiv a zabíjal každeho kto mu prišiel pod ruky, ďalšie čo by som vytkol bolo chovanie postáv vôbec nerozmýšlali ich správanie bolo nelogické. Mám na mysli napr. keď otváral tie dvere do mraziacej miestnosti vôbec sa neobzeral ani nic a vrah ho v pohode zabil. No a nakoniec čo film úplne zabilo bol záver. A ak niekto môže napísať že sa mu to páčilo alebo že si to želal tak ho absolutne nechapem. Jedine pozitívum bola sympatická hlavná hrdinka. Ale ani za nu nemôžem dať ani 1 hviezdu lebo to dopadlo z nou ako to dopadlo...(24.7.2012)

Za tři, ale s odřenýma ušima. Bereavement už totiž postrádá onu syrovost a všudypřítomný pocit beznaděje staršího Malevolence. Tajemný maskovaný zabiják je nahrazen "obyčejně narušeným psychopatem" se zvrhlými úmysly, co potřebuje předat žezlo svému malému nástupci. Děsivost se taky téměř vypařila, místo ní nastupuje v druhé polovině filmu lehká brutalita. Jenže nefunguje tak jak má, divák je totiž otupěný zbytečně přemrštěnou stopáží. Mena tedy s druhou částí své plánované trilogie zůstává na půli cesty k vytvoření něčeho zvláštního, tedy co se hororového žánru týká. POZOR: počkejte si na konec závěrečných titulků. Film ještě chvilku pokračuje a navazuje na předchozí Malevolence.(5.9.2011)

,,KDYŽ JE SKOT HNÁN NA JATKA, CÍTÍ SMRAD STRACHU A KRVE A PANIKAŘÍ. NĚKDY SE JIM MUSÍ UŘEZAT ZADNÍ NOHY, ABY NEUTEKL.“....... /// ...přišel čas navlíct se do řeznický zástěry, vzít kudlu a ....,,NIC JSEM NEUDĚLALA !!!“... (nebojí se jen z důvodu nesterilního prostředí a nástrojů). Vlastně to ani není tak ,,násilnický“. Spíš NAPÍNAVÝ, stupidní (- až směšné) vyprávění o dementovi, kterej ukradl kluka a unášel holky. PROČ TOČÍ TYHLE HNUSY? Proč na ně čumím? Protože ,,zvědavost zabila kočku!“ Kdyby to skončilo o půlhoďky dřív, možná bych si nemyslel, že je to parodie. Protože jestli se takhle někdo vážně chová, tak si nic jinýho než smrt nezaslouží. A když se na pozemku dementovi začnou ,,hromadit“ návštěvy (s čímž tak nějak asi nepočítal) nehryžu si prsty hrůzou, ale tlemím se jak kráva. A ke konci už všechno chápu. Je jedno kdo, kdy a bohužel i proč umře. Důležitá je krev!.... 2a½!.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se unášet holky (i kluky). 2.) Trápí mě CIPA. 3.) Lebka buvola, se kterou si povídám, má dost dementní názory. 4.) Thx za titule ,,pedroo“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne (ale dal bych 3*) AKCE * NAPĚTÍ **(8.9.2011)